HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1144067 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4125 : 19. Lipanj, 2017., 12:11 »
Kreni od ove liste i vidi kaj ti paše. I svakako instaliraj Mod Organizer jer sa njim modovi ne overwritaju ništa u skyrim folderu pa ih možeš probat i maknut bez problema ako ti ne pašu.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4126 : 19. Lipanj, 2017., 12:37 »
Iskreno nikad nisam modao igre pa nemam bas puno iskustva sa time..

Da bi skinuo ovaj mod organizer moram imat napravljen racun na ovoj Nexus stranici? Jel mogu to kako preko ovog Steam Workshopa skidat i da se omdah automatski instalira?

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4127 : 19. Lipanj, 2017., 15:43 »
Mislim da ne moraš imat račun na Nexusu za ništa. Za Steam Workshop nemam pojma, nisam koristio nikad.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4128 : 19. Lipanj, 2017., 16:48 »
Moras imat racun i to moras platit da bi mogao skidat fileove preko 2mb, ili sam ja nesto krivo vidio.

Skinuo sam jedno 40 modova preko steam workshopa i nesto malo preko Nexusa, ove manje pakete koje sam mogao skinut bez racuna..

Ma ima brdo modova, moze covjek 2 dana listat i trazit.. Skinuo sam neke koje preporucaju na YT i na forumima, mislim da ce mi to bit dosta. Evo ovako to sada izgleda.







EDIT: Makao sam ova dodatna stabla jer mi ubiju fps.
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2017., 17:02 bartul_9 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4129 : 19. Lipanj, 2017., 17:14 »
Sve je frei na Nexusu, ali postoji mogučnost nekakve pretplate koja donosi dodatne funkcionalnosti na sajtu kao npr. brži download.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4130 : 20. Lipanj, 2017., 20:45 »
Nigdje nisam nasao kako da se registriam besplatno na Nexusu, za registraciju mi trazi nekakvu uplatu. Da bi skinuo mod preko 2 MB mi trazi da budem registriran. Nezz mozda sam nesto fulao, al nije ni bitno. Skinuo sam  65 modova sa Steam workshopa, od toga sam ugasio 3,4 koji se ne podrzavaju neki drugi mod. Stvar na Steam workshopu je prejednostavna, samo se subscribeas na mod, Steam ga sam skine i instalira, i to je to, netrebas o nicemu brinut, odlicna stvar.

Skinuo sam nesto malo modova koji mjenjaju izgled igre, a da ne utjecu na performanse. Onda sam skinuo par modova koji prosiruju soundtrack, par weather modova, a svi ostali mjenjaju gameplay. Neki koji mjenjaju gameplay su Wildcat mod koji mjenja cjelu borbu i dodaje hrpu stvari koje produbljuju borbu. Smarter combat AI, Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch,  SkyUI, 10X Richer Merchants itd.

Stvarno ima vrhunskih modova i igra postane puno bolja sa njima. Ako imate preporuku za neki mod koji bi svakako trebao koristit, javite.

 Ovaj put igram na Master tezini i taman mi je. Borba je puno teza, vec sam izgubio Lydiu u prvom dungeonu, poginula je.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4131 : 20. Lipanj, 2017., 22:59 »
Ja sam sta se tice PC-a slab, jel sam Playstation gamer. Ali eto planira se instalirati Ryse: Son of Rome, Bioshock Infinite, Batman Arkham Asylum i City, i eto po preporuki Bartula Skyrim, a igra se League of Legends i Overwatch.

Odg:
« Odgovori #4132 : 22. Lipanj, 2017., 12:09 »
Battlefield 4
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2017., 10:24 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4133 : 03. Srpanj, 2017., 11:00 »
Počeo sam igrati Resident Evil 4 HD.
Malo se mučim sa kontrolama ali ide nekako

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4134 : 03. Srpanj, 2017., 22:19 »
Emily is away too igrao jučer i baš mi je bilo simpatično baš kao i prvi dio "emily is away",inače ne znam kako da opišem ovu kratku indie simulaciju IM-a prošlog desetljeća.
Kako god probudilo mi je nostalgiju na stare dane MSN-a i tih gluposti u mladosti prije eksplozije kvazi društvenih mreža poput facebooka,twittera i drugih budalaština.
Nije za svakoga,ali kupi sjajne ocjene na steamu.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4135 : 05. Srpanj, 2017., 12:29 »
Zadao sam finalni udarac četvorki, sad krećem sa RE Revelations :)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4136 : 05. Srpanj, 2017., 13:57 »
James Bond 007(TM) - Blood Stone

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4137 : 05. Srpanj, 2017., 14:53 »
Cuo sam da je ta igra nelosa, javi dojmove.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4138 : 06. Srpanj, 2017., 11:02 »
Alien Isolation, fora igra

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4139 : 07. Srpanj, 2017., 08:46 »
Lego Star Wars 3: The Clone wars

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9