HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 370397 Hitova
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #960 : 01. Siječanj, 2018., 18:46 »
Ali nikada prije nismo nista uzimali,a ne mozes dodat prijatelja ako nemas potrosenih 5 dolara ja msm,ja cu imati kad kupim ali hoce lu me moci prihvatiti za prijatelja posto oni nece imati nista kupljeno

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #961 : 01. Siječanj, 2018., 18:49 »
Ti kupiš sebi i onda dodaš njih. Samo pazi igru koju uzimaš da nije 4,99€ jer ti onda neće priznati "punopravno članstvo" Steam zajednice.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #962 : 02. Veljača, 2018., 17:07 »
Pitanje: zelio bih zaigrati novi ac origins je li ga se moze nabaviti ua manje novce nego na steamu.
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2018., 17:10 mario kresic »

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #963 : 02. Veljača, 2018., 18:11 »
Pitanje: zelio bih zaigrati novi ac origins je li ga se moze nabaviti ua manje novce nego na steamu.
Mozes pratiti stranice koje rade prodaju igara kao sto su greenmangaming, humblebundle, fanatical, gamersgate. Ovo su ti provjerene stranice s kojima neces imati problema.
Imas opciju i uzimati sa tkz sivog trzista stranice poput kinguina, g2a, instantgaming itd...
Rizicnije ti je uzimati sa ovih jer se tu desava da ljudi prodaju ukradene kljuceve, pa ti se moze desiti da ti igru zakljucaju kada se utvrdi prevara.
Uglavnom gdje god da kupujes gledaj da uzimas preko paypala, jer je to najsigurniji nacin i mozes traziti povrat novca.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #964 : 14. Ožujak, 2018., 16:10 »
Zdravo imam problem, dobio s danas optiku od vipa 500/120 a na steamu mi skida 35mb pa padne na 12mb pa na 20mb pa onda skroz na 0 i tako jako cesto. Ima netko neko rijesenje za ovo i dali se je i vana dogadjalo to?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #965 : 14. Ožujak, 2018., 16:41 »
Steam ne prkazuje skidanje u megabitovima koliko je naznačena tvoja mreža (Mb) dakle malo slovo b, neho u MB (megabajtima). Velika razlika.


Isto tako zbog boljeg i bržeg načina isntalacije većih igara steam skida dijelove koje zatim otpakirava i u tom trenutku ti vidiš padove jer tada tvoje računalo zapravo otpakirava ono što je već skinuto.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #966 : 18. Svibanj, 2018., 12:26 »
Hej,steam je nekim ljudima dao 75% popusta na nba 2k18.Da li neko zna zasto,da li vredi kupiti I ko je sve dobio to ?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #967 : 18. Svibanj, 2018., 12:56 »
Hej,steam je nekim ljudima dao 75% popusta na nba 2k18.Da li neko zna zasto,da li vredi kupiti I ko je sve dobio to ?

Ja sam dobio taj popust za NBA 2K18

*

Cvax

  • *
  • 18
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #968 : 27. Svibanj, 2018., 20:40 »
Jedno verovatno glupo pitanje... Jel mogu Steam igre da se instaliraju na nekoj drugoj particiji? Do sad sam sve instalirao na C gde mi je Steam instaliran, ali da li mogu da instaliram igru na D gde imam mnogo vise prostora?
Pre downloada igre uvek me pita gde hocu da instaliram igru i uvek sam isao na default folder (instalira tamo gde mi je Steam instaliran), nikad nisam pokusavao da instaliram na neku drugu particiju, hoce uopste raditi tako igra?

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #969 : 27. Svibanj, 2018., 21:23 »
Jedno verovatno glupo pitanje... Jel mogu Steam igre da se instaliraju na nekoj drugoj particiji? Do sad sam sve instalirao na C gde mi je Steam instaliran, ali da li mogu da instaliram igru na D gde imam mnogo vise prostora?
Pre downloada igre uvek me pita gde hocu da instaliram igru i uvek sam isao na default folder (instalira tamo gde mi je Steam instaliran), nikad nisam pokusavao da instaliram na neku drugu particiju, hoce uopste raditi tako igra?
Moze
Steam - setings - downloads -steam library folders - add library folders - i izaberi na koju ces particiju da instaliras :)

*

Cvax

  • *
  • 18
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #970 : 28. Svibanj, 2018., 20:18 »
To legendo, hvala ti puno :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #971 : 18. Lipanj, 2018., 17:50 »
Imam i ja glupo pitanje: mogu li obrisati GEMS (ono mutavo kamenje za kupovinu) iz librarya?

P.S. imam 2 itema od Team fortrest 2 koja mozes obrisati samo in game. Sad instaliram igru od 10 gb samo da bi to napravio. Jebeni OCD....  :bonk:

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #972 : 19. Lipanj, 2018., 10:26 »
Dino pa daj me odaj na steam, sta si grbu bacio :D tamo sam ti "zokicro13" zz

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #973 : 23. Lipanj, 2018., 18:28 »
Ljetna rasprodaja je u punom jeku, netko uzeo nešto već?

Popusti nisu baš ekstremni koliko sam očekivao, ali ajde. Imam 29 igara na wishlistu i ne mogu se odlučit kaj da uzmem. Za sada sam u košaru stavio Black Mesu pošto već neko vrijeme želim odigrat HL1 ponovno, a navodno da će Xen leveli biti završeni do kraja godine. Također, Arkham City GotY.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #974 : 23. Lipanj, 2018., 18:54 »
Uzeo sintetik i to mi je dosta. Iovako imam previše neodigranih igara.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9