HCL.HR

The Whispered World

  • 14 Odgovora
  • 3830 Hitova
*

Raz

  • *
  • 105
The Whispered World
« : 16. Rujan, 2009., 13:41 »
Službeni site


The Whispered World trailer (deutsch)
The Whispered World - Intro (deutsch)

Nadolazeća point & click avantura Daedalic Entertainment-a koja će vjerojatno mnoge podsjetit na one stare dobre 2D avanture. Fantasy je svijet dosta unikatan tako da nećemo ponovo sretat već stotinu puta viđene orke i vilenjake, a grafički izgled jednostavno fenomenalan. Eto, nisam neki prevelik fan avantura ali ovo ću definitivno odigrat. Ako se ne varam igra je već završena, no u stanju je prijevoda na engleski jezik, a trebala bi izaći podkraj ove godine. Za kraj evo jedan preview među kojim možete pronaći razne screenshotove  :thumbs:

Vaši dojmovi, mišljenja o igri?


« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2009., 13:44 Raz »

Odg: The Whispered World
« Odgovori #1 : 16. Rujan, 2009., 13:46 »
morel ovo kod mene 1.8ghz 1 jezgra
768mgram
ati 9200 128mb
monitor miš
tastatura
podloga miša
 :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: The Whispered World
« Odgovori #2 : 16. Rujan, 2009., 13:51 »
e viš nebu ti išlo - stol i stolac fale :kava:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: The Whispered World
« Odgovori #3 : 16. Rujan, 2009., 13:58 »
Ma mogu ja i na podu igrat,nema problema,bitno je da je :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:pokrenem

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: The Whispered World
« Odgovori #4 : 16. Rujan, 2009., 14:09 »
morel ovo kod mene

Sumnjam nekako, ali uvijek moreš probat. ;D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Whispered World
« Odgovori #5 : 16. Rujan, 2009., 21:35 »
 :tired:

Uglavnom, volim takve igre pa bi si mogao i nabaviti. Nisam čuo prije za igru, ali takav 2D grafički stil mi totalno paše kod avantura... Kako nisam baš njemac, čekat će se engleska verzija...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Whispered World
« Odgovori #6 : 16. Rujan, 2009., 22:13 »
čuo sam za ovo davno još, moglo bi bit dobro.
začudo, avanture u zadnje vrijeme niču kao gljive poslje kiše...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Whispered World
« Odgovori #7 : 18. Rujan, 2009., 09:39 »
Evo za sve vas koji razumijete njemački, stigao je njemački demo ove igre

DOWNLOAD: The Whispered World Demo

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Whispered World
« Odgovori #8 : 18. Travanj, 2010., 11:28 »
Double post, ali vrijedan je toga... Daklem izašao je i engleski demo igre, pa svi avanturisti koji su za malo old skul avantura preporučam da si ga skinete.

DOWNLOAD: The Whispered World English Demo

Je netko možda već isprobao demo? Javite utiske, meni se demo eto tek skida, a u planu je i naša recenzija ove igre.

Odg: The Whispered World
« Odgovori #9 : 18. Travanj, 2010., 11:30 »
Aj nabaci onda koji komentar kad probaš.  :ementaler:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: The Whispered World
« Odgovori #10 : 20. Travanj, 2010., 10:22 »
čuo sam za ovo davno još, moglo bi bit dobro.
začudo, avanture u zadnje vrijeme niču kao gljive poslje kiše...

Slažem se. Al to je dobra stvar. Jako dobra. Evo baš skidam demo pa ću napisat koji dojam jel.
Uglavnom izgleda lijepo i opuštajuće.
Možda malo više vuče na stranu mlađih uzrasta tj. klinaca, ne kao ovomjesečni Black Mirror 2 (isto iznimno lijepa i detaljna P&C avantura, al dosta ozbiljnija) al definitivno ću probati. 

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: The Whispered World
« Odgovori #11 : 20. Travanj, 2010., 12:55 »
Eto odigrao malo demo. Igra je jako simpa. Njemci imaju tako dobre P&C avanture  :ementaler:

Enivej glavni lik (vi) je Sadwick ili tako nekako; mali klaun u putujućem cirkusu.
ima ljubimca; debelog crva imenom Spot  :mrgreen:

demo nudi 4 prva poglavlja. Engleska verzija daje ultra gej i simpatičan frfljast slatki glas glavnog lika, koji će vam odma postati ili mrzak ili itekako voljen. Meni je pre simpa, demo je čist okej i stavljam ovo kao preporuku.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Whispered World
« Odgovori #12 : 20. Travanj, 2010., 13:12 »
Isprobao i ja sada malo, voice acting glavnog lika mi malo loš, al navikneš se. Grandpa lik ima dobar voice acting doduše, kao i neki drugi likovi. Sama priča i zagonetke su solidne, onako opuštajuća avanturica, tu i tamo humoristična. Ništa posebno, ali fanovima pnc avantura će svakako biti dobra. Jedino mi malo loše animacije, u ovo doba se to moglo puno fluidnije napraviti, čisto da bude vizaulno atraktivnije, a i neke stvari su mogle biti čisto bolje dizajnirane (gledajući sa te umjetničke strane).


*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: The Whispered World
« Odgovori #13 : 20. Travanj, 2010., 13:51 »
Da animacije izgledaju kao da malo "štekaju" kretnje likova i to. Iako je njemački proizvod mene crteži nevejerovatno podsjećaju na Disney. One starije crtiće. Ljepotica i zvijer, sedam patuljaka itd. Boje i to.
Voice acting glavnog lika je kao što rekoh slatki frfljasti gej glas i nije za svakoga  :mrgreen:
Deda je car

Zaključak : Iz odigranog demo-a naslućuje se solidni simpa PnC naslov. Rado ću odigrati cijelu verziju.
« Zadnja izmjena: 20. Travanj, 2010., 13:53 Bela »

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: The Whispered World
« Odgovori #14 : 20. Travanj, 2010., 16:09 »
Mislim da ću njemačku verziju pokušat igrat, makar jezik znam tako... na pola. Ne sviđa mi se Sadwikov voice acting u engleskoj verziji.  :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9