HCL.HR

Gaming periferija

  • 145 Odgovora
  • 122351 Hitova
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #90 : 05. Ožujak, 2018., 22:19 »
Pozdrav. Treba mi savjet za mehanicku gaming tipkovnicu do nekih 100 eura otprilike. Znaci mehanicka, ne polu mehanicka-membranska nego cisto mehanicka. Imam samo jedan uvjet, a to je da nakon godine dana tipke rade kako treba. Trenutacno imam mehanicku koja je vrisnula na par tipaka, stisnes jedanput a ono registrira sto puta ili uopce ne registrira. Ili, ako netko zna kako da to rijesim, jos bolje nego da moram kupiti novu tipkovnicu. Hvala unaprijed.
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2018., 13:27 bojanum »

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #91 : 19. Ožujak, 2018., 09:35 »
Pozdrav! Jel bi tipkovnicu htio kupiti u HR ili naručiti izvana?
Vamo možeš pogledati sigurno "best buy gaming keyboard" -> Redragon K551 VARA i za te novce siguran sam da nema bolje tipkovnice. Nemoj da te zbuni što je kineska jer osobno sam je testirao i koristio i recimo nema razlike između roccat suore i nje osim u cjeni naravno.  Dugo godina koristim Razer i njihov sam fan cjeli život, ali kod njih je problem što pola daješ na marketing i njihov brand i toga sam svjestan ali si nemogu pomoći... hahahahha  :D
« Zadnja izmjena: 19. Ožujak, 2018., 09:40 CroYoda »

*

jurica1001

  • n00b
  • 1
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #92 : 20. Ožujak, 2018., 18:10 »

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #93 : 20. Ožujak, 2018., 23:04 »
Čuj, za te novce i funkcije ne može biti kvalitetan, ali YOLO, nisu veliki novci

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #94 : 01. Srpanj, 2018., 13:40 »
Dobra mehanicka tipkovnica do 500kn. Gaming

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #95 : 01. Srpanj, 2018., 14:10 »
Uspio si napisati apsolutno sve riječi koje ne idu jedna s drugom:
Dobra mehanicka tipkovnica do 500kn. Gaming
:hihi:


Za nešto tako dobro i gaming i sve drugo moraš izdvojiti više love. Pa neke membranske tipkovnice (vrhunske i gaming) koštaju i osjetno više od toga...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #96 : 01. Srpanj, 2018., 17:57 »
Kaj će mu uopće gaming, kad ni pisat nezna. :hiha:

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #97 : 25. Srpanj, 2018., 17:12 »
pozdrav, pošto nigdje nisam mogao naci ovu temu morao sam ovu otvoriti i nadam se da se ne ljutite. Naime, htio sam kupiti tastauru i miš u kompletu, naišao sam na jedan set pa sam htio pitati vas za misljenje da li to valja, cijena je 60e pa ne bih htio da kupim a da je lose. U pitanju je Cooler Master Lite L set, https://www.youtube.com/watch?v=_P-rXO4wvPU

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #98 : 26. Srpanj, 2018., 10:43 »
Imam ti ja taj set, nije loš, ja nisam baš mjerodavan pošto mi je to prvi malo bolji set, uvijek sam imao one jeftinije
Kažem, meni je ok, čini se dosta kvalitetno

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #99 : 05. Kolovoz, 2018., 11:17 »
Kupio bi dualshock 4 kontroler za pc pa me zanima dali se sad zajedno s kontrolerom dobije wireless gamepad receiver ili se to mora dodatno kupovati?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #100 : 05. Kolovoz, 2018., 11:38 »
Reciver kupuješ zasebno. I ako već kupuješ nešto za PC, moj savijet ti je XBOX ONE kontroler jer radi po defaultu i nema toliko muke. Recimo noviju verziju (Xbox One S kontroler) možeš spojiti i putem Bluetooth-a i nema potrebe za dongle-om.
Isto tako sve radi po defaultu i uvijek će ti SVE kontrole u igrama biti prikazane grafički kao kontrole za XBOX, dakle neće ti pisati O nego B, X nego A, itd.


Postoji još jedan problemčić a taj je da ne podržavaju sve igre nativno PS4 gamepad, ali XBOX podržavaju...


Imam i PS4 i PC i nema nikakvog smisla na PCu imati DS4 kada ne možeš iskorititi niti jednu jedinu njegovu napredniju funkciju poput touchpad-a i žiroskopa...



Odg: Gaming periferija
« Odgovori #101 : 25. Kolovoz, 2018., 16:56 »
Da li se može u nekoj službenoj trgovini još uvijek naći XBOX 360 kontroler za PC?

S pojavom XBOX One kontrolera je koliko vidim postalo skoro, pa nemoguće naći. Može se naći ljudi koji ih prodaju, ali je upitno da li su fake. Skontao sam otprilike osnovnu razliku. Ako netko ima volje-želje bih mu putem pp poslao ono što sam našao, pa da pomogne u procijeni da li je fake.

Zahvaljujem!

EDIT: Da se netko ne trudi bezveze.. Ne treba mi više pomoć jer zaista je jako jako teško naći XBOX 360 kontroler kod službenih trgovina, a svaki preprodavač nosi određeni rizik.
« Zadnja izmjena: 03. Rujan, 2018., 20:00 Raskoljnikov »

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #102 : 17. Rujan, 2018., 09:08 »
Da li se može u nekoj službenoj trgovini još uvijek naći XBOX 360 kontroler za PC?

S pojavom XBOX One kontrolera je koliko vidim postalo skoro, pa nemoguće naći. Može se naći ljudi koji ih prodaju, ali je upitno da li su fake. Skontao sam otprilike osnovnu razliku. Ako netko ima volje-želje bih mu putem pp poslao ono što sam našao, pa da pomogne u procijeni da li je fake.

Zahvaljujem!

EDIT: Da se netko ne trudi bezveze.. Ne treba mi više pomoć jer zaista je jako jako teško naći XBOX 360 kontroler kod službenih trgovina, a svaki preprodavač nosi određeni rizik.

ja sam prije godinu dana možda i malo više kupio u INstaru Xbox 360 kontorler žičani
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Gaming periferija
« Odgovori #103 : 19. Rujan, 2018., 16:35 »
Da li se može u nekoj službenoj trgovini još uvijek naći XBOX 360 kontroler za PC?

S pojavom XBOX One kontrolera je koliko vidim postalo skoro, pa nemoguće naći. Može se naći ljudi koji ih prodaju, ali je upitno da li su fake. Skontao sam otprilike osnovnu razliku. Ako netko ima volje-želje bih mu putem pp poslao ono što sam našao, pa da pomogne u procijeni da li je fake.

Zahvaljujem!

EDIT: Da se netko ne trudi bezveze.. Ne treba mi više pomoć jer zaista je jako jako teško naći XBOX 360 kontroler kod službenih trgovina, a svaki preprodavač nosi određeni rizik.

ja sam prije godinu dana možda i malo više kupio u INstaru Xbox 360 kontorler žičani

Super za tebe. Nažalost više nema, a i kod svih drugih piše da nije raspoloživo.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Gaming periferija
« Odgovori #104 : 20. Rujan, 2018., 07:08 »
a jesi pokušao sa njuškalom ili nekakvim drugim drugim oglasnikom tipa index, ebay, amazon možda i hcl e mart?
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9