HCL.HR

Skylords Reborn (Battleforge fan revival)

  • 3 Odgovora
  • 4478 Hitova
*

fiki574

  • n00b
  • 3
Skylords Reborn (Battleforge fan revival)
« : 30. Prosinac, 2017., 15:52 »
Lijep pozdrav.

Ja sam vođa dev teama jednog fan revival projekta zvanog Skylords Reborn. Ovaj projekt cilja oživiti igricu imena Battleforge koja je 2013. godine bila ugašena od strane Electronic Artsa jer nije generirala dovoljno novca. Kao što su neki svjesni, nedavno je EA ugasio Revive Network, pa je sfera svih tih privatnih servera poljuljkana. ALI! Mi, kao tim, smo prije nekih godinu dana stupili u kontakt sa EA-om, koji nam je čak dao zeleno svjetlo (prvi privatni server ikad su odobrili na ovakvoj razini) da nastavimo sa projektom ali pod par uvjeta. Da ne duljim previše, Open Beta je zacrtana za 30.1.2018. i puno bih mi značilo što više ljudi sa naših prostora, pa možda i neka HCL-ova recenzija u budućnosti? :)

Posjetite nas na: https://skylords.eu/

Ako imate kakva pitanja, primjedbe, savjete, komentarčiće - pišite slobodno!
« Zadnja izmjena: 30. Prosinac, 2017., 15:54 fiki574 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Skylords Reborn (Battleforge fan revival)
« Odgovori #1 : 30. Prosinac, 2017., 16:57 »
Impresivno je da ste uspjeli dobiti njihov blagoslov. Puno sreće želim.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

fiki574

  • n00b
  • 3
Odg: Skylords Reborn (Battleforge fan revival)
« Odgovori #2 : 30. Prosinac, 2017., 17:33 »
Impresivno je da ste uspjeli dobiti njihov blagoslov. Puno sreće želim.

Hvala, ali poznavajući EA i ono "too good to be true" ne bi me čudilo da se kad tad jave i samo kažu "pa šta sad rekli smo vam ali nema veze gasite svejedno". Evo recimo stavke koje smo dobili:

1. Zabranjeno korištenje službenog naziva Battleforge, stoga smo se preimenovali iz Battleforge Reborn u Skylords Reborn
2. Morao sam napraviti tool sa kojim sam "stripo" apsolutno sve logotipe, videe i spominjanja Electronic Artsa i drugog studija u igrici
3. Zabranjeno korištenje originalnog game arta na našoj web stranici - naš art je sličan, ali je ručno rađen po uzoru na original art
4. Zabranjena naplata mogućih budućih DLCa i pristupa igrici
5. Zabranjene bilo kakve mikrotransakcije

Ako se držimo ovih 5 stavki, mislim da smo sigurni.

Fun fact: pitali smo ih cifru za "intellectual property rights", kad bi se odlučili na takvo nešto, dobili smo odgovor: 200k$... GG

*

fiki574

  • n00b
  • 3
Odg: Skylords Reborn (Battleforge fan revival)
« Odgovori #3 : 11. Siječanj, 2018., 23:27 »
Novosti: Closed Beta Testeri isprobavaju novi server backend!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9