HCL.HR

Toxikk

  • 25 Odgovora
  • 16897 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Toxikk
« : 26. Listopad, 2014., 14:04 »

Novi arena shooter Toxikk obećava partijanje kao da je godina 1999.

VIDEO: Upoznajte model kretanja u arena FPS-u Toxikk

Vraćaju li se to arena shooteri na velika vrata? Naravno da ne, ali opet, lijepo je vidjeti da pokušava s time. Mogu reći da me igra podsjeća na UT što mi je ok, ali ne znam čemu toliko moraju isticati da je ovo old school. Čim se spomene da je arena shooter, nekako se podrazumjeva da nema zaklona, levela, perkova, iron sighta i ostali stvari koje stižu s modernim FPS-ovima.

Po onome što su predstavili, čini mi se da bi moglo ovo imati potencijala. Sviđa mi se što će biti XP sustav za matchmaking i po njemu bi trebali vidjeti koliko je igrač dobar. Jedino ne znam čemu uvođenje vozila, to mi se čini pomalo nepotrebno jer je maksimalni broj igrača 16 na velikim mapama. I da, najbitnija stvar, svi koji kupe igru, imat će pristup SDK-u.

TOXIKK - Gameplay Reveal Trailer

Making of TOXIKK - The Movement Model

Već vidim da ću sakat maksimalno u igri, ali ovo bi moglo biti zabavno. Igor, ikai, Damir, planira netko probati? Znam da ste vi Quake Live igrali, pa ono, možda vam je i ovo interesnatno. Možda čak Faca i Dodo ako su još uvijek živi.

Odg: Toxikk
« Odgovori #1 : 26. Listopad, 2014., 14:38 »
ne kužim, pa ut2k4 mi je već instaliran

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Toxikk
« Odgovori #2 : 26. Listopad, 2014., 15:33 »
Ma probat ću sigurno, ali nisam siguran da će mi se previše svidjet.

Quake mi malo pokvario pogled na ovakve "sporije" arena shootere, a i nikad mi se nije sviđalo dodge+double jumpanje... trapavo je to, prsti bole od toga :hiha2:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Toxikk
« Odgovori #3 : 22. Siječanj, 2015., 19:03 »

Odg: Toxikk
« Odgovori #4 : 22. Siječanj, 2015., 19:14 »
Igore, nabavi nam keyeve,, :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Toxikk
« Odgovori #5 : 22. Siječanj, 2015., 19:39 »
Oho, morat će se i to probat malo. Doduše, piše not yet available :hiha2:

Odg: Toxikk
« Odgovori #6 : 22. Siječanj, 2015., 19:43 »
Poslali su keyeve za early access ekipi koja je prednaručila igru.

Iskoristi svoj status vlasnika gejming sajta i nabavi nam par,,, xP


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Toxikk
« Odgovori #7 : 22. Siječanj, 2015., 20:00 »
HCL gejming najt. :wildboy:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Toxikk
« Odgovori #8 : 24. Siječanj, 2015., 00:24 »
Odigrao par partija, ono; UT2004 v2. :ave::ave::ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Toxikk
« Odgovori #9 : 24. Siječanj, 2015., 18:05 »
Trebao bi dobiti neki key uskoro, ako ne - uzmem si tu Early Access verziju. Ti si Cobalte, kupio Early Access pretpostavljam?

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Toxikk
« Odgovori #10 : 25. Siječanj, 2015., 08:20 »
Yep i zadovoljan sam iako je ovo još uvijek naked igra. Igra potpuno liči na UT2004 (grafički update :D) i puno mi je bolja nego novi UT4 kojeg testiram od dana najave... iako sam UT fanboy.  :wildboy:

Ako budu slušali feedback od community kao što su dosad, mogli bi napraviti kvalitetan arena shooter koji bi mogao biti uz rame Quake/UT.

Ovo im je plan kako će raditi igru, pa baci oko ako nisi već:
http://forum.toxikk.com/viewtopic.php?f=3&t=993

Ako se navučeš na igru, javi.  :D




*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Toxikk
« Odgovori #11 : 25. Siječanj, 2015., 22:22 »
Nisam odolio pa si danas kupio Early Access verziju :hiha2:

Al neka sam :hiha:

Iznenadio sam se malo jer očekivao sam da će failat u tom nekom "osjećaju" arena shootera, činilo mi se da forsaju old-scool feel bez da to znaju napraviti... ali ej, čini se da znaju. Dosta brzo se ufurao u igru i prvi online meč završio sa 1.6KD prosjekom. Samo jedna mapa je na ponudi i ono - volio bih probat i druge malo sada nakon sat vremena igranja, ali nije ni ta mapa loša.

Kretanje je sporije od Quakea na koji sam se navikao ovih dana, ali brzo sam se ufurao u to dodganje uokolo, double jump i prednji dash. Djeluje mi čak malo brže od UT-a, što je dobro (iako, nisam stvarno dugo igrao UT).

Jel se zna kad će dodat neke nove mape/modove?


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Toxikk
« Odgovori #12 : 28. Siječanj, 2015., 11:34 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Toxikk
« Odgovori #13 : 28. Siječanj, 2015., 12:22 »
Da, napravio sam video o igri jučer - zaboravih ga bacit i ovdjeu temu, ali eto - snowblind spašava stvar. Btw, jedan bot u Toxikku ima nick snowblind. Interesantno.

Jel se zna kad će dodat neke nove mape/modove?

Da sam sebi odgovorim na pitanje i postavim opet link koji je Cobalt gore ostavio:
http://forum.toxikk.com/viewtopic.php?f=3&t=993

Daklem developeri imaju dosta jasan plan updateanja Early Access verzije s novim mapama, oružjima, vozilima itd. Početkom 2. mjeseca stiže jedna veća mapa s vozilima.


*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Toxikk
« Odgovori #14 : 29. Siječanj, 2015., 10:09 »
Pogledao video jos jucer, i ovo izgleda tako prokleto zabavno, ali iskreno nedaju mi se pare sada za jednu jedinu arenu. Strpim se dok izadje puna igra.
Jel inace taj ''rani pristup'' sto jeftiniji, posto se placa beta testiranje, ili je to puna cijena igre i kad doticna izadje?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9