HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371106 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #405 : 23. Studeni, 2014., 16:52 »
a dobro, bar ga mozes zajebavat, so you got that going for you which is nice
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

laibach2

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #406 : 01. Prosinac, 2014., 09:24 »
Get free Steam games at http://getsteamgifts.com/ 23155 people already got their gift cards!

jel to nekome uspijelo da dobije gift? :D
Intel Core i7-4790K, 4300 MHzGigabyte Motherboard MSI Z97 Gaming 3 (MS-7918)
Gigabyte GeForce GTX 970 G1
G15+G9
Chiftec Big Tower
Corsair HX750i - 750 Watt
Asus VN247

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #407 : 01. Prosinac, 2014., 14:38 »
Imam pitanje vezano uz DLC-ove. Znači, uzeo sam L.A. Noire i L.A. Noire DLC pack odvojeno, jer su skoro 2€ jeftiniji nego complete pack. Pa me sad zanima kako se skine DLC? Skidam u igri kad ju pokrenem, ili?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #408 : 01. Prosinac, 2014., 14:42 »
Imam pitanje vezano uz DLC-ove. Znači, uzeo sam L.A. Noire i L.A. Noire DLC pack odvojeno, jer su skoro 2€ jeftiniji nego complete pack. Pa me sad zanima kako se skine DLC? Skidam u igri kad ju pokrenem, ili?

Steam automatski skiada sve DLC-eve i updateove ako nisi prčkao po postavkama. Inače možeš provjeriti tako da klikneš desni klik na igru (u Steamu) i odabereš properties i skroz desno imaš DLC pa ako neki ne želiš makneš kvačicu iz kućice.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #409 : 03. Prosinac, 2014., 20:40 »
Vidim da je ovo prodavanje "VPN activated" Ruskih keyeva sve popularnije. I to rade provjereni retaileri - prodaju key kao global, ali sa VPN aktivacijom. Što mislite o tome? Nekako se bojim uzeti takav key da ne popijem ban na Steamu, ali opet... Barem duplo je jeftinije. Što da recimo nađem nekog Rusa, je li moguće da on uzme igru i pokloni mi je kao gift na Steamu? :geek:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #410 : 03. Prosinac, 2014., 21:00 »
Nemoj se igrati sa time, korištenje VPNa za aktivaciju igara izvan tvoje regije je zabranjeno. Čak i da nađeš nekog rusa direktno nećeš moći neke naslove aktivirati zbog toga što su ograničeni na tu regiju.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #411 : 03. Prosinac, 2014., 21:00 »
Do sada nisam nikad čuo da je netko dobio ban tko je kupio takav ključ i aktivirao. Druga stvar je da ti sam ideš pomoću VPN-a kupovati jer koliko sam bio čitao to Steam baš i ne voli. Bilo je navodno nekih banova, ali to nije bilo ništa 100% potvrđeno.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #412 : 03. Prosinac, 2014., 21:06 »
Do sada nisam nikad čuo da je netko dobio ban tko je kupio takav ključ i aktivirao. Druga stvar je da ti sam ideš pomoću VPN-a kupovati jer koliko sam bio čitao to Steam baš i ne voli. Bilo je navodno nekih banova, ali to nije bilo ništa 100% potvrđeno.

Bilo bi odlično da je ovako. Jer volio bih probati ako je kazna uklanjanje te igre iz libraryja, ali se baš i ne bih volio igrati ako time riskiram account sa više od 100 igara. Ali da su kazne za to tako rigorozne, čisto sumnjam da bi se te VPN activated igre toliko proširile.

A recimo, This War of Mine je na Kinguinu 18€, a taj VPN je 9€. Stvarno bi se puno uštedjelo, ali nikako naći nekoga tko ima iskustva s time da potvrdi je li moguće.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #413 : 20. Prosinac, 2014., 21:32 »
OK, i što je sad na kraju s tim giftovima? Više ne mogu slati nikome van 'rvacke ili...?
Uglavnom, htio/morao bih poslati igru jednom liku u Kanadu (long story) sad još dok traje sniženje, pa sad neznam kako će i da li će to funkcionirati. Ipak je 22 eura u pitanju.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #414 : 03. Siječanj, 2015., 22:13 »
https://www.facebook.com/396463207171479/photos/a.423606841123782.1073741827.396463207171479/440485302769269/?type=1&theater              molim vas pomozine nemam blage sta da napravim , gledo sam na yt ali ne radi (pomagajte) ave:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #415 : 14. Siječanj, 2015., 12:59 »
Dobio sam alert na steam jer se kao neko loginovao na moj acc.To sam bio ja sa laptopa. Kako da uklonim alert jer ne mogu nista trenutno?

MOJ STEAM PROFIL : http://steamcommunity.com/id/enkizone/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #416 : 14. Siječanj, 2015., 13:14 »
Ne razumijem, kako misliš ništa ne možeš?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #417 : 14. Siječanj, 2015., 13:28 »
Pa na steamu sam imao dotu i cs:go. Na csgou ne mogu igrat jer imam "temporary" ban na account tj. alert i dotu isto tako. Imam zabranu trejdanja, kupovanja igrica, ne mogu na chat itd..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #418 : 14. Siječanj, 2015., 13:39 »
Hmm, to ne znam. Provjeri malo po njihovom support forumu.

Ja imam uključenu onu neku zaštitu koja mi šalje kod za provjeru na mail kada se spajam s drugog računala pa mi se to nije nikada dogodilo.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #419 : 14. Siječanj, 2015., 13:44 »
Hmm, to ne znam. Provjeri malo po njihovom support forumu.

Ja imam uključenu onu neku zaštitu koja mi šalje kod za provjeru na mail kada se spajam s drugog računala pa mi se to nije nikada dogodilo.

Koliko ja znam, ta zaštita je defaultna i čisto sumnjam da je se može maknuti, tako da ako mu se netko ulogirao u račun ili je bio toga svjestan ili mu netko zna password od maila.

I zbog toga se ne dobiva ban, ili barem ja nikad nisam čuo da je netko banan zbog toga. U svakom slučaju možeš reći da si se osobno logirao s dva različita kompa.
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9