HCL.HR

Planet Explorers

  • 7 Odgovora
  • 2968 Hitova
Planet Explorers
« : 16. Ožujak, 2014., 23:47 »
Pozdrav ljudi ne znam dali ste čuli za ovu igru ali ja sam se zaljubio u nju te zato i otvaram ovu temu :)
ako je tema slučajno već negdje otvorena oprostite ali je ja nisam mogao pronaći
Uglavnom na steamu je trenutno igra u alpha early access dođe 23 Eura
http://store.steampowered.com/app/237870/

Ali na njihovoj službenoj stranici možete je nabavit za 22 Dollara tako da jeftinije je :D
http://planetexplorers.pathea.net/order/

O čemu se radi u igri :
In Planet Explorers, it is the year 2287, one of the first colony ships sent out by Earth arrives at the planet Maria, in the Epsilon Indi Star System. During its landing sequence, something appears in front of the massive ship that causes it to lose control and crash into the planet. Some of the colonists survive in lifeboats, but what they find is an unforgiving land filled with creatures ready to outlast the visitors from Earth. Now the survivors must explorer, gather, build, create, fight, and ultimately, build a new home.

Trailer igre kako biste vidjeli šta nudi :)
Planet Explorers a0.5 Adventure Trailer


Ja sam započeo radit let's play ove igre te mogu iskreno reći da je fenomenalna :)
Ja sam zaljubljenik u ovakve igre ali kada možete sami dizajnirat svoje oružje to jest možete sami DIZAJNIRAT skoro pa sve u igri i to vam se pokaže u svijetu je za mene "jizz...in... my ....pants" xD
Svakako preporučujem da si ako nemate trenutno novaca za ovo skinete njihovu besplatnu verziju 0.5
te sami isprobate igru :)

link od mojeg let's playa : Planet Explorers : Pad u nepoznato -Part 1 ? -
Uživajte !
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2014., 23:52 MakeMeaSandwich2eat »

Odg: Planet Explorers
« Odgovori #1 : 17. Ožujak, 2014., 00:00 »
Zaboravio sam samo staviti još ove trailer kako biste vidjeli koliko su napredovali od 0.5 na 0.72 :)
te da si pogledate kako se dizajnira :)

Trailer igre Planet Explorers 0.72
http://www.youtube.com/watch?v=Kf7vVZ6UbQc#t=10

Te pogledajte dizajniranje :
Planet Explorers Vehicle Creation Trailer

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Planet Explorers
« Odgovori #2 : 17. Ožujak, 2014., 00:31 »
Ubuduće koristi edit kada želiš nešto nadodati u post.

Što se igre tiće, pratim je već neko vrijeme na indiedb. Koncept mi je ok, jedino se više ne sjećam, da li postoje kakvi zadaci ili se sve svodi na preživljavanje?

Odg: Planet Explorers
« Odgovori #3 : 17. Ožujak, 2014., 00:50 »
Ubuduće koristi edit kada želiš nešto nadodati u post.

Što se igre tiće, pratim je već neko vrijeme na indiedb. Koncept mi je ok, jedino se više ne sjećam, da li postoje kakvi zadaci ili se sve svodi na preživljavanje?

Iz nekog razloga mi nije htjelo dati da editiram post :/ pa sam ubacio u komentar
Trenutno postoje questovi (basic story) gdje trebamo pronaći sve preživljele likove
(mislim da ima 4 broda koji su pali zajedno sa nama sada koliko to točno likova ne bih znao)
 

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Planet Explorers
« Odgovori #4 : 17. Ožujak, 2014., 01:02 »
To mi se sviđa. Kad ne postoje nikakvi zadaci, dosada brzo nastupi.

Odg: Planet Explorers
« Odgovori #5 : 17. Ožujak, 2014., 01:08 »
To mi se sviđa. Kad ne postoje nikakvi zadaci, dosada brzo nastupi.

Slažem se
Ali ubacuju dosta novih stvari koliko mi se čini i još će k tome imati i multiplayer  :)
Igra ima veliki potencijal !

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Planet Explorers
« Odgovori #6 : 17. Ožujak, 2014., 08:32 »
Igra izgleda zabavno, ali me živcira da Early Access. :wildboy:

Odg: Planet Explorers
« Odgovori #7 : 17. Ožujak, 2014., 11:42 »
Igra izgleda zabavno, ali me živcira da Early Access. :wildboy:

Hahahahaha Znam kako se osjećaš !
Ja je čekam toliko dugo čak sam i zaboravio na nju i sada mi se vrati u život samo da me malo prca u glavu xD
Nadam se da će počet štancat te updatove pa da igra izađe što prije :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9