HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1143949 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1395 : 27. Siječanj, 2012., 11:04 »
Uskoro Vice City Rage!  :D
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1396 : 27. Siječanj, 2012., 12:39 »
A skužio sam da...a i neznam što da mislim o skillu ljudi koji to igraju, prve 4 utrke 4 pobjede, nadam se da je sreća.

Igraš? Daj nick

Vidjet ćeš tek kasnije šta je sreća  :hiha:

Ja sam neko vrijeme to igrao ali mi dosadilo. Moraš večinu toga plačat i ne updejtaju igru baš(barem kada sam ja igrao).

Ne moraš ništa plaćat, ono. Imaš solidnih auta, bodikitove ionako samo šabani stavljaju (a ima i besplatnih). Apdejtana igra prekjučer baš. Rula s pravom ekipom, zbilja  :wildboy: Mikrofoni ovo ono, savršeno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1397 : 27. Siječanj, 2012., 14:27 »
Mzehn je nick. Dosta zabavno moram priznat, užasno podsjeća na NFS Underground.
Čitam rivjuove malo, svi navode da je najveći minus velika razlika između onih kojih ništa ne plačaju i onih koji plačaju :(

Citat:
The free-to-play section is over too quickly, and the paid section drags on too long. All but the most hardcore racers will tire long before reaching level 20.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1398 : 27. Siječanj, 2012., 14:44 »
ma daj molim te preglup kvot.  :wildboy: netko je butthurt  :hihi:

ja sam 21 level valjda, a igram 2 tjedna. prolazi vrijeme prebrzo. obično igramo ful kasno navečer, tad je u igri dan  :hiha:

koga briga za kriple koji plaćaju 100 kn za virtualni auto  :wildboy: složiš si dobru ekipu i nikoga neće bit briga za napredovanje i ne znam kakve gluposti to treba ić samo od sebe


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1399 : 27. Siječanj, 2012., 15:03 »
Ma naravno da, al užasno me živcira dok ti tardovi koji daju pare ownaju sve samo zbog tog.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1400 : 01. Veljača, 2012., 05:50 »


# nakon skoro deset godina krenuo u drugo prelaženje ako se ne varam. Atmosfera kao prvog dana. Gameplay mehanika i vozni model za ono vrijeme odlični i nevjerovatno realni. Igra dan danas rula svemire. Oduševilo me što fino radi u 1080 rezoluciji. Također oduševljava i težina igre. Ponavljam svaku drugu, treću misiju.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1401 : 01. Veljača, 2012., 14:13 »
 :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1402 : 03. Veljača, 2012., 22:00 »
L.A. Noire... savršeno *_*
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1403 : 03. Veljača, 2012., 22:06 »
Batman Arkham City!

*

live4cro

  • n00b
  • 3
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1404 : 04. Veljača, 2012., 10:17 »
trenutno LOL... I dota na garendi

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1405 : 04. Veljača, 2012., 11:36 »
Skyrim i nastaviti ću igrat sve do idućeg Elder scrolls nastavaka. Nema riječi koje bi se mogle opistat za tu igru.   Pogotovo kad instalirate dodatne modifikacije koju već  vrhunsom igrom čine još boljom.

Sad kada igram Skyrim, a već od 15.11 svaka igra prije nje mi se čini smiješna. Svijet je toliko stvaran da je nekad strašno. Toliko je moćno kada imate neograničenu slobodu i gotov svaki vaši postupak ima utjecaj na priči ili likove.

Igra ima jednu manu , a to je da će vam pojest vaš stvarni život. I najjači popuštaju, kad uronite u Skyrim, vrlo teško ćete se vratit ponovo u surovu realnost.

Uz Skyrim koja već ima sve što bi jedan gamer uopće mogao poželjeti i više ,,,planiram isprobati TOR i to je to. Nekoliko godina neću ništa drugo...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1406 : 04. Veljača, 2012., 15:09 »
Fallout: New Vegas

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1407 : 07. Veljača, 2012., 12:33 »
Prototype poceo igrat,falilo mi je nekako.

My Player na 2k12.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1408 : 07. Veljača, 2012., 14:17 »
X-Men Origins: Wolverine i CoD 4: MW

prvom nisam tolko impresioniran, ali je najbolja X-men igra koju sam igrao (prije nje sam igrao tek dvije X-Men igre)

drugom sam baš zadivljen, gameplay, grafika, spektakularno, među najboljim fps-ovima koje sam igrao
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1409 : 07. Veljača, 2012., 21:00 »
The Saboteur
Ne znam, meni tip lijepo skače, neznam je li to zbog nekog patcha ili dlc-a ili se meni pričinjava....
Atmosfera ubitačna, oni plavokosi nacisti, jeftine žene, obični ljudi.........ubojito.........

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9