HCL.HR

WoW: Burning Legion

  • 9 Odgovora
  • 11718 Hitova
*

lukavk93

  • n00b
  • 3
WoW: Burning Legion
« : 15. Veljača, 2016., 00:10 »
Uskoro stiže nova ekspanzija :)) zanimaju me vaša mišljenja i očekivanja i hoće li se WoW uspjeti barem malo vratiti u stare popularne dane ...  \:D/  =D> :piva:

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2016., 09:08 »
Šta znači "vratiti u stare popularne dane"? Pa WoW i sad na kraju expanzije ima više aktivnih subscribera nego ijedan drugi MMO aktivnih igrača.

Imao je 12+mil aktivnih subova na izlasku Warlordsa - jednako kao i u "najboljim" danim Wrath of the Lich kinga  ;)

Pogotovo će sad bit hype s obzirom da ciljaju release ekspanzije skupa sa izlaskom filma u kina. Prošlo je sto godina od izlaska wowa, masa "WoW killera" je došla i ošla i još niko nije došo ni blizu toj količini fanbasea. Ja sam osobno probao i igrao sve MMOe vrijedne spomena i nijedan nema "ono nešto" što ima WoW - iako ga trenutno ne igram, siguran sam da ću kupit legion i probati.

Gdje je World of Warcaft ?
« Odgovori #2 : 17. Lipanj, 2016., 15:04 »
Zašto nema  World of Warcraft retail igre  u rubrici u Community ?

Mislim postoji World of Tanks , League of Legends  čak i Rust  ,a ovoke velike igre nema ?

Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #3 : 17. Lipanj, 2016., 21:40 »
Zato što nije nitko pokazao interes da to organizira, jer vidiš za sve ove podforume netko se javio sa željom i voljom.
A i igra mora biti popularna, WOW je popularan ali ne vjerujem da ima puno domaćih igrača ovdje.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2016., 14:35 »
Šteta ali mislim da nitko ne treba ništa organizirati samo da napravi ime World of Warcraft i to je to i ljudi će doći i pisati i družiti se.
Isto smatraš da nema puno domaćih ja pak smatram da ima ali nema nikakvog mjesta di bi se našli i to saznali i družili se.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #5 : 18. Lipanj, 2016., 14:36 »
Pa već postoji nekoliko WOW tema i sve su mrtve. Tako da ti ta konstatcija uopće nije na mjestu. Ljude to ne zanima, da ih zanima tema bi bila puna i aktivna.

Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #6 : 18. Lipanj, 2016., 14:40 »
Da ali to je tema negdje duboko zakopana , i ljudi ne nalaze , pa eto niti ja nisam znao da postoji uopće takva tema. Bar da je na frontalnoj stranici kao i ostale igre. Pa zar bi bilo toliko nemoguće da se bar samo na tjedan dana pojavi novi naslov u comunnity pored Rusta , LoL-a itd garant bi ljudima zapala u oči tada.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #7 : 18. Lipanj, 2016., 14:44 »
Da je tema aktivna i popularna bila bi na početku i tamo gdje bi ju ti želio.
Znači teme padaju u drugi plan i na druge stranice onda kada nitko u njima ništa ne piše, a to se dogodilo s WOW temama.


Nema smisla da zakačimo temu u koju nitko nije pisao GODINAMA jer bi se to tebi svidjelo. Znači teme same iskaču na prvu stranicu i na vrh podforuma kako se u njih piše.


Ljudi temu ne nalaze, jer ih ni ne zanima.

Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #8 : 18. Lipanj, 2016., 14:48 »
ok

*

Tarzo302

  • n00b
  • 3
Odg: WoW: Burning Legion
« Odgovori #9 : 28. Srpanj, 2016., 13:15 »
Dobar dan zanima me dali netk zna mozda dali ce u Zagrebu negdje biti za kupiti World of Warcraft Legion collectors edition ili za naruciti negdje iz Hrvatske

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9