HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372237 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #630 : 15. Ožujak, 2016., 21:10 »
Prijatelj mi je kupio novi komp i sad ga zanima kad instalira ETS 2 na novi komp oće li mu ostat stari profil ili će morat sve iznova.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #631 : 21. Ožujak, 2016., 10:34 »
Ovako prije nekoliko dana sam morao zbog necega reinstall steam i ja to uradio i sve islo i skinuo steam i krenuo da instaliram i pise "Please close steam to procced instalation" ja provjerim ima samo oko 10 nekih data fajlova u steam folderu(koji su se odmah instalirali)  i ne mogu ni upalit ni izbrisat to a u Task Maneger sam gledao i nemam nista sa Steamom upalito... vec 9 dana ne mogu igrat igrice zbog ovoga :/  help please.......

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #632 : 21. Ožujak, 2016., 12:03 »
Jesi gledao u task manageru pod aplikacije ili procese?
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #633 : 23. Ožujak, 2016., 00:30 »
Još netko ima problema sa povezivanjem na Steam zadnjih pola sata?  :hiha2:

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #634 : 23. Ožujak, 2016., 00:35 »
Još netko ima problema sa povezivanjem na Steam zadnjih pola sata?  :hiha2:

evpo ni meni ne radi :(

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #635 : 23. Ožujak, 2016., 03:43 »
Za Uskrs nikad nije bio sale neće ni sada, jer da će biti onda nebi danas ponudili midweek madness!

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #636 : 23. Ožujak, 2016., 21:47 »
Imam problem ko niko ne zna pomoc uradaio sam sve sto sam mogao i znao i nece, steam mi nije radio i uninstall sam ga normalno (uninstall.exe) i izbrisao sam ga i download steam.exe instalaciju i krenem instalirat i pise steam je upalit odem u task maneger tesko ga nadjem hocu da ugasim task i nece pise da je zabranjen pristup... restart kompjuter automatski se pali steam samo u task maneger a nema ga nigdje :( i ne mogu instalirat ni izbrisat steam vec 9 dana ne mogu igrat ga...

p.s
neko mi je obrisao ovaj post, bez razloga ne znam ni gdje da stavim a neko obrisao ni nije napisao poruku nit nista barem je mogao rec gdje da stavim post posto sam sve pregledao i ne vidim gdje da stavim ovo osim ovdje.....?!?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #637 : 23. Ožujak, 2016., 22:13 »
Po ovome što vidim nemaš administratorska prava; logiraj se s Adminom tj acc koji ima ta prava i u potpunosti ocisti PC od steama s nekim od uninstall program kao Revo Uninstaller - kasnije mozes junk pobrisat rucno ili s programima kao CCleaner ako Revo ne pokupi. Onda fin clean install steam i to je to.
The blood of youth is bubbling back..

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #638 : 23. Ožujak, 2016., 22:46 »
Kako da se logiram s Adminom posto imam samo jedan user na kompjuter..?
Instalirao sam ovaj program Revo Uninstaller Pro , izbroslo mi je samo igrice sa steama a jos nmg ugasit na task manegeru steam..

Edit: probao nesto ovako da dam sebi administratora pise pristup odbijen..
http://prntscr.com/aj4uaa

edit:Edit :D
evo task slike
http://prntscr.com/aj4w3v
i evo sta se nalazi u steam folderu:
http://prntscr.com/aj4wm2
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2016., 23:07 edviiN »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #639 : 23. Ožujak, 2016., 23:26 »
Otvori UAC - User account control i nadji svog korisnika - trebao bi imat administrator oznaku ili nesto slicno. Probaj odraditi sve to samo iz Safe modea.
The blood of youth is bubbling back..

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #640 : 23. Ožujak, 2016., 23:36 »
Vec jeste sve za Administtrativ , ima samo moj user i onaj kao Gost User ali nije aktiv ali na ovom koji ja koristim Edvin.user ima aDMINIstrator upalito..

MA KAKvih neda se meni gubit zivce na ovo idem restart cijeli win 8.1 zbog ovog sranja et... hvala ti sto si pokusao pomoc..
EDIT.
Lock temu, sredio sam tako sto sam resetirao windows... nazalost.. :)

Citat:
yubs-d-rsc
  :thumbs: Hvala ti sto si pokusao pomoc :)
« Zadnja izmjena: 24. Ožujak, 2016., 03:03 edviiN »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #641 : 26. Ožujak, 2016., 19:31 »
Ako imam alert na jednoj igri na steamu,da li ce mi ostale igre raditi?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #642 : 09. Travanj, 2016., 22:50 »
Imam jedno pitanje, kupio sam Max Payne 3 za iMac, na snizenju za 3,99 :)
Uglavnom, pokrenuo igru, igrao malo, izasao, prebacio na nativnu rezoluciju iMaca (u mom slucaju 2560 x 1440) i podesio sve kako mi je igra sama rekla da je ok, resetovala se, steam prestao s radom, zatim sam odrado ,,force quit" i nece vise da pokrene igru, nema sanse, samo vrti loading screen, ostale rade normalno!
Zna li neko kako da pokrenem igru? Ili da resetujem podesavanja na fabricka, ako je do toga, no ne vjerujem!

PS: U nativnoj rezoluciji sam bez problema igrao Shadow od Mordor, sto je u svakom slucaju, vjerujem, zahtjevnija igra.
Sve igra igram u nativnoj rezoluciji iz tog razloga sto drugacije slika nije ostra :)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #643 : 09. Travanj, 2016., 22:59 »
Desni klik na igru unutar Librarya, Properties pa klik na Local Files tab i odradi Verify Integrity of Game Cache. Nisam siguran da će pomoći, ali vrijedi probati.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #644 : 09. Travanj, 2016., 23:12 »
Evo, upravo odradih sve, trajalo je koju minutu. pise da je sve ok, ali opet isto :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9