HCL.HR

Origin

  • 247 Odgovora
  • 137384 Hitova
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #225 : 30. Kolovoz, 2017., 21:47 »
Hvala na odgovoru.Onda sigurno kupujem taj access stvarno mi se čini kao odlična ponuda

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #226 : 14. Rujan, 2017., 23:06 »
da li cu moci pokrenuti novu fifu na orgin accesu ako kupim sada jednomjesecnu pretplatu za orgin access a nisam kupio zasebno igricu za sebe jos. Citao sam da ce clanovi orgin accessa imati raniji pristup novoj fifi 18 i da ce je moci zaigrati od 21.9?

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #227 : 15. Rujan, 2017., 07:38 »
ako bude u valutu moci ces, inace ju moras kupiti.
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #228 : 15. Rujan, 2017., 07:42 »
da li cu moci pokrenuti novu fifu na orgin accesu ako kupim sada jednomjesecnu pretplatu za orgin access a nisam kupio zasebno igricu za sebe jos. Citao sam da ce clanovi orgin accessa imati raniji pristup novoj fifi 18 i da ce je moci zaigrati od 21.9?

Mozda ces imat pristup demo-u ili nešto slično. Sumnjam da će je staviti u vault barem jos cca pola godine.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #229 : 15. Rujan, 2017., 08:19 »
Evo upravo se pretplatio na Origin Acces. Znaci ja sada mogu igrat bilo koju od ovih igara u voultu koliko god ocu? Ako je tako to je vrhunska ponuda, za 25 eura godisnje ima stvarno odlicnih naslova.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #230 : 15. Rujan, 2017., 08:26 »
Dok ti traje pretplata do tad možeš igrati.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #231 : 15. Rujan, 2017., 08:40 »
Ma to je odlicno.. Odma cu sljedeci mjesec kupit pretplatu na jednu godinu.

E da sam to znao prije, nebi kupovao BF4 kojeg sam platio 8 eura. Na Origin Acces imam BF4 premium edition za igranje do mile volje.

Ima stvsrno zanimljivih naslova poput Unravela, Oxenfree, a tu su i BF1 i Titanfall 2. Da idem kupovat samo jednu od tih igara izasla bi me skoro kao godisnja pretplata.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #232 : 15. Rujan, 2017., 08:44 »
yep, dead spaceovi, mass effectovi td. ja sam bio uzeo radi fife jednom al samo na 2 mj.  kad uhvatim vremena uzet cu da stisnem mass effect

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #233 : 18. Rujan, 2017., 01:12 »
pozdrav, molim vas ako neko moze da mi pomogne, prvi put kupujem igricu preko orgina tj kreditnom karticom (master card), pa me zanima sljedece:

1. da li postoji mogucnost da mi naplate dodadne troskove radi pretvaranja valute u ovom slucaju iz KM (BAM) U EURE, ili ce mi samo skinuti sa racuna onoliko para koliko pise prilikom potvrde kupnje igrice
2. da li kada uradim pre-oreder igrice u ovom slucaju FIFA 18 da li ce ona odma pojaviti u my game library ili tek na dan izlaska igrice?
3. da li prije placanja na orginu trebam otici na ea stranicu-my account-payment methods i tu dodati svoju karticu ili je dovoljno podatke samo unijeti na orgin?

hvala vam unaprijed. lp

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #234 : 18. Rujan, 2017., 06:00 »
1. To su banke i kartične kuće - naravno da će ti uzeti proviziju. Što po tečaju tako i još dodatni fee. Sve ovisi kakvu karticu imaš (web, revolving, charge, itd.) i kakve si uvijete potpisao. No ne brini, sigurno će ti uzeti nešto  :hiha:


2. Vjv se pojavi odmah, no nećeš ju moći igrati sve dok ne bude službeno "puštena u pogon". To čak ne znači niti taj dan od 0:01 nego i puno kasnije. No trebao bi moći ranije skinuti dobar dio igre prije tog dana.


3. Mislim da ne moraš, no najjednostavniji način (i najsigurniji) za plaćanje je PayPal. Razmisli malo o tome, ja bih radije s njima platio nego svakoj 2. stranici koja me traži podatke ukucavao brojeve kreditne kartice tu je puno veći problem sigurnosti...

*

Cvax

  • *
  • 18
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #235 : 19. Rujan, 2017., 20:33 »
Ja ne mogu da se pretplatim preko paypala zbog moje banke, ona ima neke blokade i slicno.
E sad, imam druga koji ima karticu druge banke i uspesno se pretplatio na Access putem paypala... Sad me zanima da l' bih ja mogao da se pretplatim sa njegovim paypal nalogom, hocu li moci iako je on vec sa istim nalogom platio svoju pretplatu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #236 : 19. Rujan, 2017., 20:48 »
Naravno da ćeš moći jer kupuješ za drugi acc. To te netreba brinuti.

*

Cvax

  • *
  • 18
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #237 : 19. Rujan, 2017., 21:09 »
Super, tako cu onda i uraditi, hvala na odgovoru.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #238 : 20. Rujan, 2017., 16:28 »
Jel to samo meni ili Origin ne radi cjeli dan?

Odg: Origin - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #239 : 06. Listopad, 2017., 14:20 »
Imam pitanje di se ja mogu javiti ljudima koji su radili na nfs 15 posto support od EA nema blagog pojma nista a meni je nestao savegame sa NJIHOVIH servera...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9