HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371222 Hitova
*

poire

  • *
  • 69
  • Život borba
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #540 : 28. Studeni, 2015., 17:47 »
A nisam znao, jer sam citao na bug-u da prodavaju i stvarno bizarne cijene kazu, pa me samo zanimalo, ja ne bi svakako prodavao...  :solidus:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #541 : 30. Studeni, 2015., 20:33 »
Pozdrav!

Prije par godina (malo manje od par jedno godinu i pol dana) sve sam igre skidao s interneta
Već prije par mjeseci to mi je dopizdilo (ispričavam se na izražavanju) i odlučio sam prestati piratizirati igre,i tako je počelo,početkom škole u 9 mjesec sam kupio Minecraft koristeči PaySafeCard budući da kako sam još maloljetnik to mi je jedini način plačanja od ušteđevine budući da roditelji niti su mi bogati,a veoma su strogi ne žele trošiti novac na videoigre.
Tako sam uštedio 200Kn na kisoku tiska kupio PaySafeCard od 200 kuna i moram priznati da mi se i više nego svidjelo.

I tako do danas nisam kupio ni jednu igru,a niti je piratizirao (jej hvalim se :D),i kako sam igrao Skyrima prije godinu i pol (a igra je ono :ave: :ave: stvarno volio bi zato odat počast Bethesdi),a od prijatelja sam saznao da je obih dana do sutra na popustu.

Pa je moje pitanje sljedeće:
Na PSC bonu mi je ostalo 40 i nešto kuna,volio bih to potrošiti na Skyrima koji je malo manje od 4$ na popustu,pa dali se Steam acc može napraviti bez da instaliram steam,odsono preko njihove službene stranice,te mogu li ako se i mogu logirati kupiti igru bez da instaliram steam,zato jer nemam sada brzi internet,pa bih igru download i install tek kada bi dobio brzi internet.I ako može objašnjenje kako bi iz Hrvatske kupio igru PSC-om,znači jel treba Skrill (nez kako se piše) ili PayPal ili nešto slično da prvo tamo unesem kod pa onda ili se može izravno???

Unaprijed hvala svima na odgovorima.
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2015., 22:03 Hrv4tin4 »

*

Toni725

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #542 : 30. Studeni, 2015., 23:00 »
Pozdrav, eto zanima me jedna stvar
Koja je razlika ako Armu 3 Extended kupim na steamu a koja ako ju kupim sa bistudio.com ?
Dali to znaci da ako ju ne kupim sa Steama da ju necu moci imat u libraryu ili?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #543 : 30. Studeni, 2015., 23:17 »
Pretpostavljam da na bistudio.com dobiješ samo ključ kojeg moraš aktivirati na Steamu jer je igra Workshop naslov.

*

Toni725

  • n00b
  • 3
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #544 : 30. Studeni, 2015., 23:19 »
Ja sam cuo da mi se ne racunaju sati i to ako ne kupim sa Steama...

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #545 : 01. Prosinac, 2015., 00:07 »
Pozdrav!

Prije par godina (malo manje od par jedno godinu i pol dana) sve sam igre skidao s interneta
Već prije par mjeseci to mi je dopizdilo (ispričavam se na izražavanju) i odlučio sam prestati piratizirati igre,i tako je počelo,početkom škole u 9 mjesec sam kupio Minecraft koristeči PaySafeCard budući da kako sam još maloljetnik to mi je jedini način plačanja od ušteđevine budući da roditelji niti su mi bogati,a veoma su strogi ne žele trošiti novac na videoigre.
Tako sam uštedio 200Kn na kisoku tiska kupio PaySafeCard od 200 kuna i moram priznati da mi se i više nego svidjelo.

I tako do danas nisam kupio ni jednu igru,a niti je piratizirao (jej hvalim se :D),i kako sam igrao Skyrima prije godinu i pol (a igra je ono :ave: :ave: stvarno volio bi zato odat počast Bethesdi),a od prijatelja sam saznao da je obih dana do sutra na popustu.

Pa je moje pitanje sljedeće:
Na PSC bonu mi je ostalo 40 i nešto kuna,volio bih to potrošiti na Skyrima koji je malo manje od 4$ na popustu,pa dali se Steam acc može napraviti bez da instaliram steam,odsono preko njihove službene stranice,te mogu li ako se i mogu logirati kupiti igru bez da instaliram steam,zato jer nemam sada brzi internet,pa bih igru download i install tek kada bi dobio brzi internet.I ako može objašnjenje kako bi iz Hrvatske kupio igru PSC-om,znači jel treba Skrill (nez kako se piše) ili PayPal ili nešto slično da prvo tamo unesem kod pa onda ili se može izravno???

Unaprijed hvala svima na odgovorima.


Nisam siguran šta točno pitaš ali steam account mozes imati BESPLATNO bez ijedne igre na njemu jer na steamu ima pregršta F2P igara pa kupnja nije obavezna. Ako kupiš skyrim, on ce ti ostati u library bez instalacije do onog dana dok ne odlucis ga skinuti i instalirati. Nikakva komplikacija.

Šta ti je još nejasno? :kava:
The blood of youth is bubbling back..

*

kimatahi

  • *
  • 24
  • Hardcore
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #546 : 05. Prosinac, 2015., 19:49 »
Naravno najbolja šansa ti je ako imaš kartice preko kojih si kupovao na steamu. Tako mogu najlakše potvrdit tvoj acc . Kako je i rekao @Hrv4tin4 jedna od najboljih opcija ti je steam guard na mobu tako da mozeš potpuno zaštititi acc. Naravno ako baš zeliš da ti kodovi dolaze na mail najbolje ti je stavit phone verification na mail tako da svaki puta kada se neko pokusava ulogirati u mail nece moci zato jer nema tvoj mobitel. A da promjeni pass treba mu pristup mailu. Samo sendaj ticket supportu rješit ce oni to ako im detaljno opises :)
May the Force be with you

*

TwisT

  • *
  • 24
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #547 : 13. Prosinac, 2015., 21:34 »
Imam pitanje zašto nemogu dodavati prijatelje na steamu dodje neki error?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #548 : 13. Prosinac, 2015., 21:37 »
Zato što nisi potrošio minimalno 5€ na steamu. Ne vrijede igre koje kupiš drugdje pa ih dodaš na steam.
Znači potroši 5€ na Steeamu i onda ćeš postati punopravni korisnik...

*

TwisT

  • *
  • 24
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #549 : 13. Prosinac, 2015., 21:40 »
Zato što nisi potrošio minimalno 5€ na steamu. Ne vrijede igre koje kupiš drugdje pa ih dodaš na steam.
Znači potroši 5€ na Steeamu i onda ćeš postati punopravni korisnik...
a imam giftanu igru csgo ona ne vrijedi?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #550 : 13. Prosinac, 2015., 21:42 »
Ne. Samo i isključivo ako sam kupiš sa Steamove stranice igru sa svojim acc.

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #551 : 24. Prosinac, 2015., 20:58 »
Steam se toliko ograničio da to nije normalno više, ali sve zbog lopova. I sad mi pošten narod moramo da ispaštamo, evo nedavno čekanje od 72h na trejdu pa na dalje da ne govorim.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #552 : 24. Prosinac, 2015., 21:00 »
Pa kad mjesečno se tisuće i tisuće acc hakira kad su ljudi bedasti.
A za trade ne moraš čekati. Samo instaliraj na mobu steam app pa ide sve odmah.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #553 : 24. Prosinac, 2015., 21:30 »
Samo instaliraj na mobu steam app pa ide sve odmah.
Meni ne radi approval tradeova na mobu pa sam si maknuo to

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #554 : 25. Prosinac, 2015., 16:25 »
Pa kad mjesečno se tisuće i tisuće acc hakira kad su ljudi bedasti.
A za trade ne moraš čekati. Samo instaliraj na mobu steam app pa ide sve odmah.

Ali ako taj drugi korisnik nema mobilnu aplikaciju, što ih većina nema, onda opet moraš zbog njega čekat 72 sata.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9