HCL.HR

Xfire se gasi

  • 2 Odgovora
  • 6447 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Xfire se gasi
« : 11. Lipanj, 2015., 11:38 »
Ne znam kolko je vas više uopće koristilo Xfire više jer nije popularan, ali Xfire client i njihova stranica se gase.

Ako je netko zainteresiran da si backupa slike i videje može to napraviti na njihovoj stranici (http://social.xfire.com/) ali morate to napraviti do petka jer će samo do tada i radit.


Još jedna stvar je ako si netko želi prebacit sate sa  xfirea može probat na ovoj stranici ili raptr(ali nisam siguran je li radi).
Meni osobno je žao što se gasi jer sam koristio client da bi si brojao sate i bio je vrlo pouzdan što se toga tiče, ali svemu dođe kraj. :wildboy:

Xfire će i dalje raditi na www.xfire.com ali to će samo biti platforma za turnire, koja će isto propast vrlo vjerovatno.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xfire se gasi
« Odgovori #1 : 11. Lipanj, 2015., 12:22 »
Nisam imao pojma da se gase... A još sam dobio uz matičnu kod za 3 mjeseca premiuma...
Al konkurencija je velika i očigledno je da će se još takvih "usluga" ugasiti u budućnosti. Danas u startu i nVidia i AMD omogućavaju ljudima broadcasting tako da više nema velike potrebe za 3th party softwareom

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Xfire se gasi
« Odgovori #2 : 11. Lipanj, 2015., 13:56 »
Ja ga u zadnje vrijeme samo koristio da bi brojao sate na igrama koje igram. Stavio bi ja to na steam ali on ne broji sate na non-steam igrama i to mi je malo bezveze.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9