HCL.HR

Modificirani Skyrim

  • 9 Odgovora
  • 7608 Hitova
Modificirani Skyrim
« : 28. Listopad, 2017., 14:06 »
Igra li tko TES V: Skyrim još?  :clap: 
Ja evo ponovno počeo ali ovaj puta sa modovima.
Konačno sam nakon puno muke uspio instalirati 554 modifikacije i igra radi stabilno.
Ako nekoga interesira slijedio sam upute na "skyrim beautification project" zguglajte sami ako koga zanima.
Pokušao sam slijediti druge vodiče ali uvijek neki konflikti i nikad nisam uspio postići da igra radi stabilno bez rušenja do evo sad.

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #1 : 28. Listopad, 2017., 14:11 »
Evo i nekoliko slika:



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #2 : 28. Listopad, 2017., 14:18 »
Nice, pogledat cu to kad budem igrao sljedeci put. Al ono, 500 modova je previse, ja sam imao 65 i igra je izgledala sasvim lijepo.

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #3 : 28. Listopad, 2017., 14:22 »
Nisu svi modovi za ljepotu heheheh.
Neke slike me i sram staviti, uglavnom moj skyrim izgleda dosta drugačije, pogotovo ženski dio populacije. :D
Tu su još i modovi za domove, nove questove (Faalskarmod  je skoro ko DLC velik).
Combat Evolved mod za bolju borbu unutar same igre.
Neke nove rase, oklopi, oruzja....
Sve male teksture koje se inače ne primjećuju su također modificirane...
I još jako puno toga :)

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #4 : 28. Listopad, 2017., 14:25 »
Evo da otprilike dobiješ ideju, ovo je jedan od modificiranih followera :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #5 : 28. Listopad, 2017., 14:29 »
Rekao sam to već nekoliko puta, meni je najzanimljiviji dio Skyrima moddanje istoga. Nažalost - kad sve moddam i kad sve izgleda onako kako želim- onda shvatim da mi se to ne igra. Zadnji put sam to napravio sa special editionom prije par mjeseci, uložio jedno pet-šest sati igranja i odustao.

Sad čekam vanilla skyrim za switch i VR verziju (koja će vrlo vjerojatno biti šrot).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #6 : 28. Listopad, 2017., 14:55 »
Da, da Skyrim na Switchu zvuci uzasno primamljivo, iako je vanilla verzija bez modova. Za VR sam cuo da je smece, par recenzenata koji su imali priliku zaigrat Skyrim VR kazu da je sve to dosta lose implentirano.

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #7 : 31. Listopad, 2017., 20:00 »
Igram sada ovaj novi, unaprijeđeni Skyrim i na 4 k telki sa ultra postavkama izgleda jako dobro. Mislio sam staviti neke modove ali zar to ne poždere hrpu memorije pa sve počne trzati? Čuo sam i da se neki modovi tuku , ne funkcioniraju zajedno pa ne znam da li se to uopće isplati stavljati zbog par golih baba i malo ljepše grafike.

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #8 : 31. Listopad, 2017., 20:26 »
Ovisi o tome što je tvoj tip zabave.
Po mom osobnom mišljenju, kad jednom sve upogoniš, osjećaj nagradeje popriliično velik.
Ja sam se dosta mučio ali evo da ti pomognem slijedi sve upute na stranici "skyrim beutification project"
http://www.skyrim-beautification-project.com/
Možeš dosta modova i preskočit, pogotovo ove za followere neke bikini armore i takve nepotrebne gluposti :)
Napominjem da je samo da napraviš sve po vodiču koji je jako dobro napisan potrebno cca 5-6 dana (ovisi koliko vremena provedeš da pročitaš o modu) ako radiš 3 sata na dan :)
Potrebno je slijediti svako slovo i neće biti konflikata.
Ja sam prije toga pokušavao sa drugim vodičima ali nisam uspio i evo sad nakon godinu dana konačno sve radi.
Pad frame-rate-a je nažalost neizbježan, problem je u tome što skyrim zna iskoristiti samo 4Gb memorije zahvaljujući bugu koji je implementiran u windowsima 10. Provjeri na internetu, mislim da na sedmici tog problema nema, ja kad sam zadnji put gledao prošlo je godinu dana skoro pa se ne sjećam baš detalja.
Bolje je uglavnom slijediti ovaj vodič, jer za druge pouzdano znam da ne rade i lako je nešto zeznuti i igra se sruši ili ne radi i tako dalje.
Ali svejedno, neki modovi su dosta teški.
Ako želiš samo dobru grafiku instaliraj sve u području tekstura, ali ti predlažem i npc overhaul, apachi hair i xpm skeletons  i sve drugo vezano uz animacije likova.
Ako trebaš pomoć i ako se odlučiš na taj potez tu sam da podijelim iskustvo.

Odg: Modificirani Skyrim
« Odgovori #9 : 01. Studeni, 2017., 10:29 »
Nekoliko ispravaka na moj post prije ovog:
-bug za direct x 9 je zapravo ispravljen na windowsima 10 i to nedavnim update-om (tko bi rekao :D)
-Ovaj projekt je namijenjen za skyrim "legendary edition", dakle nikako za special edition.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9