HCL.HR

The Witcher

  • 95 Odgovora
  • 29590 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #30 : 27. Siječanj, 2008., 22:52 »
Dogegati?

Avaj,  ne moras uopce doci neprijatelju pred facu pa onda tek kliknuti na njega.
I kakav krvavi desni klik svaki put?
Desni klik je samo za castanje signova. Cak i tog magea bez problema mozes napadat bez signova.
Signove cuvaj kad si okruzen ili se boris protiv nekog malo jaceg protivnika.
Kliknes(lijevi klik) na njega da odaberes metu, kliknes drugi(lijevi klik) put za napad i Geralt sam doseta do njega pocne udarat...

Witcher se moze igrat kao Diablo ako hoces, iz birds eye perspektive, ovisno koju kameru si odabrao.
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2008., 22:54 Yuri »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #31 : 28. Siječanj, 2008., 12:15 »
A bit će onda da sam ja shvatio princip same igre drugačije..budem sada probao

hebiga, prije tih signova sam udarao tako ..pa sam i ovdje

u 3pm  :hihi:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: The Witcher
« Odgovori #32 : 28. Siječanj, 2008., 13:46 »
@konjina

konju, vidiš da sam bio u pravu, stisko je desni klik na mišu

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #33 : 28. Siječanj, 2008., 13:46 »
OK...vidim da sam shvatio princip borbe drugačije, sada je bolje :)

Inače, na što mi savjetujete da trošim one silver, bronze i to?

Bacio sam na STRENGHT lv 1 i 2, te na guard group, kako se zove već onaj način kada udaram najače  :D


P.S. Da, Noda..a klikao sam lijevo prebrzo..hebemu kako sam es naviknuo na Diablo 2  :clap:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: The Witcher
« Odgovori #34 : 28. Siječanj, 2008., 13:49 »
a slušaj, ja sam prelazio tako da sam buildao strength, dexterity i staminu, dok inteligence nisam baš dirao zbog signova kojih nisam koristio. Daklem, išao sam više na melee tipa, nego na castera.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #35 : 28. Siječanj, 2008., 15:16 »
@konjina

konju, vidiš da sam bio u pravu, stisko je desni klik na mišu


Da, skužio sam. :thumbs: Nisam mogo vjerovat da se neko može u tome zajebat, pa to je prvo šta bi ja isprobao. Al nema veze, svima se nama dešavaju takve debilane. Al moraš priznat da je post bio smješan. :piva:

E i ja bi ti isto savjetovao da se više bildaš za melee šoru. Ja sam recimo nabildavao onaj fire sign (ne znam napamet kak se zove) i bez veze je. Ne pomaže ti previše jer daje pre malo damagea. Možeš eventualno ubijat one drownove, a njih tak i tak ubiješ sa mačem u jednom potezu kad se malo nabildaš.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: The Witcher
« Odgovori #36 : 28. Siječanj, 2008., 15:25 »
@konjina

konju, vidiš da sam bio u pravu, stisko je desni klik na mišu


Da, skužio sam. :thumbs: Nisam mogo vjerovat da se neko može u tome zajebat, pa to je prvo šta bi ja isprobao. Al nema veze, svima se nama dešavaju takve debilane. Al moraš priznat da je post bio smješan. :piva:

E i ja bi ti isto savjetovao da se više bildaš za melee šoru. Ja sam recimo nabildavao onaj fire sign (ne znam napamet kak se zove) i bez veze je. Ne pomaže ti previše jer daje pre malo damagea. Možeš eventualno ubijat one drownove, a njih tak i tak ubiješ sa mačem u jednom potezu kad se malo nabildaš.

Meni je taj fire sign bio od velike pomoci kad sam se s onim divom fajtao ! Cepao sam ga macem i taman kad me hoce opalit castam mu fire i odbijem ga par metara od sebe i bez beda sam ga izownao! :thumbs: I jos mi je dobar onaj prvi sign, a ovi drugi mi malo sakaju, vise volim fajt s macem i sekirom nego magije. :ementaler:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #37 : 28. Siječanj, 2008., 15:33 »
Ja sam ga na istu foru razbio, samo bez signa. ja sam ga šamarao i taman kad je on mene htio, ja sam pobjego od njega i tak opet ispočetka.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: The Witcher
« Odgovori #38 : 28. Siječanj, 2008., 15:38 »
Silver/steel sword + diamond dust + swallow + white gull i gg.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #39 : 28. Siječanj, 2008., 15:41 »
Nije ni onaj blizzard loš

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #40 : 28. Siječanj, 2008., 15:59 »
Moja preporuka je da sto vise ulazes u comboe u stilovima.
Sveukupno ce ti vise koristiti nego da si dodajes damage bonuse u Strengthu.

S tim da, u Prologue i 1. chapteru ulazi u Steel sword comboe/stilove najvise.

I ne zapustat signove. Najkorisniji ce ti biti Force, Fire i onaj Shield sign(zaboravio sam kak se tocno zove).
Ako nabildas Force, i dugo drzis desni klik, nakon sto ga pustis ce odbiti sve neprijatelje oko tebe.
To ovisi o levelu i koliko si ga levelirao, ali meni je Force bio jebeno koristan. Uletim u najvecu guzvu bez obzira koji su protivnici, po mogucnosti sa Blizzardom, i dok oni uspiju zadati par udaraca, ja sam vec chargeao Force i sve ih bacio na leda ili su ostali stunned.
Onda ih samo dovrsis jednim udarcem dok su stunned ili na ledima.

Shield sign je isto koristan kad si okruzen. Stiti te na par sekundi, i daje ti vremena da recimo popijes koji potion ako ti zatreba. U kasnijim fazama igre vrlo korisno.

Fire sign je jebeno koristan za one biljke u mocvarama, jer su same po sebi prilicno zilave, neovisno o tome tucete li ih Steel ili Silver swordovima. U kasnijim fazama igre Fire sign postaje koristan za skoro sve, pogotovo jer kao i Force sign moze odbiti neprijatelje koji su vas okruzili.
I da, Fire isto ima power up desnim klikom, kao i Force.


Intelligence je prilicno bitan atribut, jer unutra otkljucavate vecinu stvari od kojih mozete raditi potione.
Sve knjige su vam uzaludne, ako si niste unlockali sposobnost da uopce pokupite biljke ili sto vec zelite.
Ne zapustajte ga, jer cete u nekim uber laganim questovima ostat hendikepirani.

Ja sam se u pocetku igre najvise fokusirao na Force, Steel Sword i Intelligence atribute, uz nesto malo Strengtha. Eventualne poteskoce zbog slabosti lika sam nadoknadivao potionima, kojih sam mogao uvijek dovoljno napraviti, jer sam vec u pocetku mogao pokupiti materijale svugdje.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #41 : 28. Siječanj, 2008., 16:19 »
Ja planiram biti više melee tip s nekim osnovnim znanjem o magiji (znači, ovaj s A, pa fire i shield)

Dobio sam neki The Witcher mač....što on je najbolji mač za koristiti, ili? jer je netko rekao kako je najbolje igrati s njim..

Koja je razlika između Steel i Silver?

P.S. A hebiga, debilana jest, ali kada se navikneš tako igrati, onda nisam ni razmišljao da moram samo jednom pretisnuti  :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #42 : 28. Siječanj, 2008., 16:45 »
Eh... igraj dalje pa ces vidjet sve.

Witcher sword ti je vulgaris witcher steel sword.


Ali, debilana ili ne... jebemu, pa cijeli prologue ti je tutorial i napise ti kak se boris...  :wildboy:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #43 : 28. Siječanj, 2008., 16:56 »
Možda sam se ja malo prije krivo izrazio. Daleko od toga da ne treba nabildavat inteligenciju i signove. Inteligenciju baš zbog toga da bi mogo obavljat neke zadatke, radit potione... A signove treba nabildavat do određene granice. Ja recimo nisam baš previše trošio silver pointove na signove, a zlatne uopće. To sve zavisi na koji način želiš igrat. Dali se hoćeš više fightat ili češće bacat signove. Ali šora sa mačevima je u ovoj igri najbitnija. Nemreš proć igru samo sa signovim, nije ovo Neverwinter nights.
Ovaj witcher mač je onaj kojeg dobiješ odma na početku ak se ne varam? Ak na taj misliš, ja ga nisam predugo koristio. Po meni ima boljih. Ja sam ga recimo zamjenio čim sam sakupio ona tri kamena (oni šta ih ima u više boja: plavi, crveni, zeleni) i odnio ih kod blacksmitha da mi od njih napravi mač. Ti mačevi ti daju dodatne bonuse tipa knockdown, bleed.... A poslje u igri nađeš i još bolje (u močvari tamo kod onih wywerna ima neki leš sa jebenim mačem....)
Razlika između steel i siver sworda je ta kaj je steel bolji za ljude i životinje, a silver za monstere.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #44 : 28. Siječanj, 2008., 16:58 »
Eh... igraj dalje pa ces vidjet sve.

Witcher sword ti je vulgaris witcher steel sword.


Ali, debilana ili ne... jebemu, pa cijeli prologue ti je tutorial i napise ti kak se boris...  :wildboy:

E i baš to. Igraj pa ćeš skužit sve. I obrati pažnju na taj tutorial, tam ti je sve objašnjeno. Treba malo i čitat. :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9