HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371201 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #300 : 03. Veljača, 2014., 20:15 »
Ima li koji način da ja imam karticu?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #301 : 03. Veljača, 2014., 20:19 »
Ne, trebaš biti punoljetan i imat neka primanja
Ne možeš tek tako karticu napraviti....

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #302 : 03. Veljača, 2014., 20:46 »
Ne mora biti punoljetan, ja sam svoj prvi žiro napravio s 15 godina

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #303 : 03. Veljača, 2014., 21:52 »
Ne treba ti tekući treba ti žiro koji ima karticu istu kao kreditnu (za bankomat) i isto možeš na bankomat dizat pare
moraš si otvorit žiro i naravski devizni da moš kune u eure prebacit jel jer steam prima eure

al da žiro moš otvorit i sa 15 i ne treba ti posao ili stalna primanja mozes si sam donosit po sta ja znam 100-200 kn u banku i stavljat na devizni (oni ti preračunaju valutzu uz malu proviziju lol) odma pa prebacit na steam ili šta već

sve je to jednostavnije kad imas tekući i neke novce pa možeš prebacivat s računa na račun
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #304 : 03. Veljača, 2014., 22:02 »
Hvala na pomoći. :piva:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #305 : 03. Veljača, 2014., 22:05 »
zašto devizni :wildboy:

napravi žiro (recimo erste banka), poveži paypal i možeš cijeli internet kupiti,,,,

a i bez paypala ne znam čemu devizni za online shoppe kad sve radi i ovako


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #306 : 03. Veljača, 2014., 22:45 »
?
pa ja sam u ersteu i da kupujem online bilo šta prvo si moram prebacit na devizni u ciljanu valutu
devizni mi je povezan s paypalom

mere i drugačije veliš ?
nezz ja ovako već dulje vrijeme i sve mi to dosta brzo i jednostavno
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #307 : 03. Veljača, 2014., 22:48 »
Možeš i žiro na paypal i onda ti automatski to sve ide(prebacivanje valute po tečaju banke ili koji već), stvarno nema potrebe da prvo na devizni.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #308 : 03. Veljača, 2014., 22:52 »
ne znam, amazon nema beda, google play nema beda, žiro običan, paypal transakcije isto nema beda


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #309 : 03. Veljača, 2014., 23:11 »
Možeš i žiro na paypal i onda ti automatski to sve ide(prebacivanje valute po tečaju banke ili koji već), stvarno nema potrebe da prvo na devizni.

thanks nisam to znal bum si tak metnul

okej dosta s ovim fejk zagorskim xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #310 : 04. Veljača, 2014., 06:23 »
Ja sam u PBZ, žiro, kune - odem na Steam (Amazon, Humble Bundle) i dam podatke, skinu mi pare, dobijem igre i to je to ... Ništa pretvorba valute, ovo ono

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #311 : 04. Veljača, 2014., 08:38 »
Ja sam u PBZ, žiro, kune ... Ništa pretvorba valute, ovo ono

To je zato što ne vidiš taj dio, ali itekako se vrši pretvorba valute po tečajnoj listi.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #312 : 04. Veljača, 2014., 08:44 »
Ja sam u PBZ, žiro, kune ... Ništa pretvorba valute, ovo ono

To je zato što ne vidiš taj dio, ali itekako se vrši pretvorba valute po tečajnoj listi.
potvrđujem. jedan do tri dana nakon što platite proizvod na netu sa stranom valutom, PBZ preračuna tu stranu valutu po tečaju tog dana i proknjiži kunsku protuvrijednost sa žiro računa.

ako se koristi paypal imate mogućnost direktno plaćati u kunama no onda je paypal taj koji preračunava stranu valutu u kune i u većini slučajeva platite cca 5% više nego što bi ste inače platili

nadodao bi da je devizni račun u eurima/dolarima ponekad bolja opcija, čisto iz razloga što možete kupiti valutu kad je slabija (jeftinija) s obzirom na kunu i efektivno dobiti više za svoje pare, no u tom slučaju morate unaprijed znati koliko bi novaca potrošili u godini dana kako bi iskoristili to.
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2014., 08:47 DeS3InY »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #313 : 04. Veljača, 2014., 12:20 »
Ja sam u PBZ, žiro, kune ... Ništa pretvorba valute, ovo ono

To je zato što ne vidiš taj dio, ali itekako se vrši pretvorba valute po tečajnoj listi.

To stoji, ali ja ne moram stavljati na račun eure, računati tečaj i ostalo već se meni skidaju kune ovisno o tečaju, banka sve obavi, ja samo platim

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #314 : 04. Veljača, 2014., 15:48 »
Ne mora nitko stavljat na račun eure. Uzmimo da, kao ja, imaš debitni devizni račun u erste banci. Dođeš u banku s kunama i kažeš u kojoj valuti ih želiš prebacit na račun, pogledaš tečajnu listu i vidiš da je baš taj dan tečaj npr dolara povoljan pa te kune prebaciš na račun u dolarima i ne izgubiš toliko na razlici koliko bi taj dan izgubio da si prebacio u npr eurima. To se naravno neće osjetit ako ćeš par puta godišnje na račun stavit tipa 10 eura, ali ako često kupuješ s interneta primjetit ćeš razliku.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9