HCL.HR

Reign of Kings

  • 5 Odgovora
  • 1845 Hitova
Reign of Kings
« : 15. Ožujak, 2015., 21:21 »
Nisam još imao priliku zaigrati igru, al pogledao sam par videa na youtube-u i izgleda super.
Isprobali ste igru? Vaše mišljenje o igri?
Nothing is true, everything is permitted.

*

pbhx

  • *
  • 20
  • Gatorade me bitch!
Odg: Reign of Kings
« Odgovori #1 : 23. Ožujak, 2015., 21:09 »
Nisam isprobao još igricu, ali čini mi se da ima velik potencijal, jer po meni, osobno, se sviđa takav stil igara. Vidio sam da je i pvp trenutno "zbagan" ali vjerujem da će se to riješit u budućim ažuriranjima. Sveukupno i r8 8/8 m8 :clap:
Yo 148, 3-to-the-3-to-the-6-to-the-9. Representin' the ABQ. What up, biatch? Leave it at the tone!

Odg: Reign of Kings
« Odgovori #2 : 29. Ožujak, 2015., 10:02 »
kupio jucer 4 pack za mene i prijatelje, igro citavu noc, zanio se koliko je igra zabavna, sadrzaja nema puno, ali je tesko neke stvari skupljati i traje, igra je namjenjena da se igra s saveznicima, jednostavno glupa zabava .. . SVE DOK ne dodje cheater (a ima ih bome)
i obrise ti citav inventory, sate skupljanja, nadogradjivanja cudesa. . .

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: Reign of Kings
« Odgovori #3 : 29. Ožujak, 2015., 15:20 »
Nisam je još odigrao al evo sada sam malo pogledao po youtube i čini se dosta dobra al i ima  bugova(hodaš a noge u zemlji)..Ali ne vjerujem da će dostići neki veći cilj  uz ovoliko survival igara..

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

Odg: Reign of Kings
« Odgovori #4 : 30. Ožujak, 2015., 18:27 »
igra je jos early access, ali taj concept je toliko zabavan da nemam rijeci, nasao sam whitelist server na kojem igram, i samo rijeci pohvale imam za sad. . .
kad smo vec kod toga, ako ima netko da zeli igrat, pridruzit se mom guildu neka mi posalje pm, inace server je casual rp.

*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: Reign of Kings
« Odgovori #5 : 16. Travanj, 2015., 20:57 »
Nije losa igra,jedna od boljih u tom  fazonu da kazem,mada fali jos contenta ,ali dobro videcemo :)
Zivot je bezveze ako si mrtav!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9