HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371198 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #465 : 17. Travanj, 2015., 19:51 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

Svatko mora kupiti za sebe
Kada sam bio skinio tf , i on se ulogirao u svoj i odmah mu je prepoznalo,to ocito nemoze kod igrica koje se moraju kupiti ako sam u pravu?

TF2 je prepoznalo jer je besplatna, da. Morao bi kupiti burazu na njegovom accountu igru al ju bar ne moraš dvaput skidat :D

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #466 : 18. Travanj, 2015., 12:18 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

Svatko mora kupiti za sebe
Kada sam bio skinio tf , i on se ulogirao u svoj i odmah mu je prepoznalo,to ocito nemoze kod igrica koje se moraju kupiti ako sam u pravu?

TF2 je prepoznalo jer je besplatna, da. Morao bi kupiti burazu na njegovom accountu igru al ju bar ne moraš dvaput skidat :D
Hvala momci !  Vjerovatno cemo oboje kupit haha :P

*

MaxPayne12

  • n00b
  • 2
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #467 : 22. Travanj, 2015., 09:09 »
Bok ljudi.Zanima me kada kupim csgo na steamu i naravno skinem itd.Problem je u tome sto imam buraza pa bi i on igro,na istom kompu.Da li bi njemu prepoznalo na njegov acc csgo? Ili bi morao kupiti na svom.

Svatko mora kupiti za sebe
Kada sam bio skinio tf , i on se ulogirao u svoj i odmah mu je prepoznalo,to ocito nemoze kod igrica koje se moraju kupiti ako sam u pravu?

TF2 je prepoznalo jer je besplatna, da. Morao bi kupiti burazu na njegovom accountu igru al ju bar ne moraš dvaput skidat :D
Hvala momci !  Vjerovatno cemo oboje kupit haha :P

On se moze ulogirati sa svojim acc na tvoj komp i igrati cs go. Jer steam prepozna instaliranu igru na kompu ali mu ti moras dozvoliti da igra, odnosno koristi igru... jedan od nacina... Al ako zelite igrati zajedno treba kupiti. ;)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #468 : 27. Travanj, 2015., 17:13 »
Pozdrav ljudi, ne znam dali ovo stvarno radi ali ako mi zelite pomoci samo kliknite na link: http://steam-gift-cards.com/?user=a0024b

Hvala! :D

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #469 : 28. Travanj, 2015., 22:25 »
Nesto sam skeptican po pitanju tih stvari, da oni daju tako lahko besplatno :D
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2015., 23:05 Hackey »

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #470 : 29. Travanj, 2015., 21:59 »
Je li iko kupovao sa stranice G2A? Slicno nesto kao g2play, samo ovi nekad imaju jeftinije igre, pa me zanima je li pouzdano to ista da se kupuje preko njih?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #471 : 30. Travanj, 2015., 14:10 »
ja sam pokupovao vise igara od g2a. po mom iskustvu, to je 100% pouzdano. platis im, kazes na koji email da ti key dode, dobis key na email i aktiviras ga. ako ne valja, uvijek se mozes zalit ako se ne varam, iako ja nisam nikad trebo

ali moras pazit jer npr. nedavno je ubisoft oduzeo uplay korisnicima neke igre na uplay-u jer su korisnici dobili keyeve od g2a koji su bili ilegalni ili tako nesto, nemogu se sjetit

ja sam te srece da nisam to sranje iskusio, ali eto da znas. iz mog iskustva iz prve ruke, 100% pouzdano, ali svako misli drukcije jel
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #472 : 30. Travanj, 2015., 14:20 »
Je li iko kupovao sa stranice G2A? Slicno nesto kao g2play, samo ovi nekad imaju jeftinije igre, pa me zanima je li pouzdano to ista da se kupuje preko njih?

Redovno kupujem s g2a i drugih stranica kad nemam dovoljno love, a kad imam onda idem ovlaštenim prodavačima tipa GMG koji uvijek imaju ogromne popuste.

Ovo što ti je kmarkecGamer rekao ću ti razložiti:

1. Sve igre koje kupuješ moraš dobro gledati odakle dolaze kad biraš prodavača. Uvijek biraj nekoga iz Europe, ne Ukrajinu, Rusiju, Kinu, Brazil i itd jer su ti ključevi zaključani za njihovo tržište i bezveze ćeš baciti lovu.

2. Uvijek kad kupuješ gledaj ili EU ili Global key!

3. Sve te igre tamo si mogao i ti kupiti još jeftinije samo da si pratio akcije (i u tom trenutku imao novaca) na stranicama iovlaštenih prodavača. Ovdje prodaju mrvicu skuplje nego li što je bilo kod ovlaštenih na akciji, jer moraju i oni profitirati.

4. Postoji mogućnost da ti se igra izbriše ili da key ne radi. Jer neki ljudi kupe igru ukradenom kreditnom karticom i onda prodaju po duplo jeftinijoj cijeni na takvim stranicama tipa g2a, kinguin i itd.
U tom slučaju ako je globalan problem kao što je bio sa Far Cry 4 dobiti ćeš novce natrag. Ali ako je to individualan slučaj možeš svoje novce zaboraviti. Ovo kad je veliki hype onda se i oni žele prikazati kako je sve u redu i po propisima dok u stvarnosti nije baš tako...

5. Kako to sve znam? Pa i ja prodajem ondje i znam kako to ide ;)

Ugl. Samo budi pametan i oprezan! Makni si onaj g2a shield koji plaćaš još 1€ jer ničemu ne služi i ni to ti neće pomoći ako te je netko prevesalo, iako kažu da hoće, znam iz iskustva...
Pazi na regije i to ti je to. Ugodan shopping

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #473 : 30. Travanj, 2015., 19:07 »
@kmarkecGamer
@Hrv4tin4
 Hvala ljudi na odgovoru, svakako mi trebaju stariji malo naslovi jer ove nove ne mogu igrati zbog konfiguracije PC-a :wildboy: Probacu kupiti neku jeftiniju igru, pa i ako se zeznem da mi ne ode puno para :D Vidio sam da ima ljudi iz Hrvatske i okolnih zemalja pa cu pokusati da kod tih kupujem, ovi kinezi i ostalo izbjegavam sigurno. Ako bude imao neko kakvu dobru stariju igru da prodaje neki mi javi privatnom porukom, mozda se odlucim da kupim. :clap:

*

Stejo

  • n00b
  • 1
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #474 : 05. Svibanj, 2015., 07:38 »
Pozdrav ljudi, ne znam dali ovo stvarno radi ali ako mi zelite pomoci samo kliknite na link: http://steam-gift-cards.com/?user=a0024b

Hvala! :D

Evo ovako, što se tiče tih sajtova na kojima se dobijaju "lako" steam igrice preko klikanja, postavi se na njihovo mesto i zapitaj se da li bi ti tako delio igrice za par klikova. Ako vidiš da je nešto sumljivo nemoj ni probavati. \:D/
League of Legends Refferali - 5 refferala = 400 din
Šta dobijate?
- Medieval Twitch
- Grey Warwick
- 5000 IP-a
INBOX/SKYPE: stefan0112233

*

NiX_1

  • *
  • 17
    • YouTube Profil (NiX TV)
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #475 : 18. Svibanj, 2015., 14:26 »
Steam is down :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #476 : 18. Svibanj, 2015., 15:36 »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #477 : 01. Lipanj, 2015., 21:47 »
znaci nabavio sam coh:complite pack i sad me zanima jeli mogu nekako uzet te DLC-ove jer vec imam COH 1 na acc i nekako dobit kao gift COH da mogu dat frendu  :mrgreen:
French Car Mafia EST.2016

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #478 : 01. Lipanj, 2015., 21:50 »
Ne. Nećeš dobiti nikakav gift. Ako igru imaš sam si si kriv... Takvo je pravilo na Steamu.
Dobiti ćeš DLCove i sve, al igra "propada"

*

Karmela

  • n00b
  • 1
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #479 : 02. Lipanj, 2015., 20:54 »
Pozz  društvo !   Imam pitanjce Mama sam na 100muka. Klinjo mi visi  na Steamu ; ono  poprilično (nije mi baš za pohvalo al ono). Uglavnom već duže vrijeme ima tamo  otvoren račun (da ne velim javno kolko sam love dala bez tatinog znanja ;) ) Danas smo na računalo stavili SSD (ne kužim baš u detalje kaj to je ali ptprilike zam) Esad problem je u tome što sad budući da ime nanovo instalirane WIn7 (ilegalne (naravno) ne može pristupiti Steam računu. Na mail mu od Steama nikaj ne dolazi kolikogod put tražil kod.... Ima možda mogućnost da se sa starog diska koji je na računalu i može mu se pristuoiti ulogira na steam ili kaj da radim/o.

Pomagajte jer  me pilji po mozgu.  Fala :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9