HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372709 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #825 : 10. Studeni, 2016., 10:00 »
Naravno, to je jedna od opasnijih droga. Pokušavam se rešiti toga ali mi baš i ne ide od ruke  :ementaler:
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #826 : 10. Studeni, 2016., 10:33 »
Definitivno, mislim da je to kod većine tako. Ljudi si kupe neki dobar bundle i aktiviraju sve igre iz bundlea. Naravno ima onih koji trejdaju/poklone ono što ih ne zanima, a aktiviraju samo ono radi čega su kupili bundle. Još također hrpa igara bude besplatna, ali uglavnom budu bezvezne igre, no to onima koji vole sakupljati ne smeta.

Na gore opisani način sam sigurno uklonio nekih 100-200 igara otprilike. Kad sam tek napravio steam account sam si praktički uzimao sve i svašta, tako da sam napravio veliku čistku i odlučio da ubuduće uzimam samo ono što zbilja imam namjeru nekad odigrati.   :mrgreen:

Ovako izgleda kad želite vratiti izbrisanu igru (nakon "It's not in my library")


Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #827 : 10. Studeni, 2016., 12:36 »
Mogu li dodati blesplatnu igru u library da mi stoji stalno, a ne samo kada je instalirana?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #828 : 10. Studeni, 2016., 15:10 »
Naravno.

Zapravo pitanje je malo čudno postavljeno. Inače bilo koja igra koja je povezana s tvojim računom ti ostaje zauvijek u libraryu (nebitno jel F2P ili košta) no ovo ipak ne vrijedi kada se radi o vremenski ograničenim "besplatnim" igrama.

E sad ukoliko igra koju ti želiš nije nekakav time period free 2 play koncept ona ti MORA ostati u biblioteci zauvijek.
ČAk i nakon što je deinstaliraš. E sad pošto je ti "ne vidiš" nakon deinstalacije vjerovatno se vratila na popis gdje ti stoje sve trenutno NEinstalirane igre...nezz kako bi se drugačije laički izrazio. Desni klik na tu igru i imaš opciju "categories" pa si prouči malo i stavi ju gdje ti srce želi. Također obrati pozornost na mali tab odmah ispod velikog natpisa LIBRARY. Taj mali tab ti označava koje ti trenutne igre prikazuje tvoj library. Osobno imam preko 250 igara na steamu pa da ne listam bezveze meni je uvijek "narihtan" tab: INSTALLED.
Tu imaš svašta što katagoriziranje po žanrovima, što po periferiji igranja (VR itd)
Ukoliko je tebi narihtano na: Installed ili recent čim izbrišeš igru s harda ona ti se neće više vidjeti no možeš ju pronaći pod ALL ili čak HIDDEN.

Valjda ti je jasnije nadam se.

I na kraju ako se radi u time period igri nema načina da ti ostane u biblioteci nakon prolaska tog vremena. Primjer je posljednji Batman od Telltale games studija. Prva epizoda je bila besplatna nekoliko dana i nakon toga ti nestane sa popisa.
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2016., 15:16 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #829 : 18. Studeni, 2016., 09:57 »
Pokušavam prodati karticu, no ne ide mi. Mobile autentificator provedem, create listing kliknem, piše mi da potvrdim to (nekako), ali ne mogu, tj. ne znam di da kliknem. Help?

*

dom4c

  • *
  • 28
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #830 : 18. Studeni, 2016., 10:40 »
Na mobitelu ce ti se to pojaviti, otvori to.

Stisni na:
Accept Trade

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #831 : 18. Studeni, 2016., 12:27 »
Ma joj... "niste se spojili s mobile autent... 7 dana, prodaja ce biti moguca 22.11.", tako nesto.
Ne koristim uopce taj mobile autentificator, imao sam prije, ali sam maknuo. Koja komplicirana glupost...

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #832 : 19. Studeni, 2016., 06:29 »
Ako ne koristiš autenticator može se prodaja odužit i na 14 dana.

Al ne brini item ti je listan i po toj cijeni će bit prodan makar se u međuvremenu počela prodavati po drugoj cijeni.
Bar je takvo moje iskusstvo s "jeftinjak" itemima do 0.50€ iznad toga nezz oće li se prodat po "listanoj" cijeni.

Al pošto prodaješ karticu od par centi ne vidim čemu žurba, stavi na list i za tjedan-dva će ti sjest pare tj pol kune XD
Jep malo je komplicirano al nekaj takvoga su morali napravit da smanje prevare na razmjeni i prodaji (nekoć je prodaja malo drugačije funkcionirala)

Ja sam jednom popušio sve iteme na trade-u. Srećom sve se vratilo.
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2016., 06:31 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #833 : 19. Studeni, 2016., 11:25 »
Šta je bilo pranja novca na karticama?  :loludara:

Ma ne trebaju meni pol kune, nego me smeta što mi stoji u inventoryu bez veze, a neda mi se opet pretvarat u beskorisne gemove.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #834 : 19. Studeni, 2016., 11:34 »
Šta je bilo pranja novca na karticama?  :loludara:

Ma ne trebaju meni pol kune, nego me smeta što mi stoji u inventoryu bez veze, a neda mi se opet pretvarat u beskorisne gemove.


Problem je u tome što ekipa ukrade acc i proslijde sebi sav tvoj inventory s tradeom u sekundi, a ovako to nije moguće napraviti i vlasnik ima vremena vratiti svoj acc i inventory natrag.
Inače bi ta ekipa sve tvoje sličice, pozadine, emtikone prebacila sebi i onda ih prodala, a ti bi ostao bez svega, a ako se tu nadodaju i vrijednije stvari poput skinova iz Valve-ovih igara onda se može nabrati lijepa suma novaca.
Ovako je ta zloupotreba spriječena.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #835 : 19. Studeni, 2016., 12:06 »
Spriječena je prevara, ali i bome moja legalna prodaja  :bonk:

*

Joey

  • n00b
  • 1
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #836 : 23. Studeni, 2016., 22:27 »
Blagi offtopic, dajem 3 keya, kupio maloprije mistery pack na green gaming za 2,50 eura.. Igre nisu moj tip pa eto, ko voli nek izvoli. Nemojte bit pohlepni i dodavat ih na steam samo kako bi popunili listu igara, moga san tako onda i ja sam napravit.
AIR GUARDIANS: XD0K0-D4CIA-GVZI3
THE LEGEND OF CANDLEWIND: LKIKK-70YL0-6M90V
CENTAURI SECTOR: 8AP5Y-BA97L-JQYHJ

 :piva:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #837 : 29. Studeni, 2016., 12:28 »
Ovako, muči me nešto već danima, niti jedem niti spavam, pa bi zamolila nekog da mi pomogne u ovom velikom problemu.
Problem je sledeće prirode, zanima me ako npr. kupim neku igru Ubisofta na Steam-u, šta se dešava? Steam overlay prati samo količinu vremena u igri i to je sve ili.. ? Koliko vidim Ubisoft-ove igre nemaju achievement-e, retke imaju steam card...
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #838 : 29. Studeni, 2016., 12:54 »
Bas tako kako si i rekla.

U vecini slucajeva se zajedno sa steamom pokrece Uplay i od tamo pokreces igru, tamo imas achievement-e i uplay coinse kao nagradu i za kupnju nekih stvarcica unutar same igre.

Isto tako takvu igru cak ne moras ni pokretati preko Steama nego direktno preko Uplaya...

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #839 : 29. Studeni, 2016., 13:29 »
Ah... govance :)
Imala sam želju imati celu kolekciju igara na jednom servisu, Uplay mi je odvratan ali očito da ću morati uz Steam koristiti i njega.
A dobro, ako ništa bar mi je uteha da se Ubisoft-ove igre mogu naći jeftinije ako se uzima direktno za Uplay nego Steam.
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9