HCL.HR

Steam

  • 1044 Odgovora
  • 371116 Hitova
*

Image

  • *
  • 17
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1005 : 21. Siječanj, 2019., 18:51 »
A sta znace ovi steam cd key jel ukucas i imas igricu il sta ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1006 : 21. Siječanj, 2019., 18:59 »
Igre možeš kupovati na samom Steamu i dok ne potrošiš na Steamu barem 5€ (ako se ne varam) nisi punopravni član "zajednice".
Točnije - ne možeš dodati nikoga za prijatelja, mijenjati se s ljuidma oko sličica, inventory-a, itd.


Igre možeš kupovati na legalnim stranicama i bundlovima (tipa greenmangaming, humbulebundle, fnatical, itd.), a možeš uzimati i na sivom tržištu (g2a, kinguin, g2play, itd.)


Gdje god da kupuješ bitno je gledati ako uzimaš igre za Steam - regiju. Dakle možeš uzeti igre koje su EU ili GLOBAL, a ponekada (imaš u opisu kada kupuješ) i ROW (rest of the world).


Više o svim kupnjama pročitaj ovdje - KLIK.

*

Image

  • *
  • 17
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1007 : 27. Siječanj, 2019., 16:15 »
Interesuje me imal ko iskustva placanja karticom na steamu iz BiH, koja vrsta kartice treba? I kako se registrovat na paypalu pa da putem njega placam?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1008 : 27. Siječanj, 2019., 16:25 »
Interesuje me imal ko iskustva placanja karticom na steamu iz BiH, koja vrsta kartice treba? I kako se registrovat na paypalu pa da putem njega placam?


Odeš na PayPal i registreiraš se. Tamo ćeš vidjeti što ti treba. Inače sigurno prolaze Mastercard i Viza.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1009 : 29. Siječanj, 2019., 15:29 »
Interesuje me imal ko iskustva placanja karticom na steamu iz BiH, koja vrsta kartice treba? I kako se registrovat na paypalu pa da putem njega placam?
Ja sam iz pocetka placao sa Wisom ali sam kasnije otvorio Paypal racun a da otvoris paypal racun trebas imati oko dva dolara na svojoj kartici jer ce ti paypal povuci ta dva dolara s racuna prilikom registracije da bi bili sigurni da je tvoja kartica,onda trebas otici do banke i traziti izvod na kojem ce biti i transakcija za PAYPAL i na toj transakciji ces vidjeti kod koji trebas unijeti na svoj pajpal racun da bi ga aktivirao nakon sto to uradis paypal ce ti vratiti tvoja dva dplara tj. uplatit ce ti na tvoj bankovni racun :)

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1010 : 29. Siječanj, 2019., 16:28 »
-
« Zadnja izmjena: 30. Kolovoz, 2020., 05:58 Bert_Raccoon »

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1011 : 04. Veljača, 2019., 17:55 »
imam pes 2019 lite verziju i skinio sam option file ali nemogu učitati file u igricu......ima li neko riješenje tog problema
....hvala...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1012 : 04. Veljača, 2019., 18:39 »
Odakle ti uopće option file? Možda si uzeo od kompletne igre. Makni ga i klikni na steamu properties local files verify integrity of game files

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1013 : 04. Veljača, 2019., 19:33 »
našao sam na internetu komentar i uputu za jedan link......otišao sam tamo i skinio ......kada to napravim na steamu da li treba još nešto napraviti......hvala.....

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1014 : 04. Veljača, 2019., 19:44 »
Ne, obriši samo taj option file i napravi što sam rekao. Ne skidaj po internetu gluposti i biti će sve ok.

*

Image

  • *
  • 17
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1015 : 05. Veljača, 2019., 15:33 »
poz interesuje me kad skinem pc igru na laptopu na steam accauntu,mogu li je instalirat na druge racunare,npr skinem steam na racunar drugi udjem u akaunt i instaliram je,ili neku treci pc isti postupak?pozz

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1016 : 05. Veljača, 2019., 15:35 »
Možeš, al ne možeš igrati u isto vrijeme makar igrao 3 različite igre. Dakle možeš ti njega imati instalirano gdje god hoćeš i instaliati igru koju god želiš, al zaboravi igranje u isto vrijeme.


Dakle nema onoga ti staviš kod frenda na laptop pa ćete Vas 2 igrat ili on igra neku igru, a ti drugu.

Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1017 : 05. Veljača, 2019., 16:14 »
hvala na pomoći.....

*

Image

  • *
  • 17
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1018 : 05. Veljača, 2019., 21:15 »
hvala Hrv4tin4, a reci mi jel mogu promijeniti regiju na steamu, instalirao sam steam, gore u lijevom cosku piše US,
a hocu da kupim steam bonove  od 100eura bojim se da mi nece sta se zeznut prilikom kupovine? il kako to vec ide? ovaj u radnji ima samo bonove u eurima?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: STEAM - komentari, pitanja i odgovori
« Odgovori #1019 : 05. Veljača, 2019., 21:18 »
Stavi Croatia jer su i kod nas € kako smo u EU.


Odi na Settings > Account, pa skroz desno imaš slovima ispisan link "View account details"


Kliknina to i otvoriti će se novi prozor.


U prvom dijeelu ćeš s desne strane vidjeti opciju "Update store country"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9