HCL.HR

Next Car Game: Wreckfest

  • 19 Odgovora
  • 5706 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Next Car Game: Wreckfest
« : 17. Siječanj, 2014., 21:13 »
Nemamo topic za ovo? :wildboy:

Za one koji ne znaju, radi se o novoj igri od tvoraca FlatOuta i da - stvarno se zove 'Next Car Game'.
Nadajmo se da će dobiti i normalno ime, jer ovo je... čudno.

Igra je imala neuspješan Kickstarter, koji je otkazan kada su vidjeli da neće skupiti dovoljno do kraja kampanje, pa su pokrenuli pre-order inicijativu u sklopu koje dobiješ punu igru kada bude gotova i mali sneak peek tech demo, čisto da se svi nabriju na model destrukcije. Ovako to izgleda:

http://youtu.be/lXwDHGexoio

Otvaram temu baš sada jer je igra prije dan-dva izašla putem Steam Early Accessa, a ako ju kupite u toj verziji za 22€ dobijete dva auta, dvije trkaće staze i jednu arena mapu za čisto razbijanje auta. I to je to. U biti, dobijete još i pristup tom starijem sneak peek tech demou i to se prikaže kao zasebna "igra" na Steamu.

Kupio sam si jučer tu Early Access verziju i razočaran sam za sada jedino time što nema više sadržaja. Dva auta i praktički isto toliko staza je premalo, ali ajde - barem pokazuje kakav je vozni model i ta destrukcija o kojoj se najviše priča, a i biti će više toga kako se igra bude približavala izlasku.

Destrukcija je stvarno odlična - grebeš zid betonski jer te netko zgurao u njega i zid se stvarno fino urušava i uništava uz prikladan zvuk i čestice posvuda, sudari s drugim autima obično znače i hrpu raznoraznih čestičnih efekata, otpadnutih dijelova auta koji ostaju na cesti, a i karoserija se iskrivljava dinamično - baš ovisi o tome gdje si se zapravo sudario. Mislim, vidio sam i par manjih sudara gdje karoserija ostaje netaknuta, ali obično se fino iskrivljava otprilike kako bi i očekivao.

Vozni model nije banalno držanje gasa do pobjede s autom zalijepljenim za cestu - dosta se drifta, treba kočiti na vrijeme, dobro procijeniti zavoje. A i auti u vožnji djeluju baš toliko teško koliko i izgledaju - bilo u skoku nekom ili u driftu, osjetiš tu težinu i grip na cesti/zemlji dosta dobro.

Uglavnom, ja dosta zadovoljan - ima potencijala. Probao netko? Kako vam se čini? Ajmo malo :piva:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #1 : 17. Siječanj, 2014., 23:24 »
Vjerovatno ću probati,jer volim FlatOut.

Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #2 : 29. Siječanj, 2014., 11:41 »
Ultimativna destrukcija automobila u Next Car Game (FlatOut) | HCL.hr

Nakon HCL-ova videa malo isprobao igru, tj. ovaj Early Access ... i naravo, smeće kao i svaki drugi Early Access, ali pokazuje se potencijal da će igra biti odlična. Samo treba nabaviti bolje računalo jer ždere slabije konfiguracije kao nenormalno ... možda je greška bila napraviti fiziku za svaki djeličak svega jer ljudi neće moći masovno pokrenuti igru, a to znači slabu prodaju, barem kako ja to vidim.


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #3 : 19. Travanj, 2014., 20:52 »
Bumpam malo, opet malo vozio ovo pa reko' da linkam:
http://youtu.be/NSZ8yic00Nk

Igra još tko?

Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #4 : 19. Travanj, 2014., 21:17 »
A jbg kad bih bar imao tih 20$ da je probam jer mi se stvarno sviđa :thumbs:,ali sta je tu je :(
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

D.Jankovic

  • n00b
  • 2
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #5 : 19. Travanj, 2014., 23:36 »
http://nextcargame.com/free-technology-demo/

ev ga za sve koji zele da isprobaju ovu pre-extra igricu :) TECH DEMO je free tako da mozete skinut i isprobat..

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #6 : 16. Siječanj, 2015., 10:52 »
Vidim da nitko nije dugo ništa pisao.

Ugl. kupio sam igru i zadovoljan sam. Za početak čisto solidno, ali updateovi idu jako sporo.
Ne znam ima li koga da zaigramo i MP?

No nadam se jako dobroj igri kada se završi. U među vremenu igram Gas Guzzlers Exreme koji me lijepo zabavlja dok čekam ovu igru...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #7 : 16. Siječanj, 2015., 10:56 »
Ja ovih dana mislio i to malo upaliti ponovno, ali nikako da nađem vremena.

Treba reći da je igra u međuvremenu dobila službeno ime - Wreckfest. Zapravo, na Steamu se trenutno zove Next Car Game: Wreckfest, valjda će kasnije biti samo Wreckfest.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #8 : 16. Siječanj, 2015., 11:51 »
Jesi probao Sneak Peek 2.0?!?

Upravo probao i stvarno je savršeno zabavno... :clap:

Probaj ima nešto manje od 500MB-a, al kad to stave u igru bit će vrhunski. Konačno pošteno uništavanje vozila s dobrom fizikom!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #9 : 16. Siječanj, 2015., 12:00 »
Nope, nisam znao ni da su izbacili. Valjda je to vec i dio early access verzije?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #10 : 16. Siječanj, 2015., 12:07 »
Je, to je dio tog novog prepravljenog engine ili čega već. uglavnom bolja fizika i itd...

Probaj, nema uopće "svijeta" nego imaš protivnike i buduće "spravice" na stazama za uništavanje, zafrkavanje i itd...

Možeš lika gurnut (ili sam dobrovoljno uletit) u drobilicu, zaletiti se koliko ide i po zidu se popet do nekih polica i sve srušiti i itd....

Ugl. na blogu kažu da imaju još frku s fizikom koju prepravljaju jer se auto zna zarotirati i naprviti salto ako zapne za kamenčić pa ne znaju gdje je problem.

A ovaj sneak peek pokazuje kako bi stvari trebale izgledati u finalu.

Par slikica:

Top su stavili u igru


Drobilica


Mehanički pauk koji vas zdrobi nogama


Za ljubitelje košarke




Skok u vis


« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2015., 12:21 Hrv4tin4 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #11 : 16. Siječanj, 2015., 14:34 »
Promjenjen naslov teme.
Mislim da ću je i ja uzet. Zadnji put sam kada sam imao priliku vidjeti igru, bilo je u uredima Gamepiresa. :hiha: :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #12 : 24. Siječanj, 2015., 13:53 »
Nego, nabacih još jedan komentar igre nakon godine dana u Early Accessu:

http://youtu.be/4KHa0R1Sj6s

ČLANAK: http://www.hcl.hr/vijesti-hcl-video-kako-napreduje-unistavanje-automobila-u-wreckfestu-12612-17.html

Vidi se ponešto napretka u fizici, ali premalo novoga su dodali u igru kroz godinu dana ako mene pitate... i dosta je čudna ta situacija sa službenom minimalnom konfiguracijom, kao i s performansama koje ja dobivam na svojoj konfiguraciji.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #13 : 24. Siječanj, 2015., 14:24 »
Brijem da te taj proc koci dosta. Igra radi bolje ljudima s jacim procom i slabijom grafom od tvoje.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Next Car Game: Wreckfest
« Odgovori #14 : 24. Siječanj, 2015., 14:33 »
Moguće, ali to samo znači da je igra loše optimizirana... vjerojatno ne iskorištava sve jezgre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9