HCL.HR

Mount&Blade II: Bannerlord

  • 12 Odgovora
  • 8683 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Mount&Blade II: Bannerlord
« : 28. Rujan, 2012., 20:25 »

Jučer je Taleworlds otkrio ime za novu igru u M&B serijalu - Bannerlord. Iako nema nikakvih detalja o samoj igri rečeno je da će igra biti veća, krvavija i intezivnija nego ikada prije. Uz to uključiti će neke fičure koje traže sami igrači. Ja bi volio da uz to poprave i grafiku, nije da me smeta sadašnja ali ono bilo bi vrijeme više.

Mount&Blade II: Bannerlord | Announcement Teaser

Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #1 : 17. Prosinac, 2012., 20:57 »
Mislim da će Bannerlord biti loš. Meni se svidjelo oko Warbanda što je bio tako inovativan, težak i neoprostiv(barem ako igraš na hard težini bez saveanja). Bannerlord će biti više mainstream jer žele više igrača i više novaca, što je i logično. Ali da bi privukli novu publiku morati će promijeniti mehanizam itd. što znači da nas čeka još jedan katastrofalan War of The Roses. Ali opet, tko zna..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #2 : 18. Prosinac, 2012., 00:05 »
Nisam igrao War of the Roses pa ne znam na što točno misliš. Sumnjam da će promjeniti mehaniku igranja kada je igra upravo po tome i poznata.

Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #3 : 18. Prosinac, 2012., 15:56 »
Pa pod mehanikom igranja prvenstveno mislim na izgled borbe, brzinu, takticiziranje i klase. War of The Roses je jako brz(imam ga, vrlo loš po mom mišljenju barem), sličan je CoD-u i BF3-u(Gordon van Dyke je radio i na BF3-u i War of The Rosesu). Klase se customizeaju vrlo mnogo, borba je vrlo brza, FPS sa mačevima ukratko. Predlažem ta pogledate neke gameplayeve ili slično i vidjet ćete o čemu pričam. Ta mehanika igre po kojoj je Warband poznat privukla je mali fanbase, dok je recimo War of The Roses, iako loš, ne samo po mojem nego i brojnim drugim recenzijama ili mišljenima, prodao jako velik broj kopija. Ali eto, to još ostaje za vidjeti a ja ću svakako kupiti Bannerlord jer je Mount&Blade posebna stvar ;)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #4 : 18. Prosinac, 2012., 23:33 »
Ja sam igrao samo With Fire and Sword i meni je tamo mehanika borbe bila veoma dobra. I dalje sam uvjeren da će mehanika ostati kao i prije te da neće ličiti na War of the Roses.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #5 : 15. Prosinac, 2014., 23:13 »
Kasnim 2 mjeseca ali vi kasnite 2 godine pa hajmo oživiti temu.
Mount & Blade II: Bannerlord Developer Blog 8: Engine Power

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Mount & Blade II: Bannerlord
« Odgovori #6 : 06. Studeni, 2015., 18:52 »

Vidio sam da nitko još nije otvorio temu za Bannerlord, a ja sam proveo oko 100 sati u Warband-u i još uvijek ga igram, a Bannerlord namjeravam itekako kupiti i ne izlaziti iz sobe tjedan dana nakon što ga kupim. :mrgreen:

Igra je najavljena 2012. a očekivan izlazak je 2016. Bannerlord nam razvija turski studio TaleWorlds Entertainment i trebalo bi biti otvoreno beta testiranje.

Prequel je Warbandu. Radnja se odvija 200 godina prije Warbanda, tijekom pada Calradijskog Carstva i formaciji kraljevstava koja se pojavljuju u prethodnim igrama. Navodno je slično padu Rimskog Carstva i formaciji ranih Europskih kraljevstava. Oklopi, oružja i arhitektura su inspirirani od 600. to 1200. godine od početka nove ere.

Warband je bio mješavina RPG-a, sandboxa, strategije i akcije.

Evo par slika i zadnji devblog video s njihovog bloga:
https://www.youtube.com/watch?v=H-wYZvApOmE




Igra je pravljena u novom enginu koji omogućuje bolju grafiku i animacije bez da se žrtvuju gameplay i performanse. To također omogućuje veću mapu, kompleksnije bitke, dinamičnu izmjenu vremena (koje ovisi o dobu godine) itd.
Dolaze nova i daleko unaprijeđena oružja za opsadu dvoraca (imate potpunu kontrolu pozicioniranja i namještanja opsadnih oružja prije početka bitke).
Dvorci od sada imaju i integrirana sela koja utječu na ekonomiju samog dvorca i proizvode dobra. Možete birati na što se sela fokusiraju i možete ih pretvoriti u dvorac.
Umjetna inteligencija nasumično upravlja svojim kraljevstvom isto kao i igrač.
Novo korisničko sučelje za lakše i bolje snalaženje.
Također imamo i novi sustav kraftanja kojim ćemo praviti vlastita oružja različitih dijelova.



Jel ima netko ovdje lud za ovim kao i ja? Jedva čekam!

EDIT: ne kuzim zasto mi trazilica ne radi, temeljito pregledao jel je netko napravio vec ovu temu i nije pronaslo nigdje.
« Zadnja izmjena: 06. Studeni, 2015., 22:28 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #7 : 07. Studeni, 2015., 13:51 »
1500 sati zasad :clap:
Nesto najbolje sto postoji.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #8 : 07. Studeni, 2015., 16:57 »
1500 sati zasad :clap:
Nesto najbolje sto postoji.

Jel nije? Jel igras s modovima? Igrao sam vanillu oko 40 sati ali prebrzo postane monotono jer nema previse opcija za roleplayanje kad krenes sa svojim kraljevstvom i to, ostaje ti samo ici po selima, sakupljati vojsku i osvajati druge gradove/dvorce.

Sad igram A Clash of Kings, game of thrones mod. Za sad je okej.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #9 : 07. Studeni, 2015., 19:37 »
Uglavnom modove, ali Multiplayer.
Ali odigram ove najjace SP modove ponekad, kad imam vremena.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #10 : 02. Svibanj, 2016., 13:44 »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #11 : 02. Svibanj, 2016., 21:47 »
Steta sta vise neces moc napravit uzasno ruznog lika  :(

Odg: Mount&Blade II: Bannerlord
« Odgovori #12 : 11. Svibanj, 2016., 21:40 »
Ocekujem ovu igru, najbolji dio igre je uzasno los voice acting  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9