HCL.HR

Stekanje i Freezing

  • 2 Odgovora
  • 5412 Hitova
Stekanje i Freezing
« : 14. Rujan, 2016., 02:47 »
Pozdrav momci vjerovatno se vise razumijete u komponente i igrice nego ja ali evo pitanja, znaci to mi se pocelo desavat prije jedno mj i pol.
Kada palim komp graficka pocne uzasno bucna biti i ventilator je na maximumu zbog cega i zasto?
2 puta vec sam srusio windowse i nista onda fifa 16 mi pocinje stekat vidi se veliki pad fps -a
insce sam gledo na yt i googlu i istrazivao s ovim komponentama ljudi vrte igrice poput BO3 fife wirchera 3 na medium i max settings ja nemogu.
komponente:
amd fx6300
asus gtx750ti
8gb rama
windows 7 ultimate 64 bit

Odg: Stekanje i Freezing
« Odgovori #1 : 14. Rujan, 2016., 02:48 »
oprostite za opcije nisam znao cemu sluze..  :)

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Stekanje i Freezing
« Odgovori #2 : 14. Rujan, 2016., 07:13 »
Da nisi ti pokupo neki dobar malware koji ti crpi komponente. Ukoliko je grafa stalno na 100% iako ni ne igraš nešto.


Ito tako kada si zadnji puta otvorio kućište i očistio sve od prašine? Može biti da ti se komp pregrijava i da sam sebe spasi spušta radne taktove i ti to vidiš kao drop u performansama.
Hajde za početak iskeniraj komp s HitamPRo. Izaberi besplatnu licencu na 30 dana i vidi kakvo je stanje.


Skini program za mjerenje temperature. Vidi koja je temperatura CPUa kada ne radiš ništa i kada nešto igraš. Isto tako to vidi i za grafičku.
Imaš li na CPU posebno kupljen hladnjak ili onaj koji dolazi s njim?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9