HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1147431 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #45 : 17. Rujan, 2008., 18:17 »
cod 4 ne igram online, kao nijedan cod do sad. Mene zadovolji i single kampanja  :wildboy:


CoD jedino i valja u SP, MP miu je tak i onak zadnje govno.
Kad još uzmeš u obzir da postaje besplatne i bolje alternative, i tih 100kn je vej tu mač.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #46 : 17. Rujan, 2008., 18:18 »
Pa da, od cod 4 mi je tako jebena kampanja da je to strašno. Prvi put nakon 5 godina želim nešto isto odigrati ponovno, na težem difficultyu  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #47 : 17. Rujan, 2008., 20:29 »
cod 4 ne igram online, kao nijedan cod do sad. Mene zadovolji i single kampanja  :wildboy:


CoD jedino i valja u SP, MP miu je tak i onak zadnje govno.
Kad još uzmeš u obzir da postaje besplatne i bolje alternative, i tih 100kn je vej tu mač.

 :tired:
onak, COD jedino i živi na multiplayeru, to šta se tebi ne sviđa to je druga stvar.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #48 : 17. Rujan, 2008., 20:34 »
ne sviđa se ni meni, a ja sam jako snažan momak.  \:D/ :wildboy: =D> \:D/ :solidus: :ne: :tired: :tired: :tired:

Ma znam da živi, ali jebote, igrao sam jednom kod frenda i nikad više nikad nikad. Pa mislim tim ljudima je to posao... čestitaju si jebene rođendane na codu. u 11 navečer u subotu na dan rođendana  :tired: :tired: :tired: eeeeej


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #49 : 17. Rujan, 2008., 20:36 »
glupi su vam argumenti.

ja baš instaliravam cod. igrat ću ga on i off line. jej.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #50 : 17. Rujan, 2008., 20:39 »
rade ti si lep i tebi ne mogu prigovorit.  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #51 : 17. Rujan, 2008., 20:40 »
pa to je zato što ti je frend geek. pa meni nema jače pucačine nego kad se nađem sa ekipom na nekakvom lanu. ubijanje u alkoholu i zajebancija cijelu noć, na karju ne vidim ekran. a to šta na internetu igraju geekovi i štatijaznam ko drugi, to baš i nema neke veze sa samom igrom.

*

demo

  • **
  • 167
  • Possesed
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #52 : 17. Rujan, 2008., 21:00 »
Ja sam opet primijetio da je CoD iznimno popularan kod casual gamera, nisam baš sreo puno geekova. =) Iako i nisam baš dugo igrao, draži mi je FEAR Combat.

 

-Haiku is just like a normal American poem except it doesn't rhyme and it's totally stupid-

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #53 : 17. Rujan, 2008., 21:04 »
pa to je zato što ti je frend geek. pa meni nema jače pucačine nego kad se nađem sa ekipom na nekakvom lanu. ubijanje u alkoholu i zajebancija cijelu noć, na karju ne vidim ekran. a to šta na internetu igraju geekovi i štatijaznam ko drugi, to baš i nema neke veze sa samom igrom.

svaki cigo svoga konja hvali  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #54 : 18. Rujan, 2008., 00:52 »
a ono, iskreno ja baš i nisam neki fps fan, al kad se igra onda se igra COD.  :ementaler:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #55 : 18. Rujan, 2008., 07:45 »
Gle, smeće je.
Jebiga, nisam ja za to kriv, nego programeri.
W:ET ga pojede za doručak, a onak, star je ko Grčka.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #56 : 18. Rujan, 2008., 08:11 »
haha.

ne lol.

glupa usporedba.
opet.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #57 : 18. Rujan, 2008., 08:14 »
Ne znam i ne zanima me - ja samo znam da nema boljeg (tj. nisam našao/probao) nego kad se s frendovima iz razreda spojim na neki CoD4 server + TS server. Prejako.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #58 : 18. Rujan, 2008., 08:20 »
haha.

ne lol.

glupa usporedba.
opet.

Haha.

Da rofl.
Dobra usporedba.
Opet.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #59 : 18. Rujan, 2008., 08:36 »
meni je kvejk bolji od cod-a 4.

 :tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9