HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371121 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #870 : 07. Veljača, 2017., 13:18 »
Ne, opet nisi pročitao zadnjih par stranica iz one teme?


Lijepo sam i tamo napisao gdje se kupuje i na koji način. Imam cca 400 igara i nikada nisam imao problema s kupovinom tamo gdje sam uzimao igre, a to skoro nikada nije bilo na Steamu, Uplayu, Originu nego na drugim stranicama gdje je cijena puno jeftinija.
Pa na te stranice sam mislio.
Ali da se uzima sa osoba koji prodaju na nekim sumljivim forumima itd..

*

Hackerstock

  • n00b
  • 2
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #871 : 14. Ožujak, 2017., 15:00 »
Ljudi, nije li vama malo smiješno da steam nema mogućnost postavljanja limita download ratea dok skidam igru?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #872 : 14. Ožujak, 2017., 15:11 »
Ljudi, nije li vama malo smiješno da steam nema mogućnost postavljanja limita download ratea dok skidam igru?


Smješno je jedino to što ti ne znaš da steam IMA tu mogućnost...

*

delko

  • *
  • 139
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #873 : 15. Ožujak, 2017., 14:44 »
Ljudi, nije li vama malo smiješno da steam nema mogućnost postavljanja limita download ratea dok skidam igru?


Smješno je jedino to što ti ne znaš da steam IMA tu mogućnost...

upravo, naravno da mozes ograniciti download rate :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #874 : 20. Ožujak, 2017., 13:37 »
Je li dopušteno djeljenje accounta prijateljima,npr.ja imam igru na svom acc-u i taj account dam prijatelju da on igra  moju igru.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #875 : 20. Ožujak, 2017., 14:11 »
Je li dopušteno djeljenje accounta prijateljima,npr.ja imam igru na svom acc-u i taj account dam prijatelju da on igra  moju igru.
Ne, ali imaš opciju koja se zove family sharing. Googlaj pa ćeš sve saznati ili prelistaj par stranica iza ovu temu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #876 : 12. Travanj, 2017., 12:50 »
Nadam se da ste primjetili da je Bayonetta stigla na steam :)
The blood of youth is bubbling back..

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #877 : 21. Svibanj, 2017., 12:30 »
pozdrav, prilikom kupovine igara na steamu, orginu ili uplayu, da li na racunu (kartici) moraju biti euri, ili moze biti druga valuta, u ovoj situaciji KM (Bosna) ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #878 : 21. Svibanj, 2017., 13:00 »
Najbolje i najsigurnije je kupovati preko PayPala koji te štiti, a ne samo s kreditnom karticom.
Napravi si PayPal prvo pa ga onda poveži s čime god hoćeš i kupuj sigurno gdje i kada hoćeš.


A konverzija idea utomatski bez obzira na valutu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #879 : 28. Svibanj, 2017., 13:44 »
molim vas pomoć imam problem kupio sam 3 igrice 2 sam uspio instalirati ovu 3-ću neda kada se instalira sve normalno current 10 Mbps i samo odjednom i current i disk usage  skoce na 0 % crta od interneta ona plava se spusti i igrica se nepreuzima ona zelena crta samo ide od desne na lijevu stranu i ništa a nema znaka onoga di je ime igrice u manage download x i ona strjelica za nastaviti instalaciju vec samo pise stopping :/ molim vas pomoc ako netko moze da pomogne eo neka se javi na gmail [email protected] ako mu nije problem bilo bi pozeljno da ima team wiever bio bih zahvalan :) gledo sam na yt kako su neki radili no nije mi uspijelo za 2 igrice je za ovu neradi molim vas pomoc :(

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #880 : 01. Lipanj, 2017., 00:43 »
ovako kupio sam rising storm vietnam na steamu i neda mi ga insalirati na komp (nema gumba download), ana laptopu mi oce skinuti. Ako netko zna u cem je problem bio bi zahvalan da mi odgovori.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #881 : 01. Lipanj, 2017., 06:28 »
Vjv ti se neš pobrkalo jer imaš isti user i na laptopu i na kompu.
Za početak se odlogiraj s kompa i ponovno ulogiraj. Dakle ne na exit steam, nego na log off.
Ako to ne riješi problem odi u instalacijski folder steama.
izbriši sve OSIM steamapps foldera i steam.exe
Kada pokreneš ponovno steam on će povući sve datoteke koje nedostaju i trebao bi moći dalje normalno sve raditi.
Treća opcija je da prebaciš steamapps folder na neku drugu lokaciju, izbrišeš kompletan steam s REVO Uninstallerom i to s advanced opcijom da makneš i registry i sve foldere. Zatim skineš novu steam instalaciju, instaliraš i nakon toga vratiš folder steamapps (u tom folderu su ti sve instalirane igre pa da ih ne moraš ponovno instalirati).

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #882 : 15. Lipanj, 2017., 12:00 »
Zašto se updateovi i igre skidaju sporije sa Steama nego s Origina, Uplaya i Battleneta?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #883 : 15. Lipanj, 2017., 12:04 »
Meni sve radi punom parom. Pogledaj si postavke da nisi ograničio skidanje updateova, ako i ograničio brzinu.
Isto tako Steam ima drukčiji način skidanja igara i updateova od navedenih servisa tako da ovisi i o tvom računalu.
Drugi servisi samo skinu podatke na tvoj HDD i to je to.
Steam ih kompresira, skine dio i zatim ga raspakira, nakon raspakiranja kreće sa skidanjem drugog dijela, pa trećeg, pa četvrtog, itd.


Mogu će je da ih tvoje računalo ne raspakira dovoljno brzo.
Meni Steam sve skida u najvećoj dostupnoj brzini.


I na ovaj način su smanjili veličine downloada i prometa po serverima.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #884 : 15. Lipanj, 2017., 12:15 »
Lako moguće da sporije otpakirava jer je laptop iz 2013., ali i sama brzina me brine, 1.5MB/s maksimum. Tijekom skidanja Hearthstone i HoTS updateova, kao i torrenta, redovito je preko 3.0. Speedtest kaže da mi je sama brzina interneta normalna kao i uvijek.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9