HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 136986 Hitova
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #180 : 13. Studeni, 2016., 14:33 »
Probo sam low, medium , high i frame limiter off i uvijek isto bilo low ili high cak i na high manje steka nego low ali doslovno, ne znam do cega je.

Upravo to!

Hard disk?
Ovaj je

http://www.instar-informatika.hr/hard-disk/2/
Uredu, hvala na pomoci probat cu s time otkloniti sto smeta ilo barem viditi uzrok

Obavezno nas obavesti ako uspes resiti problem. :)

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #181 : 12. Siječanj, 2017., 20:02 »
Bok Gameri... Kupio sam BTF1 i naravno instaliro i sve radilo ok. NAkon nekog vremena morao sam Windowse nove stavit i stavim natrag igru unutra i napise mi da je vec ta sifra bila koristena a logirao se na svij Origin profil. u cemu je kvaka??? TNX..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #182 : 12. Siječanj, 2017., 20:13 »
Pa mora ti igra biti na tvom acc. U tvom libraryu. Moraš igru skinuti od tamo i ona će se sama instalirati. Ne možeš samo tako prebaciti igru s copy-paste u neku drugu verziju Windowsa.


Znači kad se ulogiraš u svoj acc na originu (unutar instalirane aplikacije na tvom računalu) imaš s lijeve strane My Game Library


Tamo si nađi BF1 i instaliraj ga.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #183 : 12. Siječanj, 2017., 20:24 »
@jumanji0706

ne možeš samo tako seliti igre pošto sve ide preko origina jel to DRM-lock sadržaj svaki put moraš staviti origin i igru i onda se prijaviti na račun na kojem je ta igra...a ako si igro negdje prebacio da je ne moraš ponovno skidati kad staviš windows onda samo treba pokrenuti skidanje igre pričekati da se skine 1-2 % i zaustaviti skidanje onda igru kopirati u tu mapu gdje se skida onda se vratiti u origin pokrenuti skidanje i upar sekundi bi origin trebao skužiti da je igra već tu i biti na 100% finish :)
Victory loves preparation

*

caduceus

  • n00b
  • 4
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #184 : 14. Veljača, 2017., 21:08 »
Pozdrav ekipa,
Klincu sam skinio demo verziju PlantsVsZombies GW 2. Od kada sam ju skinuo imamo problema sa EA serverima, tipa unable to conect EA servers.
E sada radimo li mi nesta krivo ili je stvarno do njihovih servera?
Veza nam je preko t-coma sa ZTE modemom, a komp Procesor Intel g3220, ram 8 gb ddr3, sa grafickom R9 270oc (mislim da to nebi trebalo biti problem).
Hvala unaprijed.

Nadopuna: Ni COD-MW2 nam ne radi u multiplayeru, od neki dan od kada smo stavili win10, na win 7 radio. A PvZ GW2 se spoji na servere ali nakon pola sata pokusavanja i kada probamo ucitati misiju izgubi vezu.
NAT je otvoren.
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2017., 21:16 caduceus »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #185 : 14. Veljača, 2017., 21:19 »
Kako si siguran da je NAT otvoren? Većina ISPova ti da otvoriti portove kod sebe na routeru, ali dalje su zatvoreni na idućem punktu...
Isto tako imaš li statičku lokalnu IP adresu jer bi trebao te portove vezati za statičnu adresu?


Jesi probao istu stvar u DMZu? Ako radi - tada je do postavki routera, lokalne mreže i firewalla.

*

caduceus

  • n00b
  • 4
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #186 : 15. Veljača, 2017., 06:50 »
Napravljeno je na automatsku Ip adresu.
Stolno mi radi probleme, ali laptop ne pravi.
DMZ je??

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #187 : 15. Veljača, 2017., 07:05 »
Zato moraš napraviti statičku (lokalnu) IP adresu i povezati te portove s tom adresom... Isto tako moraš u firewallu napraviti iznimke za te portove s novim pravilima.
DMZ je fora na routeru koja ti omogućava zaobilaženje drugih routera tvog operatera i direktno tebe samog spaja na internet i nemaš potrebe otvarati portove. Ako na taj način sve radi onda nisi dobro konfigururao router, lokalne IP adrese i firewall.
Ako si 10000% uvjeren da si dobro konfigururao sve (što ne vjerujem čim nemaš statičku lokalnu IP adresu na koju si preusmjerio NAT portove) i DMZ radi tada dolazi do blokade od tvog ISPa.


Znači ti kad se "normalno" spajaš na net tebe tvoj ISP bounca svuda dok ne dođeš do public IPa. Znači tvoj komp se spaja na tvoj router koji mu dodijeljuje lokalnu IP adresu, zatim se tvoj router spaja na idući (koji je od tvog ISPa) na kojem bi isto trebali biti otvereni ti portovi, pa se spaja opet na idući, pa na još jedan i nakon nekoliko takvih prespajanja ti dolaziš do završnog routera koji ti daje public IP adresu s kojom si zapravo na netu...
E sad ako je i jedan router u toj mreži zatvoren - neće ti raditi otvaranje NAT portova.


S DMZom to izbjegneš ali si direktno vidljiv svima na internetu... Zato DMZ možeš isprobat, ali ga ja ne bih zadržavao, nego vidi gdje je nešto pošlo po krivu - kod tebe ili ISP ima zatvorene i blokirane te (tebi) željene portove.

*

caduceus

  • n00b
  • 4
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #188 : 15. Veljača, 2017., 19:38 »
iskreno mozda i nije komplicirano, ali kada citam mi jer prekomplicirano jer mi se neda cackati po tome. za sada odustajem od kupnje :D


EDIT:
predomislio sam se :D
Origin access ima akciju FREE for 7 days, a onda su ponudili godisnju pretplatu za 25€. pa necu biti lud to odbiti :D.

Pa jel mi mozes, molim te, dati neki tutorijal sa youtuba da si to slozim.?


« Zadnja izmjena: 15. Veljača, 2017., 20:05 caduceus »

*

caduceus

  • n00b
  • 4
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #189 : 16. Veljača, 2017., 21:38 »
Od kada sam resetirao modem na tvornicke postavke, sada vise ni na laptopu mi ne rede igrice online!!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #190 : 17. Veljača, 2017., 06:59 »
OK, a zašto si uopće išao resetirato router na tvorničke postavke?!? Ne kužim odakle ti je to palo na pamet...


Evo ti za početak postavljanje statičke IP adrese - KLIK


A portove podešavaš nakon toga i vežeš portove za svaku lokalnu IP adresu. I nakon toga te iste portove propuštaš s novim pravilima kroz firewall od windowsa ili koji već AV program imaš.


Lokalnu IP adresu određuješ sam. npr. ukoliko ti je adresa routera 192.168.1.1 to ti je i deafult gateway, lokalnu IP adresu si postavi za PC recimo na 192.168.1.50
a za lap 192.168.1.51


Default gateway znaš (s tom adresom se spajaš na router u browseru) subnet ti sam izađe 255.255.255.0
DNSove možeš tražiti od ISPa na netu ili staviš google DNS koji je na slici
8.8.8.8
8.8.4.4


I resetiraj lap i komp.


Tada ideš na router, pogledaš prije na netu koje portove otvaraš za koje igre, otvoriš portove i vežeš ih za točno specifičnu IP adresu.
I nakon toga ideš na firewall i propuštaš tu adresu da slobodno prolazi dalje.
« Zadnja izmjena: 17. Veljača, 2017., 07:03 Hrv4tin4 »

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #191 : 25. Veljača, 2017., 20:25 »
Naisao sam na ljude koji prodaju igre na originu vrlo povoljno , tako sto dobijes njihov nalog ( koji je moguce izmeniti ) i igru - 0 sati igrano po veoma mizernoj ceni pa me zanima kako je to moguce kako nabave tako nesto..

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #192 : 09. Svibanj, 2017., 10:50 »
Da vas pitam, ima li neke koristi od onih origin points ?

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #193 : 09. Svibanj, 2017., 17:24 »
Imat ce neku svrhu ti pointsi u buducnosti,tako barem pise na Originu.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #194 : 10. Svibanj, 2017., 18:34 »
Ok, znači ništa za sada. Hvala.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9