HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 136999 Hitova
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #150 : 25. Ožujak, 2016., 11:06 »
Kada te je tražio za upisati CD-Key on nikako nije mogao otvoriti "novi" acc. To program sam ne može napraviti i igra mora biti povezana s mailom.
Ako si već imao Origin instaliran i ako je zapamtio tvoje podatke za automatski login onda si igru aktivirao na svom acc.
Nikako ti se nije mogao stvoriti novi acc kad za njega trebaš i novi email i pass i još neke podatke.
Vjerojatno si nov u kupnji igara, pogotovo, onih koje su povezane na više DRMova tipa Steam i Uplay ili Steam i Origin.


Inače EA ima i live chat pa si ih mogao to isto i tamo pitati pa bi odgovor dobio odmah, a ovako ćeš se načekati.

Kao što sam naveo to je bilo prije par mjeseci tako da ne mogu sa sigurnošću reći da se sjećam svih detalja.
Prvo sam mislim trebao otvoriti novi acc (staviti email i zaporku), a onda upisati key nakon što sam napravio acc. Imao sam Origin instaliran, ali nije zapamtio moje podatke, tu stavku uvijek onemogućim. Nisam navodio sve detalje jer nisam očekivao da ćeš krenuti u analizu drugih stvari koje ovdje nisu toliko bitne. Naravno da se acc ne može stvoriti tek tako nego ga se prvo mora napraviti. Zašto sam napravio novi account? U tom trenutku se nažalost nisam sjetio postojećeg Origin accounta.

Ne, nisam nov u kupnji igara. Imam dosta velik broj kupljenih igara (steam, humble bundle, bundlestars, indiegala, origin, itd.) i čak dosta onih koje su povezane sa Uplayom i Originom. Napominjem da mi se ovakva stvar dosad nije dogodila. Znači imam iskustva i nema nikakve logike da 1 product key može vrijediti za dva accounta.

Eh, da, live chata se nisam sjetio.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #151 : 25. Ožujak, 2016., 11:13 »
Ne vjerujem da vrijedi na 2 acc. Možda je neka greška ili ako aktiviraš na jeednom - prestaje vrijediti na drugom...
Iako Origin ima odličnu podršku. Meni su spojili moja 2 acc u jedan preko live chata.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #152 : 25. Ožujak, 2016., 11:24 »
Nisam ni ja vjerovao dok se nije ovo dogodilo. Kod oba 2 accounta se nalazi među igrama (My Games) i može se bez problema instalirati. Jedina razlika je datum kod "Added to My library". Možda je ovo neki bug ili tako nešto.

Probat ću onda valjda preko live chata riješiti vezi ovoga.

I da ne postam još u temi za besplatne igre. Evo ako još netko ovo čita.
Medal of Honor™: Pacific Assault - Free na Originu (nema više onoga "Coming Soon")
https://www.origin.com/en-ie/store/buy/medal-of-honor-pacific-assault/pc-download/base-game/standard-edition

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #153 : 16. Travanj, 2016., 16:40 »
Imam veliki problem sa Originom. Naime stavio sam da mi se pošalje security code svaki put kada se želim ulogovati na origin račun i to preko App Authenticator aplikacije. Desilo mi se da sam obrisao tu aplikaciju i da sam reinstalirao sistem čime sam se automatski odjavio sa origina. Sad mi treba taj kod koji mogu dobiti kroz aplikaciju ali moj email na originu nije povezan sa tom aplikacijom. Pokušavao sam i EA Help ali mu ne mogu pristupiti iz razloga što nemam security code. Bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko pomogao šta da uradim.  :wildboy: :ave:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #154 : 16. Travanj, 2016., 16:48 »
Pa opet instaliraj aplikaciju kako bi dobio kod i onda to čudo makni u postavkama.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #155 : 16. Travanj, 2016., 17:17 »
Instalirao sam ali opet ne može da se poveže moj gmail i origin account, a da bih ih povezao trebam biti ulogovan na origin što ne mogu jer nemam security code. Čini se da je bezizlazna situacija. Možda ima neki mail preko kojeg mogu kontaktirati EA.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #156 : 16. Travanj, 2016., 17:19 »
Pa otvori novi acc s kojim ćeš stupiti na live chat sa Origin supportom.
Samo ćeš im morati navesti koji je acc kojem trebaš pristupiti, email adresu i odgovor na tajno pitanje.
To je sve, oni to brzo rješe.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #157 : 16. Travanj, 2016., 17:38 »
Samo da nadodam da možda neće biti potreban odgovor na tajno pitanje, odnosno u slučaju da ne znaš tajno pitanje ili te putem live chata pita za neko drugo pitanje koje nisi stavio će možda biti dovoljno samo da znaš mail od acca. Nedavno sam vodio razgovor putem live chata sa advisorom, tako da je kod mene bio takav slučaj.

I da, nevezano za ovo, nego za ono moje ranije...
Može se dogoditi da 1 product key na originu vrijedi za 2 accounta. Rekao mi je advisor da se mnogi korisnici s tim suočavaju i na kraju mi je ostavio da vrijedi na 2 accounta u slučaju da 1 izgubim, pa da mogu drugi koristiti.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #158 : 16. Travanj, 2016., 20:25 »
Pokušat ću to sad i ne sumnjam da će uspjeti. Puno vam hvala ljudi.  :clap: :ave:

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #159 : 26. Lipanj, 2016., 17:22 »
Imam jedno pitanje , dali se isplati uzimati NFS 2016 dali je dobar za igranje itd !?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #160 : 22. Kolovoz, 2016., 21:32 »
Pozdrav!

Kupio sam na Origin NFSMW 2012 i sve prodje po protokolu. Ali, imam 1 problem. Nece da mi se ucita "loading...", tj, nece da udje u igricu i konstatno stoji "loading...".

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #161 : 23. Kolovoz, 2016., 06:23 »
Probaj ponovno instalirati igru... Vjerojatno je došlo do greške prilikom instalacije ili skidanja datoteka.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #162 : 23. Kolovoz, 2016., 09:39 »
Probaj ponovno instalirati igru... Vjerojatno je došlo do greške prilikom instalacije ili skidanja datoteka.
Probacu, pa ti javim. :)

Hvala na odgovoru.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #163 : 16. Rujan, 2016., 19:00 »
Origin access, koristitte to? Koja je caka, ja to rucno placam svaki mjesec ili ima neki "ugovor" na neko određeno vrijeme? Super mi se cini s obzirom na igre u The Vault.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #164 : 17. Rujan, 2016., 11:44 »
Kad aktiviraš origin access imaš mjesec dana pristupa njihovim 'Vault' igrama, a taj pristup ti se automatski obnavlja sve dok ga ne isključiš.
Ako ga želiš uzeti samo na mjesec dana, aktiviraš ga (platiš za prvi mjesec) te ga odmah deaktiviraš. Još uvijek ćeš imati pristup igrama ali ti se neće automatski obnoviti kad ti istekne tih mjesec dana

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9