HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1148356 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1455 : 22. Veljača, 2012., 13:53 »
ovo moram napisat.... u Alan Wake-u sta me nervira al strasno je to sto stalno gubis opremu, taman nabavim opasnu svjetiljku i oruzje kad eto sranje se dogodi il zavrsis na murji il ispadnes iz helikoptera ili bla bla tako nesto ugl. opet izpocetka moras nalazit stvari... malo su pretjerali s tim.... :(

EDIT: Skriveni spoileri, pazit na to ubuduće
Ili što je najgore što se Alan svaki put umori kad trči. Pa brate da ja bježim od zombija bio bih toliko pun adrenalina da bi Usain Bolt bio mala beba za mene...

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1456 : 22. Veljača, 2012., 16:31 »
zadnja rečenica. :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1457 : 22. Veljača, 2012., 23:28 »
ovo moram napisat.... u Alan Wake-u sta me nervira al strasno je to sto stalno gubis opremu, taman nabavim opasnu svjetiljku i oruzje kad eto sranje se dogodi il zavrsis na murji il ispadnes iz helikoptera ili bla bla tako nesto ugl. opet izpocetka moras nalazit stvari... malo su pretjerali s tim.... :(

EDIT: Skriveni spoileri, pazit na to ubuduće
Ili što je najgore što se Alan svaki put umori kad trči. Pa brate da ja bježim od zombija bio bih toliko pun adrenalina da bi Usain Bolt bio mala beba za mene...
[/color][/color]

da i to isto al se ja onda okrenem prema njima i idem u nazat i svijetlim u njih... dok se ne odmorim....

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1458 : 26. Veljača, 2012., 13:55 »
nfs:world,mw3 mp i rise of nations-rise of legends!!!
zoks:)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1459 : 26. Veljača, 2012., 22:51 »
OHH OHHH presao The Darkness 2 a sad idem na Syndicate..... :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1460 : 27. Veljača, 2012., 02:12 »


Vrlo zabavno napucavanje, blještavilo od grafike, ali ne smeta te zasada vrlo vrlo zadovoljan, rekao bih čak i iznenađen. Napokon došao do prigušivača.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1461 : 28. Veljača, 2012., 18:30 »
Prešao sam prvi BioShock upravo, wuhuuu. Nakon mjesec dana igranja.  :D

Eh, instalacija drugog dijela i idemo. xD

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1462 : 01. Ožujak, 2012., 14:30 »
Metro 2033 po prvi puta, očekujem puno :ementaler:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1463 : 01. Ožujak, 2012., 22:17 »
Metro 2033 po prvi puta, očekujem puno :ementaler:


ohhh vjeruj mi kad ti kazem neces se razocarat, mislim igra je bar meni bila super ....sad svatko ima svoj ukus i jedva cekam zaigrat sljedeci dio -
Metro Last Light.... :D
« Zadnja izmjena: 01. Ožujak, 2012., 22:19 cole90 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1464 : 02. Ožujak, 2012., 00:15 »
Book of unwritten tales
pomalo mi je zao sto ste propustili recenzirati jednu izvrsnu point and click avanturu jer uopce ne sumnjam da je ne biste nagradili  jednom visokom ocjenom i preporucili svim fanovima avantura. Pa eto, odigrao sam do sada svega par sati i uopce ne sumnjam da cu je zavrsiti u dogledno vrijeme jer je igra stvarno dobra i originalna, a da ne spominjem humor koji me bas ono nasmijao od srca. voice acting je izvrstan, karakteri su toliko interesantni i komicni, zagonetke dobro izbalansirane i logicne (barem u dosadasnjem tjeku igranja). ma uglavnom da ne dosadjujem, imate metacritic i jubito pa slobodno procesljajte malo i vidjeti ce te da se radi superkvalitetnoj i zabavnoj igri koju preporucam svim fanovima (pnc) zanra. zao mi je sto mi runaway 2 ne radi na win7 jer sam jedinicu presao 2 x, a i trojka je  izvrsna koliko sam se informirao, pa bih volio slijediti pricu.
eto, malo odmora od cod-a i bf-a u ovakvim izvrsnim avanturama. sjecam se i still life jedinice, syberie 1 i 2 ... mogao bih se taman prije ljeta (dok ne pocne sljaka i tlaka) malo opustiti uz stare naslove koje sam obozavao kao klinac.
eto, i taman sam zavrsio alan wake-a, izvrsna igra posebno price radi. na medium levelu zbilja nije nekakav izzazov sto se same borbe tice, kako je jedan okorjeli gamer na forumu rekao, ''imam osjecaj da lovim neprijatelje po sumi vise nego sto bjezim'' , ali lijepo je nakon ohoho vremena odigrati jednu igru gdje te prica totalno zabetonira uz ekran. same pohvale.(i onaj alanov frend barry mi je jedan od najdrazih sporednih likova uopce, izvrstan voice acting bas me podsjeca na Joe Pesci-a xD )
pozdrav ekipi sa hcl-a ; )
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2012., 00:21 mokrEE »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1465 : 02. Ožujak, 2012., 07:59 »
Metro 2033 po prvi puta, očekujem puno :ementaler:

Ako nisi prvo pročitao knjigu, bit će ti odlična. Ako pak jesi, prosječna.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1466 : 05. Ožujak, 2012., 22:10 »
BioShock 2 završavam upravo. Nakon toga planiram Mirrors Edge. Ako imate kakvih preporuka finih igara, šibnite. :)))

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1467 : 06. Ožujak, 2012., 16:42 »
Igram Mafiu II opet na hard. Da otključam pin up sekciju :/
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1468 : 07. Ožujak, 2012., 13:35 »
Deep Black......

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1469 : 10. Ožujak, 2012., 15:48 »
Mass Effect 3
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9