HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1143924 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4170 : 27. Srpanj, 2017., 16:46 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:17 Bert_Raccoon »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4171 : 28. Srpanj, 2017., 13:08 »
Castlevania - Lords of Shadow 2
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2017., 11:39 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4172 : 31. Srpanj, 2017., 11:30 »
Resident Evil 6  co op

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4173 : 04. Kolovoz, 2017., 20:51 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:13 Bert_Raccoon »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4174 : 04. Kolovoz, 2017., 21:10 »
Igram Alan Wake i  usput bacim koju Alien vs Predator 3

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4175 : 05. Kolovoz, 2017., 22:22 »
Prelazim ME Andromedu sada sa najnovijim patchem u kojem je ona ispolirana do kraja tako da više nema fps dropova ili glitchova. Što se tiče same igre ona je dosta solidna i na razini jednog AAA naslova, gameplay je zabavan a priča je dovoljno dobra da me uspjela zainteresirati da privedem ovu igru kraju iako nije na razini ME trilogije koja je bila više po mom ukusu jer je bila mračnija. Ali smatram da ona ima dovoljno potencijala da se na temelju nje izrade i kvalitetni budući nastavci u kojima će se ona proširiti i ići puno više u samu dubinu odnosa u galaksiji i samih subjekata jer ovdje ona uglavnom služi za njihovo upoznavanje (slično je bilo i kod ME trilogije), pri čemu će se glavni akteri Andromede dodatno izgraditi i postati karizmatičniji.  Grafika je sada odlična, planeti su dobro dizajnirani u Frostbite enginu tako da izgledaju dosta dobro na visokim postavkama. Jedna od mana ove igre a koju ima i DAI je ta da igre Biowara kada su napravljene po principu Skyrima, tj. širokog otvorenog svijeta za istraživanje u suprotnosti sa njihovim starima koje su bile više linearnijeg tipa kao što je bio DAO gube na imersivnosti,  pa se dešava da u njima postoji jedan dio  fetch questova MMO tipa koji povećavaju gameplay same igre ali koji nemaju neke velike veze sa samom glavnom radnjom priče i shodno tome nisu niti toliko interesantni. Prava je šteta da se požurilo sa njenim izlaskom jer da je bila izašla u ovakvom stanju u kakvom je sada onda bi bilo i daleko manje negativnih kritika a moguće da bi konkurirala i za GOTY naslov.
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2017., 22:33 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4176 : 05. Kolovoz, 2017., 22:50 »
Trenutno igram Counter Strike: Global Offensive i Team Fortress 2 jer su jedne od najboljih fps igrica  :thumbs: .

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4177 : 06. Kolovoz, 2017., 02:02 »
Deus Ex Mankind Divided
Super je igra samo me jedna stvar nervira - dugacka ucitavanja pri putovanju vlakom, trebam cekati oko 3 minute, a ucitava dosta malu mapu koja nije toliko velika

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4178 : 06. Kolovoz, 2017., 07:10 »
Deus Ex Mankind Divided
Super je igra samo me jedna stvar nervira - dugacka ucitavanja pri putovanju vlakom, trebam cekati oko 3 minute, a ucitava dosta malu mapu koja nije toliko velika


Uzmi SSD - igra onda leti

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4179 : 06. Kolovoz, 2017., 09:04 »
Završena Mafia 3 i to ne samo jednom nego dva puta i oko 20% trećeg prolaska zbog skupljanja Steam postignuća  :bonk:. Što je najgore, DLC-ovi, koje nemam, također imaju postignuća tako da mi na Steamu ne piše 100% nego 65%  :hiha2:

Želim odigrati ovu igru jer mi je M2 po svemu bila odlična, davala mi je iskustvo slično onom kojeg sam imao gledajući neke filmske klasike na temu mafije tipa Godfathera ili Goodfellas ali me svaki puta kada ju pokrenem doslovno "ubija" kada vidim koliko je slabo njena grafika optimizirana za PC bez obzira koliko on bio snažan ili na kakve postavke se ona postavila....
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4180 : 09. Kolovoz, 2017., 17:44 »
Black Ops 2
Preporučio bi vam Contract J.A.C.K. (No One Lives Forever 3)
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2017., 07:09 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4181 : 12. Kolovoz, 2017., 22:52 »
Igra li neko LawBreakers, da pucamo zajedno ?

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4182 : 14. Kolovoz, 2017., 15:16 »
Prešao prvu epizodu TT-ovog GoT-a. Prva TT igra tako, da mi je u početku bilo malo konfuzno, ali kasnije je sve došlo na svoje mjesto. Najveća mana za sada je prividno davanje izbora igraču, iako će se u konačnici priča završiti na isti način. Nadam se da griješim, ali sumnjam...
« Zadnja izmjena: 14. Kolovoz, 2017., 16:27 14maxx »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4183 : 14. Kolovoz, 2017., 16:20 »
Ne završava sve na isti način i odluke se prenose iz sezone u sezonu (naravno, ako imaš save). Postoji nekoliko krajeva i koji će likovi ostati s tobom i/ili preživjeti, a koji neće.
Ali ja obožavam TTG i njihove igre, tako da možda nisam previše mjerodavan.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4184 : 14. Kolovoz, 2017., 16:29 »
Konkretno sam mislio na Ethanovu sudbinu, da nije baš bitno kakve ćeš odluke donijeti, to sam negdje na netu pročitao. Ali dobro, generalno mi se svidjela prva epizoda i definitivno naastavljam, ne samo sa GoT-om nego i sa drugim TT-ovim igrama  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9