HCL.HR

The Witcher

  • 95 Odgovora
  • 29485 Hitova
Odg: The Witcher
« Odgovori #90 : 04. Listopad, 2015., 16:09 »
Triple post. HA!

Uglavnom, započeo sam s igrom prije nekih tri mjeseca (sa dužim i kraćim stankama jel) i konačno ju privodim kraju ovih dana (nisam još završio doduše nemam vremena baš ovih dana ;___; ). Šteta što nisam zaigrao prije jer me vjerovatno nebi smetale neke sitnice i gluposti tipa duga učitavanja, ukočenost likova i slabijih animacija. To su u principu jedine stvari koje su mi baš zasmetale.

Sva sreća pa su ostali segnemti igre vrh, pri tome mislim na po meni najvažniji dio svakog rpg-a (a i igre općenito) – priče. Ozbiljnije teme tipa sukobi između rasa, ljubomore, korupcije, religijskih nerazmjerica, prostitucije itd. - sve se može prepoznati iz današnjeg svijeta zbog čega mi je bilo posebno interesantno. I sam glavni quest te razvijanje Geralta kao lika, razne odluke koje donosimo kroz igru – sve je savršeno ukomponirano u jednu cjelinu. Plus, odlična karakterizacija likova, prvenstveno Geralta pa sve do Triss, Dandeliona i ostale ekipe. Predivno dizajniran svijet (toliko hvaljeni 4. Chapter). Zanimljivi questovi kako glavni tako i sporedni (čak sporedni više nego glavni) i dosta upečatljivih trenutaka recimo meni jedan od dražih - susret sa Berengarom, prvi susret sa Wild Huntom u podrumu one crkve ili onaj duh (ovisnik o kocki) u Murky Watersu itd. Stvarno ima toga previše ko će popamtit sve lol. I da, nisam spomenuo stvarno maestralan soundtrack koji nosi dobar dio atmosfere. Grafički sad već izgleda pomalo zastarjelo no budući da je svijet stvarno besprijekorno dizajniran uopće se ne osjeti. Dapače, na momente igra izgleda stvarno predivno.

Koplja su se dosta lomila oko borbe i moram priznati da ni meni nije baš sjela pri početku, no kasnije kad sam sve pohvatao, počeo kombinirati magiju i upgradove za mačeve borba mi je postala pun pogodak (klasičan sistem lijevi klik napad, desni štit bi mi vjerovatno dosadio nakon nekih 7-8 sati a Witchera igram 60+ i nije došlo do zasićenja). Kažem, šteta što nisam prije zaigrao ovo remekt djelo al eto, nikad nije kasno za dobru igru. E da, umalo zaboravih, gotovo svaku ženu koju sam sreo uspio sam i odvest u krevet što je veoma dobrodošla promjena u mom životu. :hiha:



Odg: The Witcher
« Odgovori #91 : 04. Listopad, 2015., 18:04 »
Veoma dobrodošla haha
super reca

:hug
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher
« Odgovori #92 : 06. Listopad, 2015., 19:21 »
Super osvrt, vidi se da si prošao sve uzduž i poprijeko :ementaler:

Budeš vidio kak će ti sad stvari u dvojci biti puno jasnije i imat dublji smisao.

Odg: The Witcher
« Odgovori #93 : 06. Listopad, 2015., 21:18 »
Ae, trudio sam se što je više moguće da prođem svaki kutak, čak mislim da sam sve questove aktivirao do sada (koliko sam uspio shvatit iz popisa questova na wikipediji). :ementaler:

Šteta što dvojku jedva pokrećem ;__; vjerovatno će pričekat bolja vremena tj. bolji hardver jer je ovako stvarno neigrivo :(

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher
« Odgovori #94 : 06. Listopad, 2015., 21:27 »
Gamebooster?

Meni je itekako pomogao u W2.

Odg: The Witcher
« Odgovori #95 : 06. Listopad, 2015., 21:42 »
A ono, pokušao sam nije baš pomoglo :( i dalje kriminalno neigrivo.

Doduše planiram uskoro reinstalirat windowse pa se performanse možda malo i poprave jer mi se mrvicu usporio u zadnje vrijeme, nisu virusi al nakupilo se svakakvih sranja kroz godine :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9