HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371153 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #945 : 28. Prosinac, 2017., 11:46 »
O,ako neko zna problem moze pomoć?Otkada mi je komp cijeli restartovan znaci serviser mi je cijeli Windows ponovno instalirao,ja sam instalirao svoju igru na steamu CoD:IW. Ja udjem u multiplayer ono nema slike i crasha se,driveri su uredu,instalirao sam koji treba... Probao sam deinstalirati i ponovno instalirati uvijek ista glupost. Da li je to možda zbog toga sto sam promjenio ime na steamu nesto poslije? Ili do čega je ako ste možda imali sličan slučaj? Hvala puno

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #946 : 28. Prosinac, 2017., 20:14 »
Pozz,
regao sam se na steamu. Kupio bi igricu Pubg . Imam pay pal. Koja je procedura?

Pitam jel sam noob, nisam nikad kupovao igricu i imao steam acc...jel se treba paziti, ima kakvih caka?
Sta ja dobijem kljuc ili ? Sa steama se downloada igra ili...?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #947 : 28. Prosinac, 2017., 20:23 »
Pozz,
regao sam se na steamu. Kupio bi igricu Pubg . Imam pay pal. Koja je procedura?

Pitam jel sam noob, nisam nikad kupovao igricu i imao steam acc...jel se treba paziti, ima kakvih caka?
Sta ja dobijem kljuc ili ? Sa steama se downloada igra ili...?


Odaberes nacin placanja Pay PAl , nema nikakvih caka a igra ti se doda u lIBRARY   i onda je instaliras :)

https://www.youtube.com/watch?v=NNZgEumVGVQ
« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2017., 20:28 RED DEVILS »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #948 : 28. Prosinac, 2017., 20:31 »
 :fpalm: A sta ako kupimo Igru, i koristimo odredjeno vrijeme i odlucimo oboriti sistem ili nesto se desi PC i obrise nam se ta igra, je li moguce vratiti tu igru ili je zauvijek izgubljena dok ne kupimo ponovo  :bonk:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #949 : 28. Prosinac, 2017., 20:40 »
Sve je na steamu i isto vrijedi za bilo koju drugu platformu (Uplay, Origin, GOG, PSN, Xlive, Google play, itd.).
Znači ponovno skineš steam ili neku drugu platformu i igre su vezane za tvoj user acc, a ne za računalo.


Kada se ulogiraš u svoj acc sve igre su uvijek na njemu i možeš ih nebrojeno puta skinut, maknut, itd.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #950 : 28. Prosinac, 2017., 20:59 »
:fpalm: A sta ako kupimo Igru, i koristimo odredjeno vrijeme i odlucimo oboriti sistem ili nesto se desi PC i obrise nam se ta igra, je li moguce vratiti tu igru ili je zauvijek izgubljena dok ne kupimo ponovo  :bonk:
Ostaje zauvjek na tvom steam računu :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #951 : 30. Prosinac, 2017., 09:52 »
Kolega mi ima igricu koju ne igra, točnije PUBG. Ja sam je planirao kupiti. Pitanje,dali mi on tu igricu moze prodati, pokloniti?  Ili dali mi moze ustupiti svoj acc, vidio sam da ima na steamu opcija family sharing?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #952 : 30. Prosinac, 2017., 10:24 »
Ono što je aktivirano na jednom acc tamo i ostaje. Nema više prodaje, zamjene, itd.


Može napraviti family sharing i onda ćeš ti imati pristup svim njegovim igrama (osim nekoliko izuzetaka i igara koje su vezane i za druge platforme tipa Uplay, RGSC, itd.).


Kvaka je u tome što ti ne možeš igrati niti jednu njegovu igru dok on igra bilo što. Znači ti recimo igraš PUBG, tvoj frend dođe i upali bilo koju drugu igru i onda tebe izbaci van. Možeš igrat dok je on online, ali uvijet je da on ne igra ništa!


Isto tako da bi uopće aktivirao family sharing obojica morate imati "punopravne" steam račune. Dakle po novom minimalno potrošeno 5 ili 10€ ali baš na samom Steamu. To ćeš znati ako možeš dodavati prijatelje, ako ne možeš = nisi punopravni član.


Isto tako morate se ulogirati jedan kod drugoga sa svojim acc i onda to odobriti, no više ćeš o proceduri naći na stranicama Steama.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #953 : 30. Prosinac, 2017., 11:44 »
Puno ti Hvala na kvalitetnom odgovoru. Sad sve znam.... 

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #954 : 30. Prosinac, 2017., 16:32 »
Ej moze pomoc,ja sam kupio Black ops 3 u fizickom DVD izdanju... Posto mi se pokvario DVD ulaz mogu li ja  samo taj kod koji sam dobio u paketu mogu li ga aktivirat tamo gdje pise add a game,activate a product on steam... oce li mi dodat igru i sve ostalo jer sam malo ne siguran.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #955 : 30. Prosinac, 2017., 17:00 »
Hoće da.

Preuzet ćeš cijeli sadržaj sa steam servera i to je to.

Fizička kopija ti služi samo kao back up ili u slučaju da imaš spor net pa da onda preko diskova brže instaliraš igru

Samo unesi taj kod  i miran si

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #956 : 30. Prosinac, 2017., 17:19 »
Hvala na pomoci,samo ako mozes reci da li je ovo pravi put idem: ADD A GAME-->ACtivate product on steam i onda ukucam onaj kod koji sam dobio u kutiji na papiru da li je to 100% sigurno posto nisam bas nesto oko ovog steama da mi ne bi progutao kod

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #957 : 30. Prosinac, 2017., 18:09 »
Da pravi je put

Ne može ti steam progutati kod

Unesi kod potvrdi i pričekaj dok se preuzme i to je to

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #958 : 01. Siječanj, 2018., 18:20 »
Ja i moja 2 prijatelja zelimo da kupimo igru na steamu,medjutim imamo jednu karticu a trebaju nam 3 kopije igre naravno za nas 3.Je li sada uredu da sa iste kartice kupimo igru na 3 razlicita racuna i kako da to uradimo,da li ja da udjem na njihove accove i kupim ili da oni iskoriste moju karticu

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #959 : 01. Siječanj, 2018., 18:44 »
Ako ste prijatelji na steamu kada dodaš igru u košaricu imaš opciju kupi za sebe i kupi za prijatelja.


Prvo kupi sebi i onda možeš kupiti isključivo za njih i na taj način im "pokloniš" igru - odnosno dobiju ju u svom inventoryu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9