HCL.HR

The Witcher

  • 95 Odgovora
  • 29469 Hitova
Odg: The Witcher
« Odgovori #75 : 30. Lipanj, 2015., 08:34 »
Dali je witcher 1, 2 dolazio za ps3?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #76 : 30. Lipanj, 2015., 09:03 »
Ne, The Witcher 3 je prvi Witcher na PlayStation konzolama... a to je izašlo samo za PS4.

Odg: The Witcher
« Odgovori #77 : 30. Lipanj, 2015., 09:05 »
Puno hvala

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher
« Odgovori #78 : 07. Srpanj, 2015., 15:49 »
Nakon dugo vremena čekanja i toliko pisanja o Witcheru 3 krenuo sam s jedinicom.
Za sada sam proveo 3 sata u igri i svidjela mi se. Ima tu malo tehnikalija koje polako nestaju u modernijim igrama poput ukočenosti likova, monotoni dijalozi i itd.

Pokušavam riješiti što više questova, jedino me muči to što ne znam kako brati biljke?!? Probao sam sve, kupio sam i knjigu od vještice, ali i dalje ništa... Tako da sam jedan quest završio isključivo kupnjom sastojaka, umjesto pronalaskom i branjem... :wildboy:

Sustav borbe mi je poprilično loš, ponekada ne znam ni sam što radim. Prvenstveno mislim na dvoboje šakama u Innu. Sigile skoro uopće ne koristim niti ih se sjetim koristiti. Upgreadao sam Geralta i sada mogu većinu neprijatelja riješiti s 2 udarca, barem je tako trenutno, u području u kojem se nalazim.

Čemu uopće služe sjekira i bodež? Do sada ih nisam uopće koristio jer kada upgreadam mač on je 10x jači od bilo koje sjekire ili bodeža.

Koliko je Vama trebalo za prelazak igre? Očekuje li me malo više čitanja? I ako prodam knjige imam li i dalje svo "znanje"? Znam da su pitanja malo bedasta, no tek sam krenuo u ovaj svijet koji mi je za sada jako zanimljiv.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher
« Odgovori #79 : 07. Srpanj, 2015., 16:11 »
Iz knjiga učiš o biljkama. U prvom aktu doduše nemaš toliko prilike za kupiti... Mislim da možda Kalkstein u innu ima za prodati nešto... Ali kad dođeš u Vizimu tamo ćeš imati na trgu jednoj patuljka baš s knjigama za sve i svašta.

Ostaje ti znanje, tak da je proces - kupiš-pročitaš-prodaš.

Ma sporedna oružja ne služe ničemu.

Za prelazak, a nekih 30-ak sati, tako nešto.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher
« Odgovori #80 : 07. Srpanj, 2015., 16:15 »
Sad sam skužio zašto nisam mogao biljke uzimati... Trebao sam skill za to. Tek kada sam izabrao taj skill mogao sam kupiti biljke koje se nalaze u okolici.
Ima i tu trgovac s knjigama u Innu, ali nema nešto što bi me previše zainteresiralo, a i podosta je skup... Knjige su mu po 200 coinsa što mi je trenutno dosta jer imam cca 400 coinsa.

Danas vjerojatno više neću stići igrat, no definitivno nastavljam dalje. Priča me uvlači u igru, jedino me malo kamera živcira.
U onom modu iza leđa je nekako prebrza, iako sam smanjio osjetljivost miša i kamere, pa imam dojam motion sicknesa...

Dok je ona druga kamera, meni osobno, idealna za borbu, ali je nepregledna za istraživanje jer mi ne daje puno slobode...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher
« Odgovori #81 : 07. Srpanj, 2015., 16:19 »
Koliko je Vama trebalo za prelazak igre? Očekuje li me malo više čitanja? I ako prodam knjige imam li i dalje svo "znanje"? Znam da su pitanja malo bedasta, no tek sam krenuo u ovaj svijet koji mi je za sada jako zanimljiv.

Čitaj što više, jer ako misliš kronološki nastavljat serijal u jedinici ćeš najviše saznati o svijetu gdje se radnja odvija, likovima i svemu. Wild Huntu u konačnici. Ako naletiš na knjigu Conjunction of the Spheres (nisam ziher jel to u jedinici ili dvojci) pročitaj ju cijelu, otkriva puno tog o witcher svemiru.
Mislim da nebi trebao izgubit znanja ako prodaš knjigu, sve bitno ode u bestiary.
Ne obaziri se na ostala oružja, stavljaj rune na mačeve kad možeš i to je to. Ulja i masti isto.
Za biljke ti treba skill mislim.

U vezi combata
Imaš dva mača, jedan za ljude drugi za zvijeri.
Na oba možeš izabrati jedan od tri "moda"; za jednog neprijatelja, za grupu njih, ili da velike džubretarce jače lupaš.
Uz to, svaki neprijatelj ima drukčije tajmiran kritičan trenutak za savršeni napad (vatreni miš), što je lijepo napisano u bestiaryju ako si čitao (uz još sto i jednu korisnu stvar, nrp koja ulja koristiti protiv koga, znakove isl)

60-ak sati ako ćeš baš sve kvestove radit + dvije mini kampanje

Odg: The Witcher
« Odgovori #82 : 07. Srpanj, 2015., 17:19 »
Meni je sustav borbe u jedinici bio čist ok. Zahtjeva točan tajming a ne bezvezno udaranje i to je to. Ako točno tajmiraš padaju beštije vrlo brzo.

Iz jedinice fajt s Bruxom mi je vrhunac i naravno zadnji quest u igri
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher
« Odgovori #83 : 07. Srpanj, 2015., 17:24 »
Možda se i ja natjeram konačno započet. :hiha2:

Imam vremena na pretek idućih 2 tjedna pa zašto ne.

Neki pro savjeti za početak lol ? :hiha:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher
« Odgovori #84 : 09. Srpanj, 2015., 21:31 »
Kako sam opako zapeo na Act II... :chair:

Nikako ne mogu riješiti glavni quest Suspect... Pričao sam sa svima, sve napravio, al mi fali još dokaza i nikako ne mogu otići na groblje... :wildboy:
Već se 3 sata vrtim u krug i nikako me neće... Nemam više nikakvih ideja, pa ako netko se nečeg sjeća bio bih zahvalan.

Odg: The Witcher
« Odgovori #85 : 10. Srpanj, 2015., 20:10 »
ne sjećam se baš jedino se sjećam da ima veze taj kvest sa salamandrom

evo možda ti ovo pomogne: http://witcher.wikia.com/wiki/Suspect:_Vincent_Meis
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: The Witcher
« Odgovori #86 : 11. Srpanj, 2015., 13:27 »
moze pomoc ... sa onim pijanim mornarom sam na brodu di nas pirati kolju..ube me u sekundu a njima nista nije ,lvl sam 3 wtf ... :fpalm:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher
« Odgovori #87 : 11. Srpanj, 2015., 17:41 »
Na kraju sam odustao od igranja jedinice jer mi baš ne paše stil borbe... Pogledao sam 7+ sati priče na YT i polako se prebacujem na Witcher 2

Odg: The Witcher
« Odgovori #88 : 11. Srpanj, 2015., 19:31 »
Meni baš suprotno, borba mi je pun pogodak sad kad sam se naviko.

Inače, igram nekih 13 sati i taman ušao u Vizimu. Brutalna igra - priča me zaintrigirala, side questovi rulaju,,, nemam neke posebne zamjerke igri zasad osim možda ukočenosti likova i pomalo slabom voice actingu (što me i ne smeta pretjerano al eto). Ona šema da ne možeš obavit određenu radnju bez da prije ne pročitaš knjigu o tome mi je fantastična, nije sve servirano na pladnju što je odlično.

E da, u prvom chapteru sve skupa tri žene okrenuo :hiha:

Odg: The Witcher
« Odgovori #89 : 30. Kolovoz, 2015., 18:31 »
Jel zna netko zašto mi se igra zašteka kad želim izaći iz intro videa? Neće dalje od tog uopće :(

Reinstalirao sam igru, provjerio "game cache", pročešljao cijeli google i community hub na steamu, pobrisao sve stare W2 mape i fajlove iz documentsa i još uvijek ne radi.

Identična situacija s jedinicom =(

Hebem ti, taman došao na početak četvrtog chaptera i izgleda da ću morat odustat. Skida se trenutno jogurt verzija, valjda bude radilo pa ubacim save i nastavim. Ne radi mi steam verzija jel. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9