HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1143890 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1155 : 29. Studeni, 2010., 18:22 »
Ae, stoji to. Ne znam, nije mi TOLIKO smetao AI suboraca. Nisu bili nešto presuper, al nisu baš bili ni beskorisni. Al nisam ni koristio nikog osim Wrexa i Garrusa.
Al da, Mako može bit dosadnjikav. Meni nije bio, jer ono... svemir <3, mogu podnijet puno sakanja prije nego što odustanem. Al da su side misije pecto lošije od main questa, jesu. U jedinici.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1156 : 29. Studeni, 2010., 18:36 »
Mass effect.

Isuse kako loša igra.Nakon svih hvalospjeva koje sam pročitao očekivao sam odličnu igru a dobio generičnu pucačinu . :wildboy:

Fallout 3 isto.Koje govno od igre,nisam ga mogao igrat više od par sati.Jeben setting i atmosfera ali ostalo je jako loše.Aktivirao sam atomsku bombu u onom gradu i obrisao igru.

Sad idem dragon age probat. Valjda neće toliko fejlat.

I sve si te igre naravno kupio
« Zadnja izmjena: 29. Studeni, 2010., 18:43 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1157 : 29. Studeni, 2010., 18:38 »
 :hiha:

Simore, nemoj mi po dragon ejđu. Unaprijed upozoravam. Wowim je.  :ementaler:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1158 : 29. Studeni, 2010., 18:44 »
Mass effect.

Isuse kako loša igra.Nakon svih hvalospjeva koje sam pročitao očekivao sam odličnu igru a dobio generičnu pucačinu . :wildboy:

Fallout 3 isto.Koje govno od igre,nisam ga mogao igrat više od par sati.Jeben setting i atmosfera ali ostalo je jako loše.Aktivirao sam atomsku bombu u onom gradu i obrisao igru.

Sad idem dragon age probat. Valjda neće toliko fejlat.

I sve si te igre naravno kupio

Sreća da nisam.

@duksy

Vidjet ćemo.Tek sam je danas počeo igrat .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1159 : 29. Studeni, 2010., 18:58 »
Mass Effect 1 i 2 su mi bili vrhunac igranja u zadnje dvije godine, drugo mi je sve nekak fejlalo na ovaj ili onaj način. Zašto kod Dragon Agea glavni lik nema glasa dok svi drugi imaju?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1160 : 29. Studeni, 2010., 21:02 »
To mi je onak kod dragona bio massivan propust. Da nisu mogli nekoga za glas zaposlit. Al ajd. A Seymour ne seri nije mass effect tako loš. Kao prvi nemoj na easy igrat :P Kao drugo nemoj halat klasu soldier pa kasnije storm trooper. Igra sa ostalim klasama, zabavnije je i nije tak generički napucavanje i AI je čak korisniji malo i teže je. Ak ti se nije svidjela jednica nemoj ni započinjat dvojku.
Ixy drito to svemir <3
A za takvo pljuvanje po Falloutu 3 sam da velim: Imaš štrik jeftino u konzumu  :mrs:

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1161 : 29. Studeni, 2010., 22:58 »
Krenem igrat Fallout 3 da vidim u cem je stvar.

Pokrenem, vidim Oblivion
Igram dalje, Oblivion likovi, Oblivion NPC-i i sam setting je ko Oblivion
Krenem s onim retardiranim prvim kvestovima koji su u ovakvim igrama uvijek retardirani i ono, nije me oduševilo.
Gdje god dođem ostanem bez municije i najebem, vracam se nazad, spavam, kupim nesto municije, vratim se nazad, rijesim
I tako u krug, samo što se na kraju događa da se više puta vracam u grad nakupovat municije i nazad na "bojište" nego prije.
Ono, popizdio sam s ovim kvestom di trebam otić u onaj muzej krvavi.

Muzika rula i sve to..ali ono, nema "ono nešto" što bi me zadržalo da ga nastavim igrat.

I ne, ne zelim cut one GT5 šeme "nakon tog i tog levela postaje bolje"

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1162 : 29. Studeni, 2010., 23:02 »
ostario si. i to je problem.

igra rula, ali i meni se to "ne da" igrat  :wildboy: starost  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1163 : 29. Studeni, 2010., 23:11 »
To mi je onak kod dragona bio massivan propust. Da nisu mogli nekoga za glas zaposlit. Al ajd. A Seymour ne seri nije mass effect tako loš. Kao prvi nemoj na easy igrat :P Kao drugo nemoj halat klasu soldier pa kasnije storm trooper. Igra sa ostalim klasama, zabavnije je i nije tak generički napucavanje i AI je čak korisniji malo i teže je. Ak ti se nije svidjela jednica nemoj ni započinjat dvojku.
Ixy drito to svemir <3
A za takvo pljuvanje po Falloutu 3 sam da velim: Imaš štrik jeftino u konzumu  :mrs:



Setting rula.Svemir,rase,brodovi,laseri i mitski drevni alieni <333 sve je super ali igrin gejmplej  fejla.Jebiga ne mora se svakom svidjeti.Igram ko Vanguard,ali mi se čini da nema puno razlika među klasama osim po bio/tech skillovima koje skoro da nisam ni koristio osim barrier i throw.

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1164 : 29. Studeni, 2010., 23:17 »
@syzy:

Ponestaje ti municije jer ti je lik jos uvijek poprilicno los u svim skillovima na pocetku igre.

Koristi VATS cesce, ciljaj headshotove, igraj takticki. Zapravo, u pocetku igre VATS jedino i ima smisla, jer zbog rollanja statsa pri pucanju mozes fulat protivnika kad ga gadas u real timeu cak i ako si 2 metra udaljen od njega. Sugavo, da. Al' Fallout 3 je ionako vise akcijski RPG nego shooter upravo zbog tih statistika.

Hunting Rifle je dosta dobro oruzje za pocetak igre. Streljivo za to mozes naci na skoro svakom raideru, samo oruzje je isto cesto na protivnicima tako da ga je moguce lako repairati. I preciznije je od 10mm Pistola ili AK koje mozes naci na pocetku igre, pa ce pomoci za headshotove u VATS-u.

@seymour:

Mass Effect 1 je zapravo poprilicno dosadan sto se tice gameplaya, to moram priznat. Easy/Normal su zakurac. Ako hoces uzbudljivu borbu, kreni na hard. Ali nece biti freneticno uzbudljiva, nego takticki. Pozicionirat ces svoje likove bolje po okolisu, koristiti specificne moci u specificnim situacijama. Ma ono, odigraj cisto da si mozes prenijeti save u ME2.
Drugi nastavak rula prvi borbom, masno.

EDIT:

I razlike su prilicno velike izmedu stila igranja sa razlicitim klasama. Ne primjeti se u pocetku igre toliko, vec kad likovi malo ojacaju i upoznas se sa specificnostima svega.
« Zadnja izmjena: 29. Studeni, 2010., 23:20 Yuri »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1165 : 29. Studeni, 2010., 23:24 »
Koristi VATS cesce, ciljaj headshotove, igraj takticki.

Kako da igram taktički kad mi se od jednom na ekranu nasere 4 ona super mutanta, a ja imam spomenuti rifle koji izbacuje metke svakih 5 sec, a reloada pola minute  :wildboy: :wildboy:

Onak, popizdio sam s tim reloadanjem, promijenio na onaj sledge hammer i raspizdio po debilu



....da, ubio me i ugasio sam igr

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1166 : 29. Studeni, 2010., 23:31 »
Ako si naisao na super mutante vec, onda si predaleko zalutao malo.

Starost.  :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1167 : 29. Studeni, 2010., 23:35 »
 :wildboy:

Ne znam, ocu se preselit, nabavit TV, plejšn i igrat ZOE 2, sve ostalo je dosadno  :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1168 : 29. Studeni, 2010., 23:48 »
Vanquish me dosta podsjetio na ZOE akcijom. <3

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1169 : 30. Studeni, 2010., 12:31 »
Drito to sejmour kreni na hard inače je stvarno zakurac. Ali, mislim da ti se neće svidjeti ME2, ako ti jedinica nije baš nešto.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9