HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1144202 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4395 : 10. Prosinac, 2017., 12:55 »
Homefront
-Nije loše, samo mi je nekako FPS slab i rezolucija je mala isto (stara igra).

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4396 : 17. Prosinac, 2017., 17:51 »
Idem proći napokon igru koju sam preorderao davnih dana, a nikad upalio.

https://gaming.youtube.com/user/ddokmanic/live

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4397 : 19. Prosinac, 2017., 13:16 »
Nakon odličnog Sniper Ghost Warriora 3 počeo sam igrati Alien Isolation.

Poslije prvog susreta sa Alienom trebalo mi je 5 minuta da odem u onu sobu kamo je pošao.
Onaj osjećaj  kad vidiš da soba ima ormarić   :thumbs:



Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4398 : 20. Prosinac, 2017., 10:32 »
A tek govornicu za save :D

Ali malo igr ubije kad skužiš da možeš hodati za njim kud god ide na 5 metara iza njegovog repa.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4399 : 20. Prosinac, 2017., 15:58 »
Odustao sam od hard moda u Alienu Isolationsu.

Preživio sam prve četiri ili pet misija a poslije je užaš.

Alien je nemoguć. Nadmašuje filmske razmjere

Nonstop je tu, ulazi ti po par puta u sobu u roku jedne minute, vadi te iz ormarića gleda ispod kreveta užaš.

Na 50m te skuži i nema šanse da pobjegneš i ako uspiješ pokojni si ispod kreveta ili stola. Trči po hodnicima i sad pa sad je sa jednog kraja na drugi.

Obaviš misiju i ajde sad se treba vratiti i ponovo preživjeti torturu a kad vidiš telefonsku govornicu osjećaj bolji nego orgazam

Vratio sam na medium postavke i preporodio sam se. Velika razlika

Sva sreća može se u igri  mijenjati postavke.

p.s. eto Doxy riješio sam ti problem  :mrgreen:




*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4400 : 22. Prosinac, 2017., 16:08 »
Ubo Civilization V Complete Edition za 9 eura.

Ovaj put neću rejdž-kvitat kad me barbari rejpaju.

Ovaj put za ozbiljno, mora bit.

jebo me život ako nije

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4401 : 23. Prosinac, 2017., 01:38 »
Dajte neki predlog za igirce koje se mogu igrati protiv ortaka tipa nba, pes, mortal kombat...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4402 : 23. Prosinac, 2017., 04:12 »



Ima li bolje igre za igrat u ovo doba Božića i blagdana?! Naravno da nema. Igra se drži vrhunski! Teksture, gameplay. A da ne spominjem vozni model koji je bolji od 99% akcijskih igara. Mislim da ću nakon toliko godina si dat oduška i napravit review u svom stilu o tome kako je igra još dobra i kako je kod mnogih zaslužila nepravedan tretman. A mnogi u ono vrijeme nisu shvatili kakvu igru igraju! Dosta ljudi nisu shvatili da je ovo linearan i zatvoren open-world. No o svim doživljenim po neznam ni sam koji put, u opširnijem remasteru recenzije.




*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4403 : 23. Prosinac, 2017., 15:34 »
Igram malo PUBG danas i ide dobro, al lagovi su veliki problem.

Neznam zasto se cjeli dan igra na Miramar mapi, cjeli dan me ubacuje na tu mapu. Jel postoji opcija izbora mape ili nesto?

Inace zaredao sam bio 7 killova, bio sam toliko sretan da mi uopce nije bilo do pobjede, na kraju sam poginuo sedmi. Malo sam uhvatio ruku u pocetku sam bio dosta los, al to je valjda normalno. Izbjegavao sam prenapucena podrucja i uvjek bjezao sa strane, onda sam shvatio da tako nikad necu naucit igrat, pa sam se odlucio samo ubacivat u velike gradove i mjesta koja su obicno jako popularna, a onda lovat druge igrace. Nije sve ni u pobjedi, gust je i napucavat se. Doduse jos mi nije doletio nijedan Chicken Dinner, al pomalo, doce to sve.

Treba dosta promisljene poteze pravit i pametno riskirat, al ovo je takva igra da nikad ne postoji nesto savrseno, uvjek te netko moze skinut sa leda ili s nekog mjesta gdje ga ne vidis.

Svakako je odlicna igra i bas gustam peglat ovo u zadnje vrjeme. Dosta su se popravile i performanse sa zadnjim patchom, a i igra izgleda nesto ljepse, promjenili su neki kontrast ili nesto na prvoj mapi.

Svida mi se napucavanje i kad se malo uhvati ruka mogu se cuda radit. Samo je jos uvjek ogroman problem sa lagovima koji unistavaju igru. Igra mi zna u kljucnom trenutku blokirat i eto, gotov si.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4404 : 24. Prosinac, 2017., 20:11 »

Neznam zasto se cjeli dan igra na Miramar mapi, cjeli dan me ubacuje na tu mapu. Jel postoji opcija izbora mape ili nesto?


Nema opcije izbora mape, na random je, osim ako baš odeš u custom server neki...ali čini mi se da su napisali negdje da su zeznuli nešto s time da previše ubacuje Miramar i da će popravit (ako već nisu).

Što se tiće lagova, na EU serverima je užas (i to više na Miramaru nego na Erangelu) tako da probaj NA servere, zna bolje bit.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4405 : 24. Prosinac, 2017., 22:27 »
Da, vidim da je random, al mislim da sam negdje procita da ce dodat opciju odabira mape. Igrao sam dosta na novoj mapi zadnja dva dana i mogu priznat da i nije toliko losa.

Probao sam sa NA serverima i puno, puno je bolja stvar. Do sada mi je bilo neigrivo, stalno bi mi izbacivalo network lag detected i nebi mogao igrat.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4406 : 24. Prosinac, 2017., 23:35 »
Trenutno igram dark souls 3 i civ 5 ne mogu vjerovati da igre toliko mogu sjb čovjeka

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4407 : 25. Prosinac, 2017., 08:06 »
Da, vidim da je random, al mislim da sam negdje procita da ce dodat opciju odabira mape. Igrao sam dosta na novoj mapi zadnja dva dana i mogu priznat da i nije toliko losa.

Probao sam sa NA serverima i puno, puno je bolja stvar. Do sada mi je bilo neigrivo, stalno bi mi izbacivalo network lag detected i nebi mogao igrat.

Pa bilo bi im logično i pametno stavit opciju za biranje mape...moram priznat da se meni ipak više sviđa prva mapa, nekako je raznovrsnija, ali daleko od toga da je Miramar loša, a u ostalom uvijek sa zadovoljstvom prihvaćam takve novosti kao što su nove mape i oružja.

Da nadam se da će to što prije sredit, jer da mi u EU imamo manje problema s NA serverima, dok na EU serverima ne možemo normalno igrat...to je suludo.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

KillerAnts

  • n00b
  • 1
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4408 : 26. Prosinac, 2017., 22:10 »
Trenutno je Fifa na repertoaru :D

https://www.youtube.com/watch?v=4RJUmmSPop4

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4409 : 30. Prosinac, 2017., 21:04 »
Civilization 6, najomiljeniji serijal video igrara pošto sam strategy fanatic :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9