HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 137016 Hitova
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #105 : 08. Listopad, 2014., 23:08 »
Svaka im cast na da:o :D

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #106 : 01. Prosinac, 2014., 01:54 »
Imam jedno pitanje. Jednom nisam imao internet konekciju i htio sam igrati jednu igru koju imam na Originu, ali je nisam mogao nikako pokrenuti jer je zahtjevala internet, znate li kako da promjenim to ili je nemoguce?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #107 : 14. Prosinac, 2014., 11:35 »
Pozz ljudi,zanima me ovako,odigrao sam onaj battlefield 4 onih 7 dana đabe sto je na originu,a u međuvremenu sam kupio igru,e sad me zanima kad mi isteke jos tih par sati đabe danas,dali moram samo upisat negdje cd key i gdje..i nastavit normalno igrat,ili moram napravit opet novu instalaciju i dali s time onda gubim sve te stvari,oruzja,bodove i to sto sam napravio u tih 7 dana ili ne? :solidus:

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #108 : 14. Prosinac, 2014., 20:12 »
zna tko?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #109 : 14. Siječanj, 2015., 21:38 »
Pozdrav, imam pitanje. Član sam nekih grupa na fb gdje razmjenjuju origin accounte, ili ih daju za recimo coinse i slicno u određenim igrama. E sad većina tipova piše da su to Combo accounti. Šta to znači? Hvala.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #110 : 31. Siječanj, 2015., 15:41 »
Combo accovi su accounti sa combo liste znaci hackani, ne mozes mjenat Sq i pass i na acc ti moze uc bilo tko.

*

guls

  • *
  • 29
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #111 : 03. Veljača, 2015., 12:51 »
Postoji li način za limitiranje downloada unutar Origin klijenta? Tj da li ga bar imaju u planu implementirati?
Jer nije baš praktično stalno čačkati po routeru i ograničavati download sam sebi :)

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #112 : 03. Veljača, 2015., 14:36 »
Jedino preko 3rd party programa kao npr. netlimiter. Ne zna se imaju li to u planu implementirati iako bi bilo pametno da to naprave čim prije.

*

djcrazyboy

  • *
  • 7
  • LIFE IS NOT A GAME... BUT GAMING IS MY LIFE...
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #113 : 03. Veljača, 2015., 19:26 »
Bok.
Skinuo sam battelefield hardline beta preko orgina kad mi se instalirao namjestio sam postavke zatim ugasio jel sam moro iči.
Moj problem je svaki put kad ga pokušam upalit odvede me na ovu stranicu
http://battlelog.battlefield.com/bfh/news/view/welcome-to-the-battlefield-hardline-open-beta/
Možete pomoć kako da ga upalim.
LIFE IS NOT A GAME...
           BUT
GAMING IS MY LIFE...

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #114 : 03. Veljača, 2015., 19:33 »
Bok.
Skinuo sam battelefield hardline beta preko orgina kad mi se instalirao namjestio sam postavke zatim ugasio jel sam moro iči.
Moj problem je svaki put kad ga pokušam upalit odvede me na ovu stranicu
http://battlelog.battlefield.com/bfh/news/view/welcome-to-the-battlefield-hardline-open-beta/
Možete pomoć kako da ga upalim.


Ako je to problem, onda problema nema.

Stvar je u tome što Battlefield za matchmaking koristi Battlelog, odnosno tu stranicu koju ti otvara. Budući da je ovo beta, možeš igrati samo multiplayer pa je neizbježno da ulaziš u igru preko nje. Samo klikni na "Server browser" tamo na stranici, nađi server koji želiš i klikni join. Igra će ti se automatski upaliti kad se spojiš na server.     
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #115 : 01. Ožujak, 2015., 15:50 »
Je li zna netko kako rijesiti problem,samo ovako stoji i nista ne mogu  :(
Pokusao sam sa skidanjem novog host-a i namjestanje internet opcija ali nista ne pomaze !
pls ako znate pomozite sto prije ! :)

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #116 : 02. Ožujak, 2015., 12:26 »
Je li zna netko kako rijesiti problem,samo ovako stoji i nista ne mogu  :(
Pokusao sam sa skidanjem novog host-a i namjestanje internet opcija ali nista ne pomaze !
pls ako znate pomozite sto prije ! :)

Vjerojatno si sam ili automatski zabranio pristup internetu. Koji antivirus imaš? Ako imaš windows firewall upiši u tražilicu windows firewall with advanced security i nađi na outbound rules origin i omogući mu pristup internetu.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #117 : 03. Ožujak, 2015., 18:22 »
Antivirus Avira Firewall iskljlucen :( ...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #118 : 03. Ožujak, 2015., 18:24 »
Onda probaj ovaj od windowsa. On ti je 100% upaljen.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #119 : 05. Ožujak, 2015., 12:04 »
Ugasio,pokusao nece :((

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9