HCL.HR

The Incredible Adventures of Van Helsing 2

  • 3 Odgovora
  • 1657 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
The Incredible Adventures of Van Helsing 2
« : 11. Ožujak, 2014., 17:19 »

The Incredible Adventures of Van Helsing 2 izlazi u travnju

Pre-order Van Helsing II NOW and play the Closed Beta today!

Prošla igra je bila sasvim dobar ARPG, pa vjerujem da će i ovaj dio biti još bolji. Ono što me iznenadilo je datum izlaska, nisam mislio da će nastavak tako brzo doći.

Od novih stvari, volio bi vidjeti veći utjecaj na svijet. U prvome dijelu to je bilo ok zamišljeno u smislu ako se nekome pomogne, on će kasnije vama, ali to je moglo biti i bolje realizirano. Isto tako očekujem veći broj skillovi, a developeri kažu da će ih sada biti 200+ te da će biti tri različite klase. U svakom slučaju, zvuči dobro. Evo i slika sa svim unaprijeđenjima.



Planira igrati tko? Za 15 dolara može se kupiti igra i dobiti pristup beti. S obzirom na najavljeno, to je odlična cijena.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Incredible Adventures of Van Helsing 2
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2014., 21:26 »
Upoznajte se sa značajkama Van Helsinga 2 putem novog trailera

Van Helsing II - Exploring the Features

Baš nitko nije zainteresiran? Prvi dio je bio poprilično dobar, a ovaj se po najavljenom čini barem dvostruko boljim i sadržajnijim.

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: The Incredible Adventures of Van Helsing 2
« Odgovori #2 : 08. Svibanj, 2014., 21:34 »
Uuu igrao sam jedinicu, oduševljen sam pričom i settingom, kupit ću i dvicu što prije :D


Edit: Drago mi je da su povećali questove, stvarno ih je premalo bilo u prošlom dijelu, prešao sam je za cirka 8 sati...
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2014., 21:36 Falak »


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Incredible Adventures of Van Helsing 2
« Odgovori #3 : 16. Lipanj, 2014., 17:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9