HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 137039 Hitova
*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #210 : 21. Kolovoz, 2017., 09:35 »
Dok god si korsnik accessa, imas sve igre iz vaulta besplatno. skidas i igras kad hoces i koliko hoces. kad ukines pretplatu, ne mozes vise igrati te igre.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #211 : 21. Kolovoz, 2017., 10:10 »
zahvaljujem!
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #212 : 21. Kolovoz, 2017., 13:52 »
Ali konkretno Fifu 18 neces moci igrati jer nece biti u Vaultu kad izađe. Za nekih pola godine i jače možda i bude (kako je bilo s fifom 17). Znam da je bila fora s nekim igrama ako ih prednacuric da ih mozes ranije igrat ako si član accessa ili neko beta testiranje. Ali ovo zadnje uzmi s rezervom jer nisam siguran.

igre u vaultu: https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access/vault-games

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #213 : 22. Kolovoz, 2017., 19:55 »
Da li je baš sigurno kupiti igricu preko orgina sa master card kreditnom karticom, radi se o fifa 18 preorder? Do sada nisam nikada kupovao digitalnu verziju igre, pa me je nesto strah kada unesem odatke svoje kartice da ne dobijem tu igricu.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #214 : 22. Kolovoz, 2017., 20:30 »
Da li je baš sigurno kupiti igricu preko orgina sa master card kreditnom karticom, radi se o fifa 18 preorder? Do sada nisam nikada kupovao digitalnu verziju igre, pa me je nesto strah kada unesem odatke svoje kartice da ne dobijem tu igricu.
Sto se tice same kupovine igara preko origina neces imati problema, dobiti ces igru sigurno. Inace kada kupujes igre bilo gdje sa legalnih stranica najbolje ti je da koristis paypal nacin placanja jer je najpouzdaniji i najsigurniji.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #215 : 22. Kolovoz, 2017., 22:08 »
Da li je baš sigurno kupiti igricu preko orgina sa master card kreditnom karticom, radi se o fifa 18 preorder? Do sada nisam nikada kupovao digitalnu verziju igre, pa me je nesto strah kada unesem odatke svoje kartice da ne dobijem tu igricu.
Sto se tice same kupovine igara preko origina neces imati problema, dobiti ces igru sigurno. Inace kada kupujes igre bilo gdje sa legalnih stranica najbolje ti je da koristis paypal nacin placanja jer je najpouzdaniji i najsigurniji.

da, znam da je paypal najsigurniji, ali ne da mi se radi jedne igrice praviti racun, i sve oko toga, radije bi ako moze ovako ukucam podatke i tjt, vazno mi je samo da li je sigurno radi podataka.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #216 : 22. Kolovoz, 2017., 22:11 »
sigurno je. ali napravi si paypal, ko zna kad ce ti opet trebat a to ti je 2 min posla

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #217 : 22. Kolovoz, 2017., 22:47 »
Da li je baš sigurno kupiti igricu preko orgina sa master card kreditnom karticom, radi se o fifa 18 preorder? Do sada nisam nikada kupovao digitalnu verziju igre, pa me je nesto strah kada unesem odatke svoje kartice da ne dobijem tu igricu.
Sto se tice same kupovine igara preko origina neces imati problema, dobiti ces igru sigurno. Inace kada kupujes igre bilo gdje sa legalnih stranica najbolje ti je da koristis paypal nacin placanja jer je najpouzdaniji i najsigurniji.

da, znam da je paypal najsigurniji, ali ne da mi se radi jedne igrice praviti racun, i sve oko toga, radije bi ako moze ovako ukucam podatke i tjt, vazno mi je samo da li je sigurno radi podataka.
Moj ti je isto savjet da napravis paypal pa onda kupujes, najbolje su ti podaci zasticeni na taj nacin.

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #218 : 25. Kolovoz, 2017., 15:47 »
Evo upravo sam uradio preored fife 18 u sancti domenici. Samo me jos zanima da li u svakoj kutiji pored cd-eova dodje key pomocu kojeg igru aktiviram na orginu, pa je onda instaliram pomocu cd-ova. Posto nisam nikad tako kupovao igre nisam bas upucen u taj proces kako i sta ide, pa ako bi neko bio voljan da objasni da li se prvo kuca key pa onda stavlja cd za instalaciju, ili ide obrnuto, bio bih mu zahvalan. LP

*

Cvax

  • *
  • 18
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #219 : 29. Kolovoz, 2017., 18:51 »
Moze neko da mi objasni kako da se pretplatim na Access?
Prvo sam pokusao direktno sa kartice ali mi izbaci da mi je kartica "Prepaid" ili sta vec i tako ne mogu... Onda sam probao preko paypal-a ali tim putem nemam pojma sta da radim, prvo me baci da se ulogujem na paypal i kad to uradim opet mi trazi podatke sa kartice, ukucam ih i kad hocu sve da potvrdim nista se ne desava vec mi sve tako stoji i ne otvara nista.
Paypal mi nije jasan i nisam nikad uzimao nista preko njega, mozda zato i ne znam sta radim, verifikovao sam karticu i sve to, imam i dovoljno novca na kartici da izvrsim pretplatu ali ne znam kako..? Moze neko da mi objasni sve ovo?

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #220 : 29. Kolovoz, 2017., 19:17 »
Moze neko da mi objasni kako da se pretplatim na Access?
Prvo sam pokusao direktno sa kartice ali mi izbaci da mi je kartica "Prepaid" ili sta vec i tako ne mogu... Onda sam probao preko paypal-a ali tim putem nemam pojma sta da radim, prvo me baci da se ulogujem na paypal i kad to uradim opet mi trazi podatke sa kartice, ukucam ih i kad hocu sve da potvrdim nista se ne desava vec mi sve tako stoji i ne otvara nista.
Paypal mi nije jasan i nisam nikad uzimao nista preko njega, mozda zato i ne znam sta radim, verifikovao sam karticu i sve to, imam i dovoljno novca na kartici da izvrsim pretplatu ali ne znam kako..? Moze neko da mi objasni sve ovo?
Sto se tice paypala, kada placas preko njega prebaci te stranica da se ulogujes na paypal nalog i kada sve odradis samo kliknes placanje i bude zavrseno. Zna se doduse nekada desiti da nece preko paypala i da tako izbaci, ali to ti je do banke onda.
Meni se to znalo desavati isto na nekim stranicama. Dok recimo na Steamu nikada nisam imao problema sa placanjem preko paypala.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #221 : 30. Kolovoz, 2017., 13:37 »
Moze neko da mi objasni kako da se pretplatim na Access?
Prvo sam pokusao direktno sa kartice ali mi izbaci da mi je kartica "Prepaid" ili sta vec i tako ne mogu... Onda sam probao preko paypal-a ali tim putem nemam pojma sta da radim, prvo me baci da se ulogujem na paypal i kad to uradim opet mi trazi podatke sa kartice, ukucam ih i kad hocu sve da potvrdim nista se ne desava vec mi sve tako stoji i ne otvara nista.
Paypal mi nije jasan i nisam nikad uzimao nista preko njega, mozda zato i ne znam sta radim, verifikovao sam karticu i sve to, imam i dovoljno novca na kartici da izvrsim pretplatu ali ne znam kako..? Moze neko da mi objasni sve ovo?
Sto se tice paypala, kada placas preko njega prebaci te stranica da se ulogujes na paypal nalog i kada sve odradis samo kliknes placanje i bude zavrseno. Zna se doduse nekada desiti da nece preko paypala i da tako izbaci, ali to ti je do banke onda.
Meni se to znalo desavati isto na nekim stranicama. Dok recimo na Steamu nikada nisam imao problema sa placanjem preko paypala.

neznam jel ima veze ali recimo preko e baya kad se kupuje sa pay palom moras imat minimalno 40kn vise na kartici da bi se mogla transakcija izvrsiti tak da probaj imat par dolara/eura vise na kartici
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #222 : 30. Kolovoz, 2017., 15:28 »
Uvijek treba imati više novca na kartici zbog raznih pretvaranja valuta. Imao sam i sam problem pa su mi u banki objasnili da se prvo iz kuna pretvara u eure, pa iz eura u određenu valutu dolar, funta ( Zaba )... Zbog toga transakcija traži uvijek nešto više novca nego što ti možeš izračunati po tečaju.

Probaj preko ebay-a obaviti neku kupnju u visini 1$, da vidiš radi li ti PayPal kako treba ( najbolja metoda ). U svakom slučaju ako si unio podatke kartice u PayPal, jedini prozor u Accessu koji bi trebao dobiti kada ide takvo plaćanje je da se ulogiraš na PayPal i potvrdiš transakciju, ne bi trebalo nikada tražiti ponovno podatke sa kartice. Provjeri i je li “sigurna“ stranica, koristi li sigurnosni protokol, da ne bi bila neka prevara ( događa se ). A ako ništa zovni svoju banku, obrazloži problem i oni će ti reći zbog čega neće ( u većini slučajeva imaju iskustva sa sličnim porblemima, a gotovo uvijek je obrazloženje razni sigurnosni protokoli koje oni podržavaju ili ne podržavaju ).
 

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #223 : 30. Kolovoz, 2017., 20:01 »
Zanima me za ovaj Origin Access.. Ako ja sad kupim onaj 1 year subscription,mogu li ja igrat sve ove igre u Vaultu kroz tih godinu dana i šta kad prođe godinu dana?Mogu li onda kad prođu tih godinu dana obnovit tu pretplatu i ponovo igrat te iste igre?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #224 : 30. Kolovoz, 2017., 20:49 »
Kada se pretplatiš na Origin Access imaš pristup svim igrama u Vaultu, znači skineš ih i igraš i tako onoliko koliko traje pretplata. Nakon godinu dana možeš obnoviti pretplatu, baš kao i na svim drugim servisima.

U samoj svojoj biti, ti posudiš Vault (sve igre u njemu ) na onoliko koliko traje pretplata, nakon toga ili produžiš ili “vratiš“.
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9