HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1148881 Hitova
*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1875 : 22. Listopad, 2012., 09:01 »
Bioshock, ok mi je igra, teško se naviknuti na to ciljnje, ali zadovoljan sam
a u pripremi mi je Sniper: Ghost Warrior
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1876 : 22. Listopad, 2012., 09:59 »
isto (pokusavam) igrati bioshock po treci put. prva 2 puta nikako nisam uspio, igra me totalno zainteresira kad pogledam trailere i slicno, kad udjem u igru, ali nekako nakon sat vremena se naviknem na sve i postane nezanimljivo, nema ono "nesto" da me zadrzi. sad mi djeluje zanimljivje nego prije, mozda zbog infinitea

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1877 : 22. Listopad, 2012., 16:28 »
Alan Wake
rula, uz bok Max-a Payne-a  :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1878 : 22. Listopad, 2012., 16:47 »
skidam sad dotu 2, nezz nadam se da ce bit dobra.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1879 : 23. Listopad, 2012., 15:08 »
Trenutno igram....COD4,WOW,LOL,SAMP

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1880 : 28. Listopad, 2012., 15:36 »
The Testament of Sherlock Holmes. Jako mi se sviđa zasad, super priča i okej gameplay mehanika.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1881 : 28. Listopad, 2012., 21:09 »
Malo sam na mukama...
Neznam što krenuti igrati. Trebao bi odigrat legendarne utakmice iz NBA 2K12, jer sam si obećao da neću probat 13' dok god to ne riješim prvo. Vratio se danas FM4 napokon i mislim je pokretat na tjednoj bazi. Od zadnjeg kupa nisam palio box. Isto tako trebam započet Red Dead Redemption, koji bi si najrađe ostavio za vrijeme kad će biti suša igara. Od također Rockstara započeo sam po drugi put remek dijelo GTA IV, kojeg namjeravam preć prije V kada dođe, no nisam igrao mjesecima.

Trenutno furam Mark of the Ninja i nabacim pokoju tekmu u FIFI 13.
Isto tako trebao bi počet novu franšizu The Witcher, ali nikako da krenem. Mass Efect trilogiju bi si ostavio za sljedeću godinu. Ovih dana bi trebao dobit Forzu Horizon, pa ću isto tako NFS MW ostavit vjerovatno za iduću godinu. Ovaj novi Sherlock me jako privlači, ali nekako mi se neda sada započet s tim. Borderlands koji sam započeo prošli mjesec sam stao na nekakvih 15 sati i mislim nastavit i preć sa svim DLC sadržajem. A još "pecto" igara treba izać...

 :kava:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1882 : 28. Listopad, 2012., 21:16 »
čoleovi životni problemi su dosta evoluirali tijekom godine.  :hiha: :mrgreen:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1883 : 28. Listopad, 2012., 21:17 »
 :hihi:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1884 : 28. Listopad, 2012., 21:48 »
Borderlands koji sam započeo prošli mjesec sam stao na nekakvih 15 sati i mislim nastavit i preć sa svim DLC sadržajem. A još "pecto" igara treba izać...

 :kava:

Odjebi Borderlands 1 jer je dosadno govno u usporedbi sa drugim nastavkom.

*

Adick

  • n00b
  • 4
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1885 : 29. Listopad, 2012., 18:29 »
evo dok ovo pisem prije 30 min sam poceo igrati novi NFS Most Wanted, igra je dobra, ali samo toliko iz prvih dojmova, prezahtjevna, budu kad izađe morali to dobro izpatchirtati, na win 8 pro - 6870 , 6 gig ram , sve na low i to jošnije na nekim mjestima dovoljno za ugodno igranje, neznam za EA, ali izgleda da nisu bas optimalizirali igru. Low fps u vozačkim igrama je pakao :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1886 : 30. Listopad, 2012., 17:24 »



Krasno  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1887 : 01. Studeni, 2012., 19:13 »
Dishonored
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1888 : 01. Studeni, 2012., 20:58 »
Prešao Trine 2, ja bih još  :wildboy: Smara malo sa zagonetkama tipa NAGNI OVO ZALIJ ONO, ali u globalu rula, kežualno pola sata dnevno.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1889 : 01. Studeni, 2012., 21:58 »
dark messiah of might and magic, nevjerojatno dobra igra, nisam igrao dugo ovako dobru igru

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9