HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371074 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #915 : 22. Studeni, 2017., 21:45 »
Jel koristi neko ovaj Steam link? Vidim ima ga na stema za nekih 6 eura. Jel se isplati to? Jel mogu sve igre igrat na tv preko njega i jel radni na XOne kontroleru ili?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #916 : 22. Studeni, 2017., 22:26 »
Imam ga. A ono možeš igrar, al nije baš neka špica. Ima svojih mušica i problema.
Najbolje ga je imati (i njega i komp) na kablu.
Što se tiče kontrolera moraš prilikom pokretanja namjestiti sve tipke iako imaš originalni X360 ili XONE kontroler pa mi se ni to ne sviđa...


Ovisno od igre negdje ćeš imati očiti delay, a negdje ga nećeš primjetiti.


I da na to ćeš još dobiti i poštarinu pa te izađe kakvih 30-35€...


Mislim da možeš igrati sve igre, možeš i one koje imaš kao "non-steam" games, ali tada radi katastrofalno.


U principu iza njega se krije jako slab hardwer i čak ga možeš i preveslat jer kad se spojiš on zapravo uđe u Steam Big Picture mod i ako na kompu izađeš iz tog moda možeš vidjeti desktop i sve drugo, no tada je lag ogroman i puno očitiji.




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #917 : 22. Studeni, 2017., 23:30 »
Aha. Hvala na opsirnom odgovoru, budem jos sagledao jel se isplati.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #918 : 26. Studeni, 2017., 11:15 »
Pozdrav,

Mučim se već dva dana sa svojim steam acc. jer od kada sam skinuo ovaj jebeni Sanctum 2 preko humblea, hakirali su mi acc. Ja sam već 4 puta mijenjao zaporku ali svaki put nakon par sati me izbaci steam i moram mijenjati sve ponovno. Danas sam skužio da kada mi se to dogodilo u isto vrijeme sam bio na mailu i dobio sam 2 maila od steama da je došlo do promjene na acc. ali isti su nestali nakon par sekundi. Dali to znači da su mi i email probili?

Uglavnom molim bilo kakvu pomoć ili savjet jer ako su mi i emal probili strah me za paypal da mi nekako ne zeznu i uzmu i to malo love za kaj radim.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #919 : 26. Studeni, 2017., 11:44 »
Pa vjerovatno ti je i mail probijen, jel imas mobile authenticator za steam?
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #920 : 26. Studeni, 2017., 12:00 »
Naravno da ti je mail probijen... Nema to veze s humbleom koji je ovlaštena i službena trgovina.


1. Uvijek na svemu što možeš koristi obavezno autentifikatore! Meni je sve vezano za mail i druge stvari.
Mail ćeš zaštiti na više načina - mail adresa za oporavak, broj mobitela su najbanalniji
Jedini pošten način za zaštitu je Google autentifikator koji mijenja kodove svakih 30 sekundi i bez tog koda nitko ti ne može ući na mail bez obzira na točnu lozinku.
Uz to da prije toga pogledaš tab aktivnosti i gdje je tko spojen i sve uređaje izbrišeš.


Isto tako poštena lozinka ti mora imati velika i mala slova, brojeve i neki znak poput !


2. Nakon svega toga onda odi na Steam, promijeni i tamo lozinku i tamo ponovno stavi ovaj puta Steam autentifikator koji radi istu stvar kao i Google.


Inače sve svoje acc štitim na taj način. Steam ima svoj autentifkator.
Origin, Uplay koriste Google autentifikator, GOG ima svoj putem maila kao i PSN.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #921 : 26. Studeni, 2017., 15:44 »
Hvala ti na pomoći, napravio sam to sve i na paypal sam stavio isto, tako da sam valjda siguran.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #922 : 29. Studeni, 2017., 11:15 »
Zzz,imam pitanje,imam CoD IW i nedavno mi je malo restartan pc jer sam ga vodio na popravak,ali na drugom hard disku sve je ostalo normalno... I ja se ulogiram u steam,meni pise da je moram install a vec imam game file. Ja kliknem Back-up ono pise: izaberi koju ćeš Vratit ovo ono i dole ispod nema da izaberem gdje se ta igra nalazi nego samo pise disk space required: 0mb
Help?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #923 : 29. Studeni, 2017., 11:31 »
Pa koja ti je putanja za steam library?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #924 : 29. Studeni, 2017., 11:51 »
Steam mi je na hard disku C: a igrica na F:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #925 : 29. Studeni, 2017., 12:07 »
Normalno da ne vidi igru kada nisi podesio putanju.
Dakle ili igru prebaci na C u steamlibrary
Ili
U postavkama steama mozes dodati koliko god hoces putanja i steam librarya i stavis jos jedan library na F disk/particiju i problem je riješen.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #926 : 29. Studeni, 2017., 12:23 »
Ali ja vec imam libary na F i instaliranu igru samo sto pise na steamu install a ne Play zato sto mi je steam na C a igra na F

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #927 : 29. Studeni, 2017., 12:29 »
Pokreni ponovo instalaciju igre na steamu i onda kad te upita gdje želiš instalirati igru navedi mjesto gdje je već instalirana kako kažeš da već je i steam će automatski prepoznati da je igra instalirana i to je to. Možeš na play

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #928 : 29. Studeni, 2017., 12:34 »
Sad mi se totalno sje*ala i moram je opet instaliravat...... Sta sad uradit

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #929 : 29. Studeni, 2017., 12:47 »
Nije moguće da se sjebe ako nisi prčkao po fajlovima igre pa sam nešto sjebo.

Izbriši file igre i instaliraj igru nanovo, šta da ti radim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9