HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371195 Hitova
*

Image

  • *
  • 17
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1020 : 06. Veljača, 2019., 10:15 »
aha ok, kada kupim igru na accauntu ona ostaje kupljena i nije pod moranjem da je instal  dok nenabavim bolji racunar?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1021 : 06. Veljača, 2019., 13:38 »
aha ok, kada kupim igru na accauntu ona ostaje kupljena i nije pod moranjem da je instal  dok nenabavim bolji racunar?


Tako je. Ne moraš ti ništa nikad instalirati, a opet možeš instalirati koliko igara ti srce želi i koliko posjeduješ ako imaš mjesta na disku

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1022 : 10. Veljača, 2019., 11:29 »
imam opet jedno pitanje......pes mi na steamu stalno šteka a pogotovo u online modu.....zanima me da li je mog računala ili je neka viša sila jer su isti problemi i sa gledanjem videa stalno prekida......hvala

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1023 : 10. Veljača, 2019., 12:14 »
Računalo ti je problem.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1024 : 10. Veljača, 2019., 12:16 »
.....što da napravim da to riješim.....hvala....

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1025 : 26. Veljača, 2019., 20:01 »
imam jedno glupo pitanje......da li je kupovina myclub coinsa virtualna???....hvala

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1026 : 26. Veljača, 2019., 20:30 »
imam jedno glupo pitanje......da li je kupovina myclub coinsa virtualna???....hvala


Kupovina je stvarna jer mijenjaš stvarni novac za izmišljenu (virtualnu) valutu koja služi u samo jednoj igri.
myClub coinsi jesu virtualni, ali transakcija svakako nije....

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1027 : 26. Veljača, 2019., 21:09 »
hvala na objašnjenju.....

*

expresso92

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1028 : 28. Veljača, 2019., 14:18 »
Pozdrav svima, imam jedan problem pa nadam se da ce mi netko od vas dati odgovore.

Igrao sam Resident evil 2, preko steama.
Presao sam sa jednim likom i krenuo sa 2nd run.
Prije dva dana sam rusao sustav na laptopu i stavljao iznova windowse.
Kada sam ponovo skinuo RE2, igra mi je totalno opet na pocetku,nista mi nije ostalo spremljeno.

Eh sada, kad u RE2 odem u opcije, RE2 data, kreirao sam racun na CAPCOMU i tamo vidio rezultate koje sam prosao u igri, no tu nemam nikakvih opcija sto se tice mog dijela kojeg sam presao.
Kad sam ponovo stavio windowse i skinio steam, iskljucio sam cloud sinkronizaciju,neznam ni sam zasto, a kada sam ju ponovo ukljucio i pokrenio igru, opet je bilo sve isto.
Zar je moguce da je meni sada sinkroniziralo na cloud to sto sam poceo igru ispocetka i sad nemam povratka na staro?

Zapravo nisam siguran dali mi je sinkronizacija bila ukljucena dok sam prvi put prelazio igru.
A ako mi je i bila iskljucena, jesu li se onda sva moja saveanja spremala na C disk gdje je instaliran steam, pa su se tokom instaliranja windowsa odmah pobrisala ili sto?
Pokusavam odgonetnuti situaciju,ali mi nikako nije jasno.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1029 : 28. Veljača, 2019., 16:12 »
Saveovi igara su primarno uvijek na tvom lokalnom disku. A upload ili save cloud je korisna funkcija za backup. Ako ga nisi uključio - onda ni nemaš ništa gore. Capcomov profil prati tvoje uspjehe, ali nema tvoj save file.
Inače ako želiš biti siguran sa save fileovima svojih igara možeš koristiti besplatan program GameSave manager koji možeš narihtati da ti tjedno, dnevno ili kako želiš radi backup svih tvojih save filova, kako lokalno tako i da ih šalje npr. na tvoj google disk...


I kada ti nešto zatreba, odabereš datoteku, otvoriš ju u tom programu i klikneš restore. On sam sve vrati na pravo mjesto (kako i pokupi) i ne moraš ništa više paziti...

*

expresso92

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1030 : 28. Veljača, 2019., 19:37 »
Hvala na odgovoru.
Rusao sam vec jednom windowse prije nekih mjesec dana, i koliko se tada sjecam nije mi se nista pobrisalo.
Ja mislim da sam tada imao sve save logove u igri. Mada koliko stalno nesto cackam i proucavam,vise neznam ni sam sto sam napravio.

Od Hitmana 2, na steamu mi je pisalo kao konflikt kod sinkronizacije,isao sam na postavke i ponudilo mi je sinkronizirat sa clouda, i sva saveanja su mi se vratila.

Posto sam Hitmana zadnji put igrao u prosincu, tad mi se to sve sinkroniziralo, sad dali sam kod RE2 iskljucio (slucajno) cloud, moguce da jesam, pa su mi saveanja ostala na C disku, i automatski obrisala kod instalacije windowsa.
Ili se desilo to, da kad sam ukljucio cloud na steamu i pokrenio RE2, da mi je tada automatski u cloud spremilo to sto sam igru krenio igrati od nule.

Bilo kako bilo,nema sta nisam probao ali povratka nema.
Sad igram od nule ali sa zenskim likom i to je to.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1031 : 03. Svibanj, 2019., 19:43 »
da li je velika razlika između lite i kupljene verzije pes 2019

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1032 : 04. Svibanj, 2019., 09:39 »
da li je velika razlika između lite i kupljene verzije pes 2019

Jeste. U Lite verziji imas par online modova (PES liga), exhibition, skill trening i mislim da je ove godine ubacen i edit mod. Nema master lige, become a legend, versus itd...
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1033 : 04. Svibanj, 2019., 16:00 »
hvala na objašnjenju

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1034 : 07. Lipanj, 2019., 22:03 »
pozdrav....imam čest problem sa konekcijom na server.....u čemu je problem ako netko zna.....hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9