HCL.HR

The Witcher

  • 95 Odgovora
  • 29463 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Witcher
« Odgovori #60 : 23. Lipanj, 2008., 17:54 »
Malo nakon sto sam roden.

Igraj igru jebale te sise.  :(

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: The Witcher
« Odgovori #61 : 23. Lipanj, 2008., 18:25 »
Ima golih sisa. Ne samo na kartama.
Barem u ovoj verziji koju sam ja igrao.

Doduse, nema ih puno, ali bitno da ih ima. Dryads.... :slin:

da, da. njima se i "mačkica" (sa zelenim dlačicama) vidi ak se dobro sjećam  :ementaler:

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: The Witcher
« Odgovori #62 : 10. Srpanj, 2013., 14:37 »
igram witchera1 tek sad- rješavam zaostatke vrhusnkih igara- koje su must play (w2 ionako hardwerski nemogu)

Čitao sam sve- recite prioritete za nadogradnju lika. Prvo mačeve pa onda snagu i magije ili? Tek san chapter 2

aard znag (sila što gura)- mi je koristan, steel sword stilove sam također razvio. Šta je najbolje- snažni stil, brzi il grupni? Meni se čini grupni da se najviše koristi- jerbo rjetko me sami napadaju

btw.- jeste vi imali problema sa zvukom u animacijama? (gašenje akceleracije ne pomaže)- znači snimio sam odma enchanced edition (zvuk bio normalan)- pa nakon njega još neki patch za golotinju (jer mislim da mi je bila američka verzija)- mada golotinje nigdje osim na sličicama- i mislim još jedan patch- i od onda zvuk sjeban- il bude samo glas il samo muzika- nikako zajedno. Trebao bi ponovo instalirati ...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #63 : 10. Srpanj, 2013., 14:43 »
Doći će ti na isto što god nadograđivao, jer je igra zapravo lagana ako se ne igra s nekim modovima za veću težinu.

Ali recimo da je Aard najkorisniji zbog stuna neprijatelja. Za mačeve samo otključavaj nove poteze, stigneš razvijati sve tri grane. grupni stil i nije toliko čest, čini ti se.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: The Witcher
« Odgovori #64 : 23. Srpanj, 2013., 14:55 »
Čapter 3 sam
Koji steel mačl furati

Ovaj:
http://witcher.wikia.com/wiki/Harvall
ili Three Red Meteorite sword
http://witcher.wikia.com/wiki/Meteorite_swords_in_The_Witcher

drugi sam dosta platio za izradu, pa mi ga je žao sellat za siću, al možda je prvi bolji jer mi malo više nude za njega.
Btw. kakva je korist od sikirica- u čem je njihova posebnost/prednost (u početku sam biljke s njima mlatio)- al mi se čini da se bolje mačeva držat- pa bi mogao u tom 3 slotu nastavit nosit drugi steel mač :solidus: - al opet kakva korist i od toga kad se uglavnom mlati s onim što je već u rukama



*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher
« Odgovori #65 : 23. Srpanj, 2013., 15:02 »
Već igram preko desetak sati TW2, pa me zanima koliko jakog lika zapravo iz ove igre prenosite u nastavak?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #66 : 23. Srpanj, 2013., 16:26 »
Ne prenosi se nikakav lik. Samo odluke koje napraviš.

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: The Witcher
« Odgovori #67 : 24. Srpanj, 2013., 00:28 »
Koliko je to dobro napravljeno, tj. kolko je drugačije iskustvo od čistog početka? Il je to reda radi (tu i tamo se nešto spomene)?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher
« Odgovori #68 : 24. Srpanj, 2013., 06:08 »
Ovo drugo, kao i u svim igrama koje imaju tu mogućnost.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher
« Odgovori #69 : 16. Travanj, 2015., 19:15 »

Igretina i pol, bila bi gotovo savršena da borbu nisu tako sfušerili. Iako se na papiru čini da zahtjeva više taktiziranja nego ona kod ostalih RPG-ova, međutim u praksi je borba previše jednostavna, neprikladna za jednu ovakvu igretinu i neimerzivna. Šta mislim pod time, pa u normalnom RPG-u lijevim klikom napadaš mačem a desnim klikom podižeš štit ili ako igraš sa tricksterom sa dva bodeža onda lijevi i desni klik znače napad lijevim odnosno desnim bodežom uz neizostavni dodge (jer nemaš štita), to je koncept koji se meni sviđa. A ovaj u Witcheru gdje na početku odabereš jedan od dva mača te pripadajući stance prilagođen protivniku i onda samo pravovremeno klikćeš i eventualno baciš koji sign, a na normalnoj težini uopće nema potrebe za dodgeom, time smo dobili borbu koja je atraktivna za oko ali nezanimljivu za igrat. Jednom riječju kao da je za casualce napravljena što potpuno odudara od ostatka igre koja je zrela u svim segmentima. Pretpostavljam da je loš koncept borbe povukao za sobom i nezanimljive boss borbe gdje se bossevi od običnih protivnika razlikuju samo po većem healthu i ničemu drugom, zaboravit ćete na njih odmah po završetku bitke. To je ono što mi se nije svidjelo a sada da se osvrnem na ono što mi se svidjelo, a svidjelo mi se sve ostalo.

Da počnem od po meni najvažnijeg elementa RPG-a - svijeta igre. Ljubitelj sam realistično dizajniranog svijeta (nadolazeći Kingdom Come: Deliverance je ispunjenje svih mojih želja) a svijet Witchera mi je sasvim po ukusu. Realističan i uvjerljiv a ipak dovoljno raznolik i maštovit, nekako se čini blizak nama slavenima, a da je još otvoren u pravom smislu te riječi kako bi se tek onda bilo lahko izgubit u njemu (Wild Hunt i društveni život nikako neće ići zajedno :mrgreen:). Priča i likovi su također važan segment za svaku RPG igru a Witcher i na tom polju briljira a kako i ne bi kad mu je Sapkowski svojim odličnim knjigama stvorio čvrstu podlogu. A glavni junak Geralt je jedan od najboljih likova u gamingu uopćeno, badass, čvrstog karaktera, zanimljiv... Witcher je dosta ozbiljna igra (a tu ne mislim zbog seksualno-eksplicitnih tema), teme kojih se dotiče, razgovori koji se vode, ovo je jedna od rijetkih igara koja ne vrijeđa igračevu inteligenciju i nije pravljena za djecu.

Zbog toliko toga fantastično odrađenoga možemo mu i progledati kroz prste što nisu imali vremena da se i borbi posvete koliko je trebalo. Witcher je jedna od onih igara koje postavljaju neke svoje standarde i koja će zauvijek ostati u sjećanju uz naravno još poneki prelaz.
90
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2015., 19:17 Adam Jensen »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher
« Odgovori #70 : 17. Travanj, 2015., 14:30 »
Super osvrt, ali nikad mi nije bio jasan taj hejt prema combat sistemu.

Imaš dva mača, jedan za ljude drugi za zvijeri.
Na oba možeš izabrati jedan od tri "moda"; za jednog neprijatelja, za grupu njih, ili da velike džubretarce jače lupaš.
Uz to, svaki neprijatelj ima drukčije tajmiran kritičan trenutak za savršeni napad (vatreni miš), što je lijepo napisano u bestiaryju ako si čitao (uz još sto i jednu korisnu stvar, nrp koja ulja koristiti protiv koga, znakove isl)

Meni osobno nemože biti imerzivnije od tog i to mi je najdraži sustav borbe koji sam susreo. A sigurno je imerzivnije od desni klik - štit, ljevi klik - mač i tako do besvjesti.

Sad, ti možeš samo kliktat mišem i tu i tamo bacit koji dodge i magiju pa ti nakon nekog vremena to naravno postane dosadno i neizazovno i stvori se neki uzorak koji će uvijek funkcionirati - to nije poanta borbe u witcheru. Na stranu činjenica što si uz to igrao na normal :mrgreen:
Mislim da će ti se borba u W2 puno više sviđati :)

Ako si igrao enchanted edition verziju, sad su ti se otključale dvije mini kampanje u glavnom izborniku, nisu preduge a stvarno su dobro složene (prema kratkim pričama od Sapkowskog)

Odg: The Witcher
« Odgovori #71 : 18. Travanj, 2015., 21:09 »
Slažem se u potpunosti. Meni je u W1 borba bila malo nespretna (ponekad hit detekcija itd) ali mi je u kombinaciji s pravim tajmiranjem, zamkama, magijama bla bla zapravo bila bolja nego u dvojci. Je u dvojci dinamičnija i brža borba ali je i full brzo izmamila dosadu jer se svela na svega par poteza.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

MiroslavBlagojevic

  • *
  • 15
  • Igrice <3
Odg: The Witcher
« Odgovori #72 : 18. Lipanj, 2015., 18:53 »
Zanemario sam GTA 5 zbog Witchera trojke :hihi:
Miroslav

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Witcher
« Odgovori #73 : 18. Lipanj, 2015., 18:57 »
Kakve to veze ima sa prvim Witcherom? Tema za trojku je pri vrhu Multiplatform podforuma.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: The Witcher
« Odgovori #74 : 18. Lipanj, 2015., 19:36 »
Kakve to veze ima sa prvim Witcherom? Tema za trojku je pri vrhu Multiplatform podforuma.

Dođem ja danas na hcl, otvorim novi odgovori, tamo 6 novih odgovora i na svakoj od tema jedini novi odgovor je od tog lika!
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9