HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1143786 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1920 : 20. Studeni, 2012., 01:46 »
prvi put igram Black Ops 1, šteko mi je prije na kompu  :hiha:

to sranje,,,to sranje RULA.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1921 : 20. Studeni, 2012., 11:52 »
Nisam, ali pogledaj recenzije po netu pa odigraj onu koja ti se čini interesantnom.
ok hvala ;)

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1922 : 20. Studeni, 2012., 12:54 »
Deus ex - human revolution.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1923 : 25. Studeni, 2012., 11:22 »
Saints Row: The Third.

Vjerovatno najzabavnija igra ikad.
Igram već 5-6 sati, prešao sam par misija i onda kupio ogromni dildo i mlatim ljude po gradu s tim.
Onda uzmem avion pa skačem iz njega sa padobranom, pa vozim motor uz svoj mixtape (savršeno je, moš odabrat koje pjesme će ti se vrtit), i na kraju ubijam zločeste momke.
Savršeno <3 :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Gamer101

  • *
  • 28
  • _AxelF
    • Moj forum
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1924 : 25. Studeni, 2012., 12:23 »
Dakle :D Igram Dragon Age 1, pa ću nadalje, nekad znam i Mass Effect 2 ili čak Assassin's Creed 3, mislim, očekivao sam previše, a dobio skoro ništa. Al ajd, da ne bude da sam neka baba roga što se tiče ACa, zanimljiv je, ali nije men to to. Najbolji od AC serijala mi je 2. dio, renesansa Italija... :clap:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1925 : 25. Studeni, 2012., 20:04 »
Saints Row: The Third.

Vjerovatno najzabavnija igra ikad.
Igram već 5-6 sati, prešao sam par misija i onda kupio ogromni dildo i mlatim ljude po gradu s tim.
Onda uzmem avion pa skačem iz njega sa padobranom, pa vozim motor uz svoj mixtape (savršeno je, moš odabrat koje pjesme će ti se vrtit), i na kraju ubijam zločeste momke.
Savršeno <3 :hiha:

IXYPOST  :hiha: <3

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1926 : 26. Studeni, 2012., 13:41 »
;______; :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1927 : 26. Studeni, 2012., 14:44 »
Ako je to iksi post ja sam biver.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1928 : 26. Studeni, 2012., 17:28 »
Odigrao Max Payne 3 u nedjelju opet na novoj grafičkoj. Kako igra ima masu glupih problema to nije istina  :wildboy: Dijelovi u New Jerseyu su jezivo dobri, fali toga. Mislim da mrzim brazilski jezik, užasan je. non stop se netko dere IHO DE PUTA MADRE DURRRRRRRRRRRR... vidi se da smrde smradovi, iritantni su užasno.

kad sam prvi put igrao nije mi se nikad desilo da se oružje izgubi nakon onih ingenioznih loading cut scena. par puta se desilo da uletim u skriptiranu scenu sa jačim mitraljezom il nečime i kad scena završi puške nema, a u pištolju 4 metka derp. Uz činjenicu da se oružje postavi na neko difoltno nakon animacije, što je uvjetovano istom  :hiha: smor

previše predodređenih scena i situacija, masu previše. ne sviđa mi se taj trend  :wildboy: 6/10

ured: skidam sad planetside 2, free 2 play FPS
« Zadnja izmjena: 26. Studeni, 2012., 17:30 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1929 : 26. Studeni, 2012., 17:55 »
Mislim da mrzim brazilski jezik

 :hiha:

nez, stvarno :mrs:

P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1930 : 27. Studeni, 2012., 01:52 »


#AC III - Jako mi se dopao dugi početak i uhodavanje u priču. Na najvišim postavkama i sam malo tamnijim brajtnesom igra izgleda odlično. Lajkam jako početak s drugim likom i upoznavanje života mladog Connora. Setting mi je savršen i mogu sate izgubiti ne radeći gotovo ništa osim parkoura i loveći životinje. Jedan sam od onih fanova serijala kojemu manjak izazovnosti u serijalu ne smeta ni malo, nego uživam u igri i igram je kako je to i zamišljeno. Nove animacije ubojstava, kao i neke nove stvari izvedene su jako dobro i stvarno igra pruža imerzivno iskustvo. Šteta što dojam malo kvare bugovi, koji su rijetki, ali opet kada se naiđe na njih upadaju u oči. Vjerujem da će bar neke ispraviti u patchu. Igram polako, pa su pretpostavke da ću iz igre izvuć i 40-ak sati.

#Hitman Absolution - Nadao sam se da kritike i loši dojmovi kolega i prvih recenzija neće nametnut loše mišljenje i očekivanja u igri i bio sam u pravu. Glavna riječ je o čekpointiranju levela i problem oko disguisea. Prva stavka mi nije smetala pošto uvijek igram igre onako kako to developeri i zamisle. Dok preko druge stvari i ne prelazim tako lako te ponekad taj disquise zna dobrano iživcirati. Šteta jer zbog toga je proć pojedine misije prava frustracija. Igra izgleda predivno i Glacier2 je čudo jedno, kako izgledom tako i optimizacijom. Atmosfera igre je ono najviše što me impresionira. Misije su napravljene s maštom, ali ponekad se osjeti da level design ograničava igrača, iako je vizualno savršen. Prezentacija je u cijelosti na najvišem nivou. Sam 47 je napravljen vrlo vjerno i brutalno. Bateson i 47 su jedno orgazmično savršenstvo. Zasada iako igra pati od određenih mana, prognoziram vrlo visoku ocjenu, zbog sveg ostalog dobrog što igra nudi.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1931 : 27. Studeni, 2012., 21:25 »
Dishonored, ali motion sickess.. Prestat ću  :wildboy:

*

ComTrade

  • n00b
  • 1
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1932 : 29. Studeni, 2012., 12:38 »
Mafia2, Pes2012, Dirt showdown...e znate gdje se nalazi save game za dirt showdown??

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1933 : 29. Studeni, 2012., 22:27 »
CoD4 mp redovno se igra, a jučer sam krenuo igrati i Lara Croft and Guardian of Light, dok je u pripremi Legacy of Kain
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Newton

  • n00b
  • 2
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #1934 : 01. Prosinac, 2012., 12:37 »
-Skyrim
-Metro 2033
-CoD 4
-CS 1.6
<3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9