HCL.HR

The Witcher

  • 95 Odgovora
  • 29464 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #15 : 26. Siječanj, 2008., 11:16 »
Ne znam je li bug, ali odmah na početku kada se tučem s onim magom, imam jedan problem..cijelo vrijeme baca onaj sign, i nemam mogućnost udaranja mačem...ono prebacim se na mač, prebacim na fast ili onaj guard udarac (ne znam da li se zove guard..sporiji ali jači napad)..ali on ne želi udarati nego samo baca magiju :S
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #16 : 26. Siječanj, 2008., 11:39 »
Bug najvjerojatnije. Makar ja ni u drugom prolasku nisam naisao ni na jedan bug.

Uostalom, na pocetku si dosta slab pa mozes tek 2 puta zaredom bacit signove.

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: The Witcher
« Odgovori #17 : 26. Siječanj, 2008., 11:54 »
zelim nabavit tu igru, gledo sam trailer samo, svršio...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #18 : 26. Siječanj, 2008., 12:21 »
Bug najvjerojatnije. Makar ja ni u drugom prolasku nisam naisao ni na jedan bug.

Uostalom, na pocetku si dosta slab pa mozes tek 2 puta zaredom bacit signove.

Znam da..ali to je problem, bacim 2x signove, i onda idem ubiti ove njegove pomocnike..i ono kod svakog prvo on proba bcaiti sign nekih 10x, da bi tada ubio jednog..ali glavnog ..baca 15x sign, da bi probo udariti jednom..

to je ono, zesci bug :( probati cu opet ka snije, al ako ne uspije, ici cu unninstal ..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #19 : 26. Siječanj, 2008., 12:28 »
A da puknes 1.2 patch?

A i ono, probaj loadat save i jednostavno klikat polako. Jedan klik za jednu akciju.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: The Witcher
« Odgovori #20 : 26. Siječanj, 2008., 12:49 »
ja sam to prešel bez signova, prvo sam ubio one pomoćnike sa strong style i onda sam magea dokrajčio sa fast. 3 min posla. U prologe se niš ne isplati preko signova ubijat, jer si preslab još.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #21 : 26. Siječanj, 2008., 13:07 »
A da puknes 1.2 patch?

A i ono, probaj loadat save i jednostavno klikat polako. Jedan klik za jednu akciju.

a ono, možda imam instalirano 1.2  :tired:

ja sam to prešel bez signova, prvo sam ubio one pomoćnike sa strong style i onda sam magea dokrajčio sa fast. 3 min posla. U prologe se niš ne isplati preko signova ubijat, jer si preslab još.

ma ne bi ni ja..nego ono..valjda bug..budem probao kasnije opet ne da mi se sada  :ne: :ementaler:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #22 : 26. Siječanj, 2008., 16:25 »
Probao opet..ubim nekako pomocnike..ali njega ne mogu...

samo magi ju zeli..pretisnem Q da izvuce mac, pa pretisnem cak E,R,T..i pretiscem ZXC da isproba drugaciji stil..i nista..uvijek samo zeli baciti maigju ceka da se napuni pa ga baci na pod  :wildboy: i tako unedogled
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #23 : 27. Siječanj, 2008., 15:23 »
Probao opet..ubim nekako pomocnike..ali njega ne mogu...

samo magi ju zeli..pretisnem Q da izvuce mac, pa pretisnem cak E,R,T..i pretiscem ZXC da isproba drugaciji stil..i nista..uvijek samo zeli baciti maigju ceka da se napuni pa ga baci na pod  :wildboy: i tako unedogled

Probaj bez skračeninica na tastaturi, probaj sa mišem kliktat na ikone za mač i način šore.
Šta je je, igra je jebena, al je dosta bugovita. Pogotovo bez patcha.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #24 : 27. Siječanj, 2008., 18:33 »
Probao sam to..sada ću probati jednostavno..umjesto da idem u lab, odabrati ću da se borim s ovim čudovištem...možda bude kasnije sve oke..nadam se
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: The Witcher
« Odgovori #25 : 27. Siječanj, 2008., 18:58 »
erm, mozda ce bit blesavo i glupo pitanje, ali jebiga.. Jel stisces sa lijevim klikom na magea dok imas sword?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #26 : 27. Siječanj, 2008., 19:05 »
erm, mozda ce bit blesavo i glupo pitanje, ali jebiga.. Jel stisces sa lijevim klikom na magea dok imas sword?

HAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Odg: The Witcher
« Odgovori #27 : 27. Siječanj, 2008., 21:09 »
ja neam patch a proso sam vec punkurac igre bez bugova.. tak da ne znam kolko je bugovita...
i da.. igra jebeno owna  \:D/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #28 : 27. Siječanj, 2008., 21:25 »
erm, mozda ce bit blesavo i glupo pitanje, ali jebiga.. Jel stisces sa lijevim klikom na magea dok imas sword?

HAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:


Ajmo ne pretjerivat sa smajlijima. Hvala  :piva:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #29 : 27. Siječanj, 2008., 22:48 »
erm, mozda ce bit blesavo i glupo pitanje, ali jebiga.. Jel stisces sa lijevim klikom na magea dok imas sword?

Naravno da da.

Jer kod neprijatejla svakog se moram dogegati, lijevki klik na njega da se pokaže ikonica mača i onda desni klik miša..

tako sam i na ovog magea išao jer tako moram na sve neprijatelje
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9