HCL.HR

Wired ili Wireless Gamepad/Joystick

  • 7 Odgovora
  • 2390 Hitova
Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« : 20. Prosinac, 2018., 23:10 »
Sta da kupim wireless gamepad ili wired s kablom oba nisu skupa wireless je malo skuplji, sta mi je bolje i sta je izdrzljivije ne racunam padove gamepada,inace nisam taj wireless nikada ni koristio.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #1 : 21. Prosinac, 2018., 08:42 »
ja bi ti iskreno preporučio wirless jer ja imam wired Xbox360 i nakon skoro godinu dana se pokidao ima negdje kratki spoj :S
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Necto

  • **
  • 151
  • -//-
    • Airguns-HR
Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #2 : 21. Prosinac, 2018., 12:20 »
Bezicni bez razmisljanja
asdf

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #3 : 21. Prosinac, 2018., 12:59 »
Doduše moraš često mijenjati baterije, mene je fakat to nerviralo da sam prodao svoj i uzeo wired again..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #4 : 21. Prosinac, 2018., 13:46 »
Doduše moraš često mijenjati baterije, mene je fakat to nerviralo da sam prodao svoj i uzeo wired again..


Zato kupiš punjive baterije koje su danas dosta jeftine. I doslovno jedno punjenje na XONE kontroleru mi traje po 2 mjeseca...

Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #5 : 21. Prosinac, 2018., 15:40 »
Hvala vam na odgovorima  :thumbs: kupio bi wireless samo ako dobija punjac uza se,pa da punim yostick preko struje ako je to tako uopce,inace na PC bi koristio gamepad,ako to nije tako onda bi radije sa kablom?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #6 : 21. Prosinac, 2018., 15:57 »
Hvala vam na odgovorima  :thumbs: kupio bi wireless samo ako dobija punjac uza se,pa da punim yostick preko struje ako je to tako uopce,inace na PC bi koristio gamepad,ako to nije tako onda bi radije sa kablom?


Za početak nemaš joystick. Joystick je ovo:



Sve o čem pričaš je gamepad/kontroler.
 I ne nećeš dobiti punjač uz kontrolere. Ali kupiš Sony punjač i 4AA punjive baterije za 100kn i to je to. Miran si cijelo vrijeme.

Odg: Wired ili Wireless Gamepad/Joystick
« Odgovori #7 : 21. Prosinac, 2018., 21:35 »
Druze znam da je to ustvari Jostick poznajem sve stvari od malena jos,ne treba mi crtat  :clap: vidis da sam gore stavljao gamepad jer to je gamepad pravilno,a ja govorim iz navike za gamepad da je Joystick kosto i jako puno ljudi, uglavnom hvala svima,uzet cu ipak sa kablom gamepad.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9