HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 372422 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #810 : 23. Listopad, 2016., 19:59 »
Jedinu pomoć možeš dobiti od steam supporta. Ovdje ti nažalost nitko ne može pomoći...

*

Orin0071

  • n00b
  • 4
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #811 : 31. Listopad, 2016., 00:33 »
Zanimam da li igrice koje skinemo sa steama zauzimaju prostor na laptopu ili računalu po što ja imam laptop?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #812 : 31. Listopad, 2016., 01:46 »
Naravno da zauzimaju mjesto na HDD-u, kao i bilo koji drugi instalirani softver.
Jedina razlika je što se igre automatski instaliraju tokom skidanja.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #813 : 01. Studeni, 2016., 09:42 »
Ovako, rezervni steam acc koji imam sam dao cimeru jer na accu ima igra koju možemo zajedno igrati. Rezervni steam acc sam povremeno koristio, ali je uglavnom skupljao prašinu.

Ako cimer bude napravio nekakvu štetu (cheatanje ili tako nešto) je li ja mogu snositi ikakvu štetu? Family sharing je isključen jer pouzdano znam da se tako može dobiti VAC ban ako osoba kojoj shaeraš cheata. Cimera sam malo uputio, objasnio da ne smije cheatati (tu i tamo je cheatao u SP igrama) i tako to, ali opet volio bi za svaki slučaj znati da u slučaju problema ne snosim štetu za njegove postupke. Spajamo se na istu wi-fi mrežu, ali svaki sa svog kompa.

EDIT: Nije mi važno ako on slučajno dobije kaznu na rezervnom accountu nego da moj account koji redovno koristim ostane siguran.
« Zadnja izmjena: 01. Studeni, 2016., 09:44 Raskoljnikov »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #814 : 01. Studeni, 2016., 09:55 »
Što ti uopće znači rezervni acc? Misliš reći kako imaš 2 acc kojima si vlasnik?
Pošto oni nisu vezani pobilo čemu nema nikakve opasnosti za tebe da dobiješ ikakav ban.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #815 : 01. Studeni, 2016., 10:02 »
Tako je, imam još 1 acc koji ne koristim, pa sam ga zato njemu dao.

Jedino sam se logirao na kompu sa oba 2 acca i trejdao povremeno iteme sa jednog acca na drugi acc. Super, to sam i pretpostavljao, ali opreza nikad dosta.  Zahvaljujem!  :thumbs:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #816 : 01. Studeni, 2016., 20:22 »
Ne mogu oni znat da je to TVOJ ''rezervni'' acc i povezivat ih logički s nekim drugim tvojim  acc-om, onaj acc koji zezne stvar bude kažnjen i to je to.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #817 : 01. Studeni, 2016., 20:41 »
Batman The Telltale epizoda 1 je besplatna na Steamu.

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #818 : 02. Studeni, 2016., 10:33 »
Ma evo kupio sam onih 10 Random steam key na G2A, i naravno dobio samo gluposti :wildboy: ali sam ih več ubacio u svoju "kolekciju" i sad me zanima dali te igre mogu ikako izbrisati ili bilo šta što mogu učinit samo da ih se rješim ?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #819 : 03. Studeni, 2016., 02:50 »
Batman The Telltale epizoda 1 je besplatna na Steamu.

Fala brate gejmeru nisam ni znao  :thumbs:
Skida se.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

delko

  • *
  • 139
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #820 : 04. Studeni, 2016., 00:50 »
Ma evo kupio sam onih 10 Random steam key na G2A, i naravno dobio samo gluposti :wildboy: ali sam ih več ubacio u svoju "kolekciju" i sad me zanima dali te igre mogu ikako izbrisati ili bilo šta što mogu učinit samo da ih se rješim ?

Mislim da nikad niko na tim key-evima nije dobio nesto dobro :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #821 : 04. Studeni, 2016., 07:08 »
Ma evo kupio sam onih 10 Random steam key na G2A, i naravno dobio samo gluposti :wildboy: ali sam ih več ubacio u svoju "kolekciju" i sad me zanima dali te igre mogu ikako izbrisati ili bilo šta što mogu učinit samo da ih se rješim ?
Nemoj to ni kupovat. To su keyevi koji su dijeljeni besplatno po raznim siteovima ili koštaju 0,10€...
I da, možeš ih ukloniti. Moraš kontaktirati Steam support da ti ih izbrišu iz librarya. No u tom slučaju su zauvijek otišle... Nećeš ih moći vratiti natrag, možeš ih jedino ponovno kupiti.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #822 : 04. Studeni, 2016., 09:20 »
Za uklanjanje steam igara nema više potrebe da se kontaktira Steam support kao što se nekad radilo. Ima već skoro godinu dana da je uvedena opcija da sami možemo izbrisati igre iz librarya. Također postoji šansa i  da se vrati izbrisana igra, ali nije definiran rok dokad to vrijedi.


sad me zanima dali te igre mogu ikako izbrisati ili bilo šta što mogu učinit samo da ih se rješim ?
U libraryu nađeš igru koju želiš ukloniti sa accounta i onda skroz desno u uglu nađeš "Support". Potom ideš na "I want to permanenty remove this game from my account". Poslije toga ti je na kraju ostalo samo da odabereš "Okey, remove the listed games from my account permamently".
http://i.imgur.com/uBrSLx4.png
Napomena: Ako si se predomislio vezi igre koju si uklonio nema razloga za brigu da moraš ponovno kupiti/nabaviti igru. Postoji opcija da se vrati (restore) igra tako što se ide u Help –> Steam Support i nađe se igra koja se uklonila, pa se ide na "It's not in my library". Koliko sam upoznat Valve nije još uvijek definirao dokad restore opcija vrijedi, tako da se detaljnije o tome nažalost zasad ne zna. Ima raznih teorija dokad restore opcija vrijedi, ali najbolje je ne brisati bilo što.
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2016., 09:23 Raskoljnikov »

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #823 : 06. Studeni, 2016., 17:17 »
Hvala, evo uspio sam ih se rješit, sigurno ih nemam u planu vračat u libary jer su igre stvarno bezveze  :hiha2:

*

delko

  • *
  • 139
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #824 : 09. Studeni, 2016., 21:16 »
Jel i kod vas prisutan fenomen gomilanja igara na Steam-u, a sve kao igrat cu ja to vec nekad a lista se samo produzuje ? :D :D  :bonk:  :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9