HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141957 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4470 : 22. Veljača, 2018., 20:53 »
:hihi:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4471 : 23. Veljača, 2018., 19:18 »
Rise of Nations: Extended Edition




Grand Theft Auto 5 (Online)

« Zadnja izmjena: 24. Veljača, 2018., 10:58 Bert_Raccoon »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4472 : 25. Veljača, 2018., 15:08 »
Earth Defense Force Insect Armageddon

*

Jurica.M

  • n00b
  • 4
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4473 : 26. Veljača, 2018., 14:33 »
Igore mogao bi opet snimit jedan ark da se malo prisjetimo ljepih dana.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4474 : 26. Veljača, 2018., 15:35 »
Igore mogao bi opet snimit jedan ark da se malo prisjetimo ljepih dana.

Kolega imaš temu za taka pitanja na HCL portal i forum odmah  prva tema kad uđeš u ovu rubriku

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4475 : 01. Ožujak, 2018., 12:20 »
Odlučio za još jedan prelazak Metro 2033 Redux.

Pukla me neka nostalgija , vjerojatno kako se približava Exodus  :kava:




*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4476 : 01. Ožujak, 2018., 18:49 »


Natjerao sam se da je počnem igrat jer se godinama nakupilo u serijalu, pa valja nekako doć do Originsa koji je jedini AC koji bih sa guštom igrao. Imam već 10-ak sati u igri ali me još nije uvukla u svoj svijet, vjerovatno i neće ali štaš mora se preć. Najjača snaga AC igara je uvijek bio setting ali mi američka revolucija nije pretjerano zanimljiva a kada tome dodamo već pomalo zastarjelu grafiku znači da kod mene neće previše bodova dobiti na tom dijelu. Što se tiče gameplaya on nikad nije bio nešto čime se igra ponosila jer je prejednostavan (otprilike pravljen za djecu do 7 godine), znači držiš jednu tipku i trčiš i penješ se na sve što je ispred tebe, isto tako u borbi pritišćeš 1-2 tipe i on sam atraktivno eliminše protivnike koji naravno uredno čekaju da prvo središ im kolegu pa će onda oni uletit jedan po jedan. A ono što me posebno nervira što uvijek obično ima samo jedan najbolji način (igra ti naravno nacrta koji je to) a ne da ti omogući širi dijapazon gameplay mogućnosti pa da i kreativnosti daš oduška.

Nekako se pritrpit i odradit glavnu priču i posvetit se zanimljivijim igrama. Ne razumijem odakle serijal vuče ovoliku popularnost, kako je ljudima zanimljivo svake godine igrat istu stvar samo na drugoj lokaciji, ali valjda ako je nekome zanimljivo igrat iste MP igre (khm CoD) svake godine onda je ovo čak manje čudno.
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2018., 18:53 Adam Jensen »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4477 : 01. Ožujak, 2018., 19:04 »
GTA5

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4478 : 01. Ožujak, 2018., 19:06 »
Natjerao sam se da je počnem igrat jer se godinama nakupilo u serijalu, pa valja nekako doć do Originsa koji je jedini AC koji bih sa guštom igrao. Imam već 10-ak sati u igri ali me još nije uvukla u svoj svijet, vjerovatno i neće ali štaš mora se preć. Najjača snaga AC igara je uvijek bio setting ali mi američka revolucija nije pretjerano zanimljiva a kada tome dodamo već pomalo zastarjelu grafiku znači da kod mene neće previše bodova dobiti na tom dijelu. Što se tiče gameplaya on nikad nije bio nešto čime se igra ponosila jer je prejednostavan (otprilike pravljen za djecu do 7 godine), znači držiš jednu tipku i trčiš i penješ se na sve što je ispred tebe, isto tako u borbi pritišćeš 1-2 tipe i on sam atraktivno eliminše protivnike koji naravno uredno čekaju da prvo središ im kolegu pa će onda oni uletit jedan po jedan. A ono što me posebno nervira što uvijek obično ima samo jedan najbolji način (igra ti naravno nacrta koji je to) a ne da ti omogući širi dijapazon gameplay mogućnosti pa da i kreativnosti daš oduška.

Nekako se pritrpit i odradit glavnu priču i posvetit se zanimljivijim igrama. Ne razumijem odakle serijal vuče ovoliku popularnost, kako je ljudima zanimljivo svake godine igrat istu stvar samo na drugoj lokaciji, ali valjda ako je nekome zanimljivo igrat iste MP igre (khm CoD) svake godine onda je ovo čak manje čudno.

Pa zar svaka igra ne stoji sama za sebe,mislim kakve veze ima trojka sa Originsom da je kako si ti rekao "moraš" preći xd ?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4479 : 01. Ožujak, 2018., 22:21 »
III ima veze s Black Flagom i Rogueom.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4480 : 01. Ožujak, 2018., 22:54 »
Pa zar svaka igra ne stoji sama za sebe,mislim kakve veze ima trojka sa Originsom da je kako si ti rekao "moraš" preći xd ?
Jbg ne mogu preskakat igre iz serijala, isto kao što ne mogu ne završit igru koju započnem pa kakva god ona bila.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4481 : 01. Ožujak, 2018., 23:01 »
Ozbiljno ? Vidiš ja sam totalna suprotnost ja od deset igri koje krenem igrati.završim možda dvije.  :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4482 : 01. Ožujak, 2018., 23:29 »
Ozbiljno ? Vidiš ja sam totalna suprotnost ja od deset igri koje krenem igrati.završim možda dvije.  :(
Zato pažljivo biram igre za koje sam uvjeren da će mi se svidjeti. Što se AC-a tiče kec mi je bio fenomenalan a dvica najbolja igra koju sam do tada igrao, Brotherhood i Revelations su bili OK ali već tada su mi počinjali biti dosadni, Liberations sam se, isto kao sada sa trojkom, morao natjerati da je pređem. Sad prežvakujem trojku i šta slijedi nakon toga: Rogue mi djeluje da ima zanimljivu priču ali valja prežvakat gameplay i sve ostalo, Black Flag ima barem zanimljiv setting ali vjerovatno proljev sve ostalo, Unity i Syndicate mi djeluju bez veze, jedino se radujem Originsu ali dok on dođe na red za par godina vjerovatno će tehnički zastarit, još ako neko izda igru smještenu u Egipat onda će i neće nikakav motiv preostat. To je ono što me najviše živcira, koji će im qrac svake godine novi AC, valjda mi gameri imamo i "pravi" život a osim toga i da nemamo pravog života ima još igara osim AC-a koje zaslužuju da se pređu. Da barem preskaču po jednu godinu pa tu prazninu popune sa PoP ili Spinter Cellom a ovako baš pretjeruju mamicu im pohlepnu, učinili su da ljudi ostanu željni nekih njihovih franšiza i da istovremenu zamrze ovu.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4483 : 01. Ožujak, 2018., 23:30 »
Unity je meni super, a Syndicate obavezno preskoči.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4484 : 01. Ožujak, 2018., 23:36 »
Syndicate > Unity,jbs ti cole..
Meni je Black Flag bio odličan,jer furam na pirate.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9