HCL.HR

Quake Live

  • 277 Odgovora
  • 51500 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Quake Live
« Odgovori #270 : 24. Studeni, 2012., 02:58 »
Igram ja kvejk tu i tamo zadnjih par tjedana.

Malo je mrljaone postao otkad se ne mogu votat mape i što su maknulih par prije "standradnih" mapa.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

debsy

  • *
  • 121
Odg: Quake Live
« Odgovori #271 : 04. Prosinac, 2012., 06:17 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Quake Live
« Odgovori #272 : 04. Prosinac, 2012., 08:44 »
 :approve

Jel to neka posebna mapa ili su na sve mape ubacili božićnu tematiku?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Quake Live
« Odgovori #273 : 04. Prosinac, 2012., 10:55 »
Posebna mapa, free je uvijek u prosincu.

Ikai ako te zanima šta se događa u duelu ovo je jako dobar video za pogledat (4:20 lol). Ja sam inače i dalje aktivan, ako me vidite online joinajte se <3
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Quake Live
« Odgovori #274 : 17. Rujan, 2014., 21:40 »
Bump nakon dvije godine :ementaler:

Razlog? Došao Quake Live na Steam u nekom olakšanom/izmijenjenom izdanju, kao da se olakša period učenja fanovima "modernih pucačina".

Detalji o tome što je drugačije/olakšano/izmijenjeno su ovdje:
http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?37858

Tj. nadam se da su tamo jer imam taj link od prije, a sada im forum ne radi. Vjerojatno zbog navale na forume zbog izlaska na Steam.

Nekakvi loadoutsi su sada u igri, bunnyhopping se radi samo držanjem spacea? Tako nešto, zaboravio sam malo - ali znam da postoji i dalje i klasični način igranja, barem što se duela tiče.

Uglavnom, ako mogu igrat Clan Arenu i dalje normalno, ja zadovoljan.

Imaju i launch trailer za Steam verziju:
http://youtu.be/4aNG7cd7rGM

Nisam još probao, ali skida se sada pa rekoh da bumpam temu malo dok se to skida. 738 MB inače. Free to play, naravno.

Odg: Quake Live
« Odgovori #275 : 22. Rujan, 2014., 23:16 »
Ja sam isto ponovi poceo igrati. Da bunny se radi sada drzanjem space iako je to malo sada teze za upravljanje strane...  Serveri su puni :D

*

Robilad

  • n00b
  • 2
Odg: Quake Live
« Odgovori #276 : 23. Listopad, 2015., 23:28 »
Evo malo da osvjezim ovu temu,,uglavnom dostupna je nova inacica QuakeLive-a na Steam-u (trenutno je u beti) ima poprilicno izmjena, stara verzija ce se gasiti tako da ce se jedino moći igrati na Steam-u

Vise informacija mozete pogledati ovdje http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?41345-Quake-Live-s-Next-Update-Steam-Exclusive
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2015., 23:30 Robilad »

*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: Quake Live
« Odgovori #277 : 24. Listopad, 2015., 13:58 »
Tu sam igra davno davno, ali sad bas razmisljam da je skinem na steam i igram malo,mozda me i vidite tamo uskoro!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9