HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372318 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #435 : 24. Siječanj, 2015., 17:44 »
Još uvijek šteka malo, stavio sam sad na 480p

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #436 : 25. Siječanj, 2015., 08:18 »
Citat:
Ključeve koje uneseš ništa ne znače.

Odakle tebi ovo ? Nisam godinama kupio igru na Steamu (baš na Steamu) nego sam unosio keyeve s drugih stranica ili čak ako mi frend pokloni key i normalno sam mogao dodavati prijatelje. Na steamu u prvih 4 godine doslovce nisam kupio igru i sjećam se čak prvih 5 igara su bili giftovi, sve sam normalno igrao i dodavao, jedino ako su to pravilo mijenjali unutar par zadnjih godina.

Krivo govorite. Za svaki lvl dobiješ +5 frendova plus 1 rendom drop (99% popust ili emoticon) a za svakih 10 levela dobiješ mogućnost dodatnog editiranja showcase-a iliti profila.

Prije bih rekao da njemu nije uključen VAC ili ima nekih problema sa sigurnosti u vezi accounta jer po vašoj logici nebi mogao dodavati nikoga makar imao samo Free to play igre.
Znam brdo ljudi koji jedino imaju Dotu 2 na acc-u i nikad nisu dali lipe Steamu. Bedaci jel ? xd

@Meggatron nemoj kupovat igru za samo euro, skini dotu 2 ili bilo koju free to play igru instaliraj i piči svoje.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Ragbafu

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #437 : 25. Siječanj, 2015., 17:31 »
Da li neko zna gde bi mogao da se pokupi CS:GO ili da li neko ima gift da posalja i pritom da je dovoljno dobar da saceka 2. 3. jer tek tada dobijam pare. :(

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #438 : 29. Siječanj, 2015., 13:58 »
Ej ljudi , dali znate imali problema na steamu  sa igrama kupljenim preko g2play ? Jer našao sam dobar deal  Lords of the Fallen za 13 € ali me strah zbog ovoga šta se desilo sa ubisoftom i keyevima kupljenim na tim stranicama. Pozdrav !

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #439 : 29. Siječanj, 2015., 14:01 »
Nema problema. Ja sam prošli tjedan kupio 3 igre i sve radi bez problema.

Za sada ovi ukradeni ključevi su procesuirani samo od strane ubisofta i to u 99% slučajeva za igre Far Cry 4 i AC: Unity

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #440 : 29. Siječanj, 2015., 14:12 »
Ok , hvala :piva:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #441 : 02. Veljača, 2015., 17:46 »
Jel još nekog na steam dodaju lvl0 "private profile" ljudi? Koji naravno ne odgovaraju na pitanja tko su i zašto su. Evo meni došao već četvrti invite u zadnjih tjedan dana...

Ne želim biti dio nekog scama ili nečeg sličnog pa brišem to sve odmah :hiha2:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #442 : 02. Veljača, 2015., 19:48 »
Ne želim biti dio nekog scama ili nečeg sličnog pa brišem to sve odmah :hiha2:
Pametno. to ti je najčešće ekipa koja će te spamat sa linkovima na trojane kojim ti mogu uzet pristup steamu i pokupit sve iteme (pogotovo ako si isključio 2-step authentication kad trejdaš stvari)

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #443 : 02. Veljača, 2015., 20:54 »
Meni isto nekakve gluposti postaju na profil tipa "Free Arma 3 and CsGo hacks!!", ne pa nije ocito.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #444 : 03. Veljača, 2015., 13:05 »
pogotovo ako si isključio 2-step authentication kad trejdaš stvari

Di vidim kak mi je to narihtano?

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #445 : 03. Veljača, 2015., 14:33 »
Edit profile>My privacy settings>Confirmation of trades

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #446 : 06. Veljača, 2015., 21:34 »
Zamolio big nekog da mi u inbox objasni nesto vise o family sharingu,ako je netko to radio.Bio bih zahvalan. \:D/

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #447 : 12. Ožujak, 2015., 15:49 »
Pazite na nova pravila prilikom kupnje igara sa drugih stranica!!
Sada morate dvostruko više paziti kada se radi o Steam giftu! Mi sapdamo u EU2 kategoriju!

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #448 : 15. Ožujak, 2015., 10:19 »
I ja sam procitao da steam oduzima igre koje su dobijene preko giftova, mislio sebi kupiti (u pitanju je BiH, i kupio bi od lika iz svoje drzave) DBZ Xenoverse, pa da li zna neko hoce li mi oduzeti igru, ili to vazi samo ako kupis igru iz druge zemlje? :kava:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #449 : 15. Ožujak, 2015., 10:26 »
Ako si dobio CD key iz Europe ne bi trebalo biti problema. Kod giftova smo isto podijeljeni u regije tako da ako kupiš iz svoje/naše EU2 regije, možda i EU1 ne bi trebalo biti apsolutno nikakvih problema ni po pitanju CD-Keya i po pitanju giftova.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9