HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

  • 4870 Odgovora
  • 1141914 Hitova
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4545 : 16. Svibanj, 2018., 14:24 »
Ne mijenjaju se misije ili šta već želiš, ali sa isključenim HUB-om pogotovo taganje neprijatelja i na većim postavkama težine dobivaš sasvim drugu percepciju svega.
Zapravo dobiješ simulaciju pravog taktičkog napucavanja i nema šanse da bi je prešao za 40-ak sati kao što si naveo i očistio 100%

Prvo nemaš nikakve pomoći, neprijatelji ti nisu nacrtani a sa druge strane opako su ubojiti 2-3 metka i ajmo ponovo. Evo to ti je igranje kako treba a sve ostalo je za mamine maze  :loludara:

Zašto bi te čuli neprijatelji ako se šuljaš iza leđa ? U kojoj te to igri čuju ako ne stvaraš neku dodatnu buku. Ako te otkriju normalno da će pucati na tebe, zvati pojačanje i ostalo. Ali isto tako možeš se  sakriti ili pobjeći.



 

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4546 : 16. Svibanj, 2018., 14:42 »
Taganje, sync shotove ili bilo kakve pizdarije s wallhackom nismo uopce koristili. U pocetku tek toliko da vidimo sto sve igra nudi, a kasnije ne.
A ovo pitanje dal se onda mijenjaju misije i sve je bila ironija jer si izjavio da postoji neki super pravilan način kako se treba igrati.

42-45h nam je trebalo da je 100% očistimo i ne vidim kako bi ti više trebalo jer je igra veoma lagana. Ja sam još 2h na PVP potrošio i cca 2h su otišla ovak na čekanje u lobbyu, pauze i tak. Dobili smo i alternative ending jer smo apsolutno sve očistili. Igra je easy peasy bez obzira na kojoj težini igrao. Unutar tog vremena smo i Predatorov i Sam Fisherov event odigrali. Evo i screenshot samog kraja igre sa wtf porukom (da smo samo 100% odigrali :D): https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1386037858

A o stealhtu pričam da doslovno možeš iza leđa protivniku raditi što god želiš dogle god mu nisi unutar njegovog raspona pogleda. Što je retardirano jer se imerzija potpuno izgubi.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2018., 14:52 siblyx »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4547 : 16. Svibanj, 2018., 15:40 »
Baš bi volio vidjeti tebe i tvog prijatelje kako na expert ulijećete u bazu i kako ginete ko rasad   :ave:

Ajde molim te reci kako možeš raditi šta god hoćeš iza leđa protivniku. Pa jesi probao opaliti metak sa malo glasnijim prigušivačem u blizini neprijatelja pa ćeš vidjeti hoće li reagirati ili ne.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4548 : 16. Svibanj, 2018., 15:56 »
Baš bi volio vidjeti tebe i tvog prijatelje kako na expert ulijećete u bazu i kako ginete ko rasad   :ave:

Ajde molim te reci kako možeš raditi šta god hoćeš iza leđa protivniku. Pa jesi probao opaliti metak sa malo glasnijim prigušivačem u blizini neprijatelja pa ćeš vidjeti hoće li reagirati ili ne.

Kakvo uljetanje, sniper i pocistis prije nego uopce dođemo do ulaznih vratiju, ostalo padne ko od šale. Znalo se zalomiti, ali ništa strašno. Ili ćeš mi sada reći da ni to nije pravi način igranja igre. Od nekih 70-ak % igre sam CQC večinom pištoljem riješavao, što moram priznat je pružalo neki oblik zadovoljstva kada očistiš bazu, a heliće smo skidali mašinkom u par metaka jer je balans oružja absurdan.
Nismo svi istog skilla u refleksima ili samom načinu razmišljanja :)

Ne pucaš iza njega, nego mu se bez beda možeš kretati oko njega i iskorištavati to da neprijatelji detektiraju samo ono što im je u vidokrugu ili ispucane metke. AI se u ovoj igri ne zna nositi sa stealthom, jednostavno ne zna.

I da je stealth ne znam kakav i da je AI na nekoj dobroj razini idalje ostaje činjenica da je igra identična sadržajem od samog početka pa sve do kraja. I brdo drugih problema i gluposti u igri koja se originalno prodaje po 60€. Oni su uspjeli uvaliti 2h razonoliko sadržaja i ravući ga na 40+ h i to prodati po punoj cijeni.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4549 : 16. Svibanj, 2018., 19:19 »
Turning Point - Fall of Liberty. Malo je zastarjela grafika, al je O.K.
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2018., 11:13 boiler83 »

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4550 : 16. Svibanj, 2018., 19:43 »
Nisam ja tebi rekao dali ti igraš pravo ili ne pravo. Nešto ti je to zapelo kao trn u oku. Nema pravila, igraj kako ti se igra. Developeri su ponudili mogućnost prilagodbe težine i HUB mogućnosti.

Za mene je najbolji način igrati ovu igru koja ti nudi apsolutnu slobodu u ogromnom otvorenom svijetu sa isključenim HUB-ob ili barem reduciranim tj. bez taganja neprijatelja i na težim postavkama, gdje ćeš taktički osvajati bazu i imati na umu da te svaka greška može skupo koštati. Više koristiti dron i dvogled, zatim oči širom otvoriti i što više percipirati okoliš i onda lagano akcija. To je moj način igranja umjesto glupavog taganja i to je ono gdje igra doživljava svoj potencijal.

Nisam ja rekao da opališ metak već si sam rekao da možeš raditi šta god hoćeš iza leđa neprijatelja a zapravo ne možeš. Ako stvoriš buku alarmirat će. Nije samo  da će te detektirati ako te vide.

Sve u svemu čudi me da si je odigrao do kraja kad ti je toliko monotona

Sve u svemu ok ne sviđa ti se igra tako si je doživio i to poštujem ali ne možeš ovdje ljudima reći da je stealth i Al toliko loš kad nije








Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4551 : 16. Svibanj, 2018., 20:54 »
Na extreme je AI solidan,bez huda i mini mape je igra jako teska,ja sam barem tako igrao ali drzalo me 4 regije.
Misije na isti kalup,ni sekunde raznolikosti.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4552 : 16. Svibanj, 2018., 21:15 »
Odigrao sam je do kraja jer nikad ne odustajem od igara koje krenem igrati pa koliko god loše bile. A u coop-u se još dodatno svašta može probaviti jer ipak dijeliš veselje ili razočaranje s još jednom ili više osoba.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4553 : 16. Svibanj, 2018., 22:30 »
dilo_trasul@

To je ubojita kombinacija. Zapravo skala težine tu ovisi i od toga koliko ti je strpljenje  :hihi:

sibliy@

A da igra kooperativno ide još jednu stepenicu gore, ali pod uvjetom da imaš dobrog partnera koji ne radi gluposti  :mrs:

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4554 : 23. Svibanj, 2018., 13:14 »
Prešao Dragon Age II. Počeo igrati Need 4 Speed Underground 2 i Dragon Age Origins.
« Zadnja izmjena: 21. Lipanj, 2018., 15:40 boiler83 »

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4555 : 17. Lipanj, 2018., 11:56 »
Jučer završio Outlast 2 i startao Rise of the Tomb Raider.

Outlast mi je bio baš dobar. Jedinica mi je i dalje bolja, ali ne zaostaje dvojka previše.
A Tomb Raider me razočarao malo previše :( Početak mi je bio fora, ali onda nakon 2-3h počinje semi-open world koji mi potpuno uništio imerzivnost igre. Zašto svi developeri danas vjeruju da ako na mapu nabacaju stotine ikonica, collectiblesa i dosadnih side questova da to čini kvalitetnu igru? Grobnice su ponovo potpuno sporedne, a u jednoj TR igri bi trebale biti glavni fokus. Bitno da ima eksplozija na sve strane.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4556 : 17. Lipanj, 2018., 18:40 »
Ko skine For Honor do sutra sa Uplay ostaje mu besplatno, pa ko voli nek izvoli.

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4557 : 23. Lipanj, 2018., 15:06 »
Otkad sam završio ME: Andromedu skoro pa ništa na staroj kanti.

Istina neko vrijeme frend i ja peglamo PES 2018 koji mi se čini puno boljim nego prošlogodišnja verzija ali još je rano za konstatacije. Također piknul sam ga na plejki za 60 kn i drugi gamepad pa je to i na neki način cross-platforming starih sukoba jedan na jedan  :mrgreen:

Rijetko tu i tamo Dota 2 ali sve više i više gubim interest za nju...
Što se tiče ove ljetne Steam rasprodaje necu kupit ama baš ništa ni lipe, previše potrošio na plejku xd.

Tek tamo na zimske praznike. A i vidim da me Steam ograničio, ne mogu trejdat and stuff jer nemam nijednu kupnju unutar godine dana na Steam marketu.
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2018., 15:08 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4558 : 25. Lipanj, 2018., 09:13 »
Odustao od Need 4 Speeda Hot Pursuit, Borderlands 1, 2 i pre-sequel. Preteške su  :wildboy:
Need 4 Speed The Run prešao za 1 dan.
Igram Dead Island
« Zadnja izmjena: 29. Lipanj, 2018., 13:40 boiler83 »

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4559 : 30. Lipanj, 2018., 13:10 »
Pošto je Steam sale pa prije nego opet nakupujem igara koje neću igrati sljedećih godinu-dvije, odlučio sam složiti kategoriju od 20-ak igara koje planiram jednu za drugom igrati.

Trenutno je na redu The Swapper koji je izvrstan platformer i What Remains of Edith Finch.

U coopu trenutno tamanimo štakore u Vermintide 2, a od MP-a Quake, R6 i Hunt: Showdown.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9